katka9574 katka9574 komentáře u knih

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Velice příjemný detektivní román, stejně jako Kroky vraha, které jsem četla loni. Na nočním stolku už čekají další dvě dílka paní Klevisové, na která se moc těším :-) Určitě doporučuji.

03.11.2017 5 z 5

Tajná kniha Tajná kniha Irena Obermannová

Dostala jsem ji k Vánocům, tak jsem se pokoušela, odkládala, zase zkoušela číst a zase odkládala.... Ježíšku - tohle bylo peklo :-)) Nebrat!

25.10.2017 1 z 5

Už vím proč 1. Už vím proč 1. Eduard Škoda

Milovala jsem tuhle knížku :-)

23.10.2017 5 z 5

Desátý svědek Desátý svědek Leonard Rosen

Velice zajímavý a čtivý román, zase trochu jiná "detektivka".

29.09.2017 5 z 5

Hra na Betsy Bowovou Hra na Betsy Bowovou Ruth Park

Jedna z nejoblíbenějších knih čtených na základní škole. Věřím, že i díky ní jsem si zamilovala pošmourno, tajemno a úzké, zapomenuté uličky... strašně ráda bych si ji po letech přečetla znovu.

25.09.2017 5 z 5

Velká kniha drobné havěti Velká kniha drobné havěti Yuval Zommer

Pětitelý syn knížku miluje, prohlížíme a čteme už podruhé a určitě ne naposledy :-) Díky ní se naučil spoustu zajímavého o přírodě, doporučuji!

18.09.2017 5 z 5

To je Život! To je Život! Dan Rhodes

Naprosto úžasná kniha :-)

30.08.2017 5 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Tak tohle pro mě byla bomba! Sérii s Malin jsem sice začala číst od (zatím) posledního dílu, ale napravím, dokoupím zbytek a pokračovat budu hezky jedničkou :-) Doporučuji!

12.07.2017 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Jako vášnivá "kačerka" i čtenářka detektivek jsem se na tuto knihu moc těšila. Četla se výborně, ale něco mi tam k těm pěti hvězdám chybělo, nebo přebývalo? ;)

12.07.2017 4 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Fantastická kniha! Přesně ten typ, kdy se nemůžete dočkat konce a zároveň je vám líto, že už se blíží a že tomu skvělému čtení už brzy odzvoní... nedávno jsem četla i autorovu další knížku Nepříjemně blízko, taky perfektní, ale Na loučení nebyl čas je podle mě ještě o třídu výše :-) Bravo!! Všem milovníkům napínavého čtení vřele doporučuji.

12.07.2017 5 z 5

Poupata odkvétají v máji Poupata odkvétají v máji Herbert Ernest Bates

Tahle malá, milá knížečka je klenotem mé knihovny! Četla jsem ji snad dvacetkrát a budu ji číst, co budu živa :-) Miluju taťku Larkina, od něj bych snesla i tu petardu pod sukni ;))

Můj drahý darebák Můj drahý darebák Lynne Reid Banks

Knížku jsem poprvé, podruhé, potřetí..... četla už na základce, z knihovny jsem ji měla doma půjčenou snad desetkrát. Kate jsem obdivovala, Marka tajně milovala a Marie-Noelle jsem chtěla s vášní pubescenta nakopat zadek :-)) Teď, po téměř 30 letech, jsem ji (vyřazenou z knihovny) objevila v knihobudce v Uherském Hradišti a jsem šťastná jak blecha v kožuchu! Prostě Můj drahý darebák je spolu s Gabrou a Málinkou moje dětství, dávám 10 hvězd ;))

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Moje první setkání s "Larsem Keplerem" a detektivem Linnou a já jsem tuze ráda, že jsem na ně v malém antikvariátu v Uherském Hradišti narazila :-) Skvělé a napínavé čtení, už teď se těším na další knihy ze série.

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

Pane Theorine, jste můj nejmilejší spisovatel! Jste úžasný vypravěč a já Vaše knihy prostě žeru :-)

25.04.2017 5 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Tess opět nezklamala. Zajímavý příběh, přečteno jedním dechem :-)

12.04.2017 5 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Za mě asi zatím nejlepší kniha od Tess :-) Krásné, milé čtení, doporučuju!

11.04.2017 5 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Po fantastické Zahradě bestií, Prázdném křesle, Ďáblově slze nebo Modré sféře jsem byla trošku zklamaná... četlo se to dobře, o tom žádná, napínavě psát pan Deaver umí, to víme (skoro) všichni, ale Tvůj stín už byl tak překombinovaný, zvraty za každou cenu - že už mi to připadalo hodně neuvěřitelné a přitažené za vlasy. A "pár" stránek ubrat by asi taky neuškodilo. Těším se na sérii s Lincolnem :-)

10.04.2017 3 z 5

Roucho smrti Roucho smrti Donna Leon

Celkem příjemná detektivka, ale pro mě absolutně bez napětí... občas jsem měla chuť přeskakovat stránky. Příběh, který přečtu rychle, ale za měsíc už nevím, o čem byl.

05.04.2017 3 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Během četby mi bylo několikrát zle od žaludku a chtěla jsem knihu odložit... přesto dávám 5 hvězd za brilantně sepsaný příběh, ze kterého opravdu mrazí.

03.04.2017 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Mám knihy Tess Stimson ráda, ale tohleto bylo jakési až moc překombinované, sem tam až přitažené za vlasy a celé hodně málo uvěřitelné - byť se podobné případy se záměnou miminek už staly. Ale to, co se dělo okolo, už bylo místy hodně přes čáru - tak tedy dnes jen za tři hvězdy :-)

30.03.2017 3 z 5