katka9574 Online katka9574 komentáře u knih

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Skvělé čtení!!! Sexu je tam dost, ale to mně osobně vůbec nevadilo, naopak ;) A není to jenom o něm, jak tady někdo zmiňuje, příběh všech čtyř hlavních aktérů je zajímavý a konec překvapivý - takže určitě doporučuji.

30.03.2017 5 z 5

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Velmi příjemné překvapení :-) Spisovatelův styl mi byl hodně sympatický, stejně jako všichni hlavní hrdinové. Velmi ráda si přečtu jeho další knížky. Doporučuji!

23.03.2017 5 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Totéž jako u Skočného přílivu: čtu, nechte mě, nemluvte na mě, čtu, čtu, čtu...
A během necelých dvou dnů mám dočteno a jsem nadšená a už sahám po Černém úsvitu. Za mě naprosto úžasné a napínavé dílo, pět hvězd je málo.

23.03.2017 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Konečně jsem dočetla.... a bylo to utrpení. Tak s prominutím pitomé a častokrát i zbytečné dialogy, oba hlavní hrdinové (Bellamy a Dent) na pěst, celý děj mi přišel postavený na hlavu, neuvěřitelný, možná až moc americký :-) Styl paní spisovatelky mi vůbec nesednul, napětí nula, takže další její knihy určitě vyhledávat nebudu... je mi líto, za mě totální propadák. Hvězdička za velmi pěknou obálku.

19.03.2017 1 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Nemám slov... prostě dokonalé :-)

13.03.2017 5 z 5

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

Nemůžu jinak a stejně jako Skrýši a Smršti dávám pět hvězd. Miluju vypravěčský um Johana Theorina a na Öland bych se díky němu s chutí vypravila :-) Doporučuji všem, co nemusí brutalitu a potoky krve, i tak je příběh napínavý až do poslední stránky! Těším se na Mlhy Ölandu a Mlýny osudu.

23.02.2017 5 z 5

Final cut – Vrah z internetu Final cut – Vrah z internetu Veit Etzold

A dopr..... právě jsem dočetla, je něco po půl jedenácté večer a nejsem si jistá, jestli dneska usnu. Několikrát jsem knihu odložila na klín a říkala si "klid, je to jenom vymyšlený příběh, není to skutečné", ale moc to nepomohlo. Opravdu tohle není čtení pro slabší povahy. Ale nemůžu jinak - než doporučit. A jdu si dát panáka na uklidnění :-)

19.01.2017 5 z 5

Tíha nenávisti Tíha nenávisti John Hart

Jedním slovem fantastické čtení! Spisovatel je génius a knihu řadím mezi naprostou "thrillerovou" špičku. Kdyby to šlo, hvězd dám 10 :-)

17.01.2017 5 z 5

Nehoda Nehoda Chris Pavone

Úplně nerozumím tak nízkému hodnocení... Mně osobně se kniha líbila moc, napínavá, čtivá, určitě doporučuji :-)

17.01.2017 5 z 5

Amanda se vdává Amanda se vdává Jenny Colgan

Po přečtení Báječného krámku s čokoládou a Rosiina sladkého krámku snů jsem se těšila i na Amandu a její svatbu - ale přišlo strašné zklamání :-( Připadá mi, že to snad ani nemohla napsat jedna a táž spisovatelka.... Knihu jsem se skřípáním zubů dočetla až do konce, ale byla plná takových nesmyslů a klišé a hloupých dialogů, že to fakt "bolelo" :-D Na nočním stolku na mě čeká ještě druhé dílko z rané tvorby Jenny Colgan - Jak na Addisona a přiznám se, že se mně do ní vůbec nechce. Škoda...

07.03.2016 1 z 5