katka.oo katka.oo komentáře u knih

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

Taková večerní jednohubka, nebylo to špatné, ale …. Druhá povídka se mi líbila víc než první.

26.01.2020 3 z 5

O čem nevíš O čem nevíš Anna Jansson

Příjemná nenáročná detektivka, já jsem spokojená a navíc se mi hodila do výzvy.

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Třetí díl a opět super, i přes některé negativní komentáře musím chválit a těším se na pokračování. Fandím Lucovi i Avě ;-)

19.01.2020 5 z 5

Dotek vraha Dotek vraha Jitka Ludvíková

Pro mě velice dobrá a čtivá česká detektivka, mě se knížka líbila a určitě si od autorky ještě něco přečtu.

19.01.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Dobré, dobré, určitě si ráda přečtu i pokračování.

Pekingský rozparovač Pekingský rozparovač Peter May

Na závěrečný díl jsem se hodně těšila, dobrá detektivka, ale nebylo to ono. Škoda, tuto sérii mám moc ráda.

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Příjemná česká detektivka od výborné autorky, krásná příroda beskydských hor, musím dát jedině plný počet *.

20.11.2019 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Perfektní kniha, napínavá od začátku do konce, hlavní osoby sympatické, jo budu se těšit na pokračování.

12.11.2019 5 z 5

Pí a jeho život Pí a jeho život Yann Martel

Nevím co ke knize napsat, četla jsem ji kvůli výzvě a jinak mě moc nezaujala, dočetla jsem, protože jsem chtěla vědět jak to vše dopadne, ale nenašla jsem v ní žádnou pro mě hlubokou myšlenku, co se mi líbilo byl opravdu výjimečný vztah člověk-zvíře.

12.11.2019 3 z 5

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

Dobrá česká detektivka, jsem spokojená, Matěj s Pavlou sympatičtí, budu se těšit na pokračování.

31.10.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásná moc krásná kniha, jak jsem začala číst, nešlo přestat, chtěla jsem vědět jak osudy všech dopadnou. Paní Mornštajnová píše úžasně a určitě si ráda přečtu i její ostatní knihy.

22.10.2019 5 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Super kniha, zajímavá, poučná, dostala jsem se k ní díky výzvě a díky za to :-). Některé věci znám, některé jsou pro mě novinkou a ve spoustě věcech s p.Slimákovou souhlasím.

17.10.2019 5 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Příjemná detektivka, žadné krveprolití jak je v poslední době zvykem …. sympatické hlavní postavy, sice jsem se ze začátku trochu ztrácela ve jménech, ale další díl si určitě ráda přečtu.

09.10.2019 4 z 5

Beru to na sebe Beru to na sebe Lucie Šilhová

Mě se kniha líbila, vtipná oddechovka. Jsem i pravidelným čtenářem magazínu Ona Dnes, kterému p. Šilhová šéfuje a také jsem moc spokojená :-).

30.09.2019 5 z 5

Aprílová škola Aprílová škola Jiří Žáček

Krásné a milé … jako malá jsem tohle nečetla tak aspoň teď díky výzvě :-).

26.09.2019 5 z 5

Kdo maže, ten jede Kdo maže, ten jede Marie Rejfová

Co dodat než jen Josefína je opravdu číslo, super kniha, přečetla jsem ji na jeden zátah na noční :-) a těším se na pokračování.

17.09.2019 4 z 5

Žáci Kopyto a Mňouk - postrach Posázaví Žáci Kopyto a Mňouk - postrach Posázaví Miloslav Švandrlík

Žáci Kopyto a Mňouk mě nikdy nezklamou takže plný počet * a časem zase sáhnu po nějaké jejich další knize :-)

17.09.2019 5 z 5

Modrá Modrá Maja Lunde

Kniha zajímavá, hodně aktuální téma, ale nějak těžko se mi četla, předchozí Historie včel se mi líbila mnohem víc a jsem zvědavá na pokračování této enviromentální série, další knihu si určitě nenechám ujít.

17.09.2019 4 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Mě se kniha moc nelíbila, ale hodila se mi do výzvy tak jsem ji přelouskala, asi od půlky už jsem tušila i pachatele (a to se mi normálně nestává :-). Od Cobena už jsem něco četla, ale po této knize vím, že se mezi mé oblíbené autory nezařadí...

17.09.2019 3 z 5

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Super kniha, děj místy velmi zamotaný, ale na konci se vše spojilo a vysvětlilo. Velmi čtivé a doufám, že K.O. zase napíše nějakou povedenou sérii.

17.09.2019 5 z 5