Žáci Kopyto a Mňouk - postrach Posázaví

Příhody žáků Kopyta a Mňouka přitahují malé čtenáře tušící, že s nimi bude legrace.

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24096/zaci-kopyto-a-mnouk-postrach-posazavi-24096.jpg 4.4115

Kniha Žáci Kopyto a Mňouk - postrach Posázaví

Timkim

Příběhy žáků Kopyta a Mňouka jsou perfektní relax. Přečetl jsem všechny knihy o jejich dobrodružstvích. Vřele doporučuji.

Meda77
21.11.2021

Humorné pokračování srandovní mládeže a jejího ještě srandovějšího počínání, příběhy se musí brát s nadhledem, jde skutečně o zábavu.

Amneris
14.07.2021

Veselé příběhy žáků Kopyta a Mňouka, které vždycky pobaví.

J.P.S.
02.10.2020

Oproti nejstarším povídkám se tyto trochu liší, zde žáci Kopyto a Mňouk čas od času již skutečně vyřeší záhadu či odhalí pachatele, příběhy již nekončí výhradně komickým fiaskem (podobný styl mají i povídky v navazujících knižních sériích "Na Stopě" a "Opět zasahují") . Ale stále jde o kvalitní porci homoru a příjemné oddychové čtení.

Cajda
01.06.2020

Vtipné, nenáročné, oddechové čtení u kterého není potřeba nijak zvlášť přemýšlet - tyto knihy jsou dle mne sázka na jistotu - doporučuju :o)

n.ezn.amy
30.04.2020

Příběhů žáků Kopyta a Mňouka, jejich úhlavního nepřítele žáka Bičiště, pedantského učitele Pěničky i jejich milované Jindry Benecké nikdy nezklamou a vždy člověku zlepší náladu, protože dobrého humoru není nikdy málo

katka.oo
17.09.2019

Žáci Kopyto a Mňouk mě nikdy nezklamou takže plný počet * a časem zase sáhnu po nějaké jejich další knize :-)

niki-chan
02.01.2019

Prostě klasika, která nikdy nezklame :-)