Žáci Kopyto a Mňouk - postrach Posázaví

Žáci Kopyto a Mňouk - postrach Posázaví https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24096/zaci-kopyto-a-mnouk-postrach-posazavi-24096.jpg 4 127 13

Kopyto a Mňouk série

Příhody žáků Kopyta a Mňouka přitahují malé čtenáře tušící, že s nimi bude legrace.

dájavídek
27.03.2023 5 z 5

Knížka mě velice zaujala, s radostí jsem jí četl až do noci. Příběhy žáků Kopyta a Mňouka jsou velmi zábavné.

Timkim
03.01.2022 5 z 5

Příběhy žáků Kopyta a Mňouka jsou perfektní relax. Přečetl jsem všechny knihy o jejich dobrodružstvích. Vřele doporučuji.

Meda77
21.11.2021 5 z 5

Humorné pokračování srandovní mládeže a jejího ještě srandovějšího počínání, příběhy se musí brát s nadhledem, jde skutečně o zábavu.

Amneris
14.07.2021 5 z 5

Veselé příběhy žáků Kopyta a Mňouka, které vždycky pobaví.

J.P.S.
02.10.2020 4 z 5

Oproti nejstarším povídkám se tyto trochu liší, zde žáci Kopyto a Mňouk čas od času již skutečně vyřeší záhadu či odhalí pachatele, příběhy již nekončí výhradně komickým fiaskem (podobný styl mají i povídky v navazujících knižních sériích "Na Stopě" a "Opět zasahují") . Ale stále jde o kvalitní porci homoru a příjemné oddychové čtení.

Cajda
01.06.2020 4 z 5

Vtipné, nenáročné, oddechové čtení u kterého není potřeba nijak zvlášť přemýšlet - tyto knihy jsou dle mne sázka na jistotu - doporučuju :o)

n.ezn.amy
30.04.2020 5 z 5

Příběhů žáků Kopyta a Mňouka, jejich úhlavního nepřítele žáka Bičiště, pedantského učitele Pěničky i jejich milované Jindry Benecké nikdy nezklamou a vždy člověku zlepší náladu, protože dobrého humoru není nikdy málo

katka.oo
17.09.2019 5 z 5

Žáci Kopyto a Mňouk mě nikdy nezklamou takže plný počet * a časem zase sáhnu po nějaké jejich další knize :-)

niki-chan
02.01.2019 5 z 5

Prostě klasika, která nikdy nezklame :-)

ji7967
22.04.2017 5 z 5

Prostě vtipná klasika...

Shui-Xian
24.11.2015 5 z 5

Co dodat... - báječné příběhy plné správného humoru. :-) Ze série o žácích Kopytovi a Mňoukovi asi mé nejoblíbenější.
---
"Bičiště je kosmický mameluk!"

ondra1995
14.08.2012 4 z 5

Velmi hezké příběhy dvou žáků.

WEIL
02.09.2011

I darební žáci mají své hrdiny nejen hodní a svědomití žáci, tak je dobře, že na ně někdo litrerárně pamatuje.