Katka_Malfoy Katka_Malfoy komentáře u knih

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Uuu... Začátek jsem úplně hltala. Příběh Popelky! Ale konec... To prostředí, kde se odehrála poslední "zápletka" se mi nelíbilo... Ale skončilo to dobře!

Jen si myslím, že jako seriál to určitě pozmění, aby to bylo lepší. Nebudu jim v tom bránit. A bylo by dobré, kdyby v třetí sérii byl maškarní bál a čtvrtá série by patřila jen Benedictovi.

03.08.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

(SPOILER) Naprosto dokonalé! Milovala jsem tu knihu už od padesáté stránky! Jakmile Sebastian Brie podvedl tak jsme mu nevěřila... Dobře jsem udělala, přestože se autorka snažila abych na to zapomněla a abych neměla ráda Finna. Hahahaa. Přečtěte si to, je to jednoduché, rychle se to čte a sem tam si řeknete woow.

02.08.2022 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Spousta kamarádů mi řeklo ať si to přečtu. Hledala jsem romantickou linku, na konci jsem se dočkala. Jen příběhy mi přišli sem tam nudné. Ale ušlo to. Po přečtení zkusím seriál, hru spíš ne.

28.07.2022 4 z 5

Rozetmění Rozetmění Jay Kristoff

(SPOILER) Nejlepší díl ze všech, ale celou sérii si asi už nikdy nepřečtu. Dost se bojím Říše upíra, kterou si chci přečíst od stejného autora. Mně se ten styl moc nelíbí. Hlavně jak mluví o hlavní postavě... Jak je jiná, že kouří a má hroznou povahu... Chlape, to je normální žena. Ale zase se nebál zabít jednu z hlavních hrdinek... A Zatmění, za to bych ho zabila. Já nevím. Tři hvězdičky musejí být, protože se mi to tolik nelíbilo ale zároveň to bylo lepší než předešlé díly.

04.07.2022 3 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Celá kniha je kolem 2* a naštěstí konec mě překvapil takže 3*. Jinak pořád to samé dokola, nudné, mohlo to být kratší, ve výsledku je jedna celá kniha o jedné věci, která se dala vypsat na sto stránek. Ale vztahu Mii s A... fandím.

01.07.2022 3 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Jak vidím, všichni jste z toho unešení, já ne. Nudilo mě to, ať to byli poznámky pod čarou nebo nezáživné kapitoly. Možná to je tím, že to napsal muž? Pár stránek ubrat by nevadilo.

Ale ne-kocoura mám ráda.

29.06.2022 2 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

(SPOILER) Tuhle knížku bych srovnávala se Selekcí, aspoň ten začátek. A jelikož sleduju autorku na tiktoku, tak vím, že má hrozně velkou fantazii. I tak jsem byla překvapená ze světa.

Spoiler

Maven mě zklamal. Říkala jsem si, že je lepší než jeho bratr, ale ono ne.

19.06.2022 5 z 5

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Měla by si to přečíst asi každá holka v pubertě. Jsou tam skvělé názory, které nemusí být samozřejmostí. Jako například holení. Neumím si představit hlavní hrdinku. Buď říká, že je jen oplácaná, nebo že je tlustá. A někdo o sobě pochybuje, tak nevím jestli má obezitu a nebo má jen větší břicho. Molly je až moc... Nesebevědomá. Do ní se dost těžko vcítíte. Ale rozhodně to není nejlepší kniha od autorky.

12.06.2022 3 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

(SPOILER) Je to horší než první díl. Reida nemám ráda a dost mě štve, že měl možnost zemřít, ale jelikož je to autorky hlavní hrdina, tak ho nezabije. To mi chybí ve většině knih, nezabijí každého. Jen toho kdo je tam k ničemu *spoiler*. Neřeknu koho. První půlka byla nudná, sem tam byly i vtipné scénky.

Konec to zachránil a chci si přečíst další díl.

02.06.2022 3 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Celkově se mi to líbilo, určité kapitoly jsem zbožňovala. Ale ten konec? Byl takový zvláštní. Zmatený.

A to nemluvím o romantické lince, které jsem vůbec nevěřila. Chápala bych vznik přátelství. Jen nechápu, kde vzali slova: ,,Miluju tě."

29.05.2022 4 z 5

Legenda Legenda Stephanie Garber

Petice na třetí díl Caravalu zde:

19.04.2022 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Petice na třetí díl Caravalu zde:

19.04.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

(SPOILER) Podle mě byl první díl lepší. Anthony mi vůbec nepřišel sympatický, jakmile se vzali.

A co víc, seriál je mnohem lepší... Máte tam tu krásnou lásku mezi ním a Kate. Do seriálu ale nepřidali vtipnou scénku, kde chtěl Anthony vysát z Kate jed.

03.04.2022 4 z 5

Rudá tygřice Rudá tygřice Amélie Wen Zhao

Nejspíš lepší než první díl, ale stále to není ono. Líbí se mi to, ale není to bum.

Ani romantická linka tam není pořádná.

A jen si maličko rejpnu, že kolikrát nevím, kdy začíná přímá řeč, jelikož je moc těžké po korekci přidat uvozovky dole. Kontroloval to vůbec někdo?

02.04.2022 3 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Po dvou týdnech konec! Připadalo mi to jako krásný dlouhý seriál, který nesmím zkouknout najednou. A proto si knihu přečtu ještě jednou... Nebo taky proto, abych se lépe orientovala v ději. Není to jen o dracích, je toho mnohem víc. Je dost těžké popsat všechno, co se dělo. Moje oblíbená postava je Tané a až pak Ead.

Nicméně doporučuji!

10.03.2022 5 z 5

Polibek vítězů Polibek vítězů Marie Rutkoski

(SPOILER) Uh... Z celé série nejsem úplně nadšená jak jsem čekala. Půlku jsem přeskakovala, protože válečné části jsou nudné. Kestrel jsem si ale více oblíbila. Knížka není předvídatelná a každý díl je o jiném prostředí a proto se mi nejvíc líbil druhý díl. Chtěla jsem aby Kestrel byla s princem, aby se obětovala pro politiku a ne pro lásku. Naštěstí ji odvedli do pracovního tábora, takže jsem nebyla ani tolik zklamaná. Nicméně to nedoporučuji, jestli máte šanci, tak si knihy jen půjčte.

26.02.2022 3 z 5

Zrada vítězů Zrada vítězů Marie Rutkoski

Lepší než první díl a hlavně konec jsem nečekala. Jen pořád nevidím to, na co mě nalákali. Silnou ženu, která se nerozhoduje podle srdce.

23.02.2022 4 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Pro mě byl děj moc zdlouhavý a nudný. Myslím, že pár stránek tam vůbec nemuselo být. Ale líbilo se mi to... Tedy hlavně obálka.

18.02.2022 3 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

(SPOILER) Na tohle jsem nebyla připravená. A nikdo tady o tom nemluví. Vždyť Zuzana zůstala sama. Nemá ani rodiče, ani sourozence, copak vy jste nebrečeli?

Ale kniha byla slabší, na bitvy moc nejsem.

11.02.2022 3 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Moje nejoblíbenější četba k maturitě. Když půjdete do divadla, tak to bude ještě lepší.

08.02.2022 5 z 5