Katka_Malfoy Katka_Malfoy komentáře u knih

Vůně citrónu Vůně citrónu Sam Xabyssus (p)

(SPOILER) Ehh, jestli se vám to líbilo, tak dobře. Za mě to bylo moc rychlé a nudné. Moc rychle do vztahu a vlastně všechno. Alison je mi hrozně nesympatická, zato Sam je miloučká. Nejsem fanoušek vyprávění příběhu z dvou pohledů. O to víc jsem Sam přeskakovala.

20.01.2022 2 z 5

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

To je úplně dokonalá kniha, že si ji budu muset přečíst znovu. Možná je děj maličko pomalý, ale stojí to za to! Těším se na další díl, v aj by měl vyjít v listopadu 2022.

18.01.2022 5 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Jednoduché, nemusí se přemýšlet. Mně se to líbilo.

12.01.2022 5 z 5

Polibky a croissanty Polibky a croissanty Anne-Sophie Jouhanneau

(SPOILER) Nesmíte čekat moc od takových sladkých knížek. Hlavně, když je hlavní téma balet. Ovšem mně se to líbilo. Jednoduché, čtivé, a *spoiler* samozřejmě jako u každého zvratu s baletkou, úraz. Vidím to na léto.

09.01.2022 5 z 5

Zrazená Zrazená Kiera Cass

(SPOILER) Nebylo to úplně nejlepší. Nevím kde všude berete pět hvězdiček, ale souhlasím, že je to lepší než první díl. Chápala jsem, že se autorka chce zbavit Jamesona, a tak ho tak zvláštním, nelogickým způsobem zabila. Ale, Etana "pro mě Ethan propan butan" jsem si oblíbila a dává mi smysl konec, který se mohl zkrátit na jednu kapitolu, kde si jen řeknou, jak to udělají.

Trvám na tom, že by to mohla být jen jedna kniha. Knihu si půjčte, nekupujte.

08.01.2022 2 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

(SPOILER) Říkala jsem si... Neodsuzuj to, třeba to nebude tak hrozné. Takže jsem neměla žádné vysoké nároky. Hollis je jednoduchá, hloupá a myslela jsem si, že když jiného nabídnout nemůže, tak zůstane u krále. Ale neee, vůbec nevím kde vzala lásku k Silasovi. Všichni říkali jak obdivují její vlastnosti, ale já je nikde neviděla. Vzala si ho a on hned zemřel. Wau. Děj tam snad žádný nebyl, prostě to plynulo a věci se děly. Žádnou postavu nemám ráda.

Co bych udělala? První a druhý díl spojila v jedno, protože tohle si nezaslouží dva díly.

07.01.2022 1 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Dokonalé, úžasné... Jen ten konec bych udělala trochu víc zajímavější.

12.12.2021 5 z 5

Podzim, na který nezapomenu Podzim, na který nezapomenu Robin Constantine

Ne ne ne, hrůza. Už mi není třináct abych tohle snesla. Grayson je nesympatický, nepříjemný člověk. Takový kluk by neměl být žádné holce sympatický. Pokud se vám líbí, tak máte opravdu malé nároky, spíše žádné a nevážíte si sama sebe.

17.11.2021 1 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Já jsem spokojená. Šest vran mě moc nenatchlo, ale tato duologie byla úžasná! Miluju celý tento svět a jelikož to skončilo jak to skončilo, tak bude určitě ještě jedna série! Dejte tomu šanci.

15.11.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Čekala jsem víc.

17.09.2021 3 z 5

Legenda Legenda Stephanie Garber

(SPOILER) Co si budeme, byla jsem zklamaná, když jsem zjistila, kdo je legenda

07.09.2021 5 z 5

Pět temných osudů Pět temných osudů Kendare Blake

Nevíte někdo, co znamená ten název? Královny jsou čtyři, že by k tomu opravdu přidali i osud ostrova? Mně se to líbilo.

30.08.2021 5 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Má to zdlouhavý děj, ale já to přežila, jelikož jsem byla nadšená. Je to opravdu jednoduché a krásné pohodové čtení. Na poslední stránce krásný zvrat. Já to doporučuji!

22.08.2021 5 z 5

Anna ze Summerside Anna ze Summerside Lucy Maud Montgomery

Od předešlých dílů nic moc. Přečetla jsem 70 stránek a víc nedávám.

20.08.2021