Katerina015 Katerina015 komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Nic jsem od knihy necekala... Rikala jsem si, dam mu sanci a uvidim. Ale tohle? Bylo to vazne skvele a moc me to bavil!!

14.01.2022 5 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Moc super cteni... O hvezdicku mene za konec. Ale i tak doporucuji

08.01.2022 4 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

I kdyz ma Sparks knuhy hodne podobne, kniha se velmi dobre cetla a libila se mi. Kdo si chce u knihy odpocinout, doporucuji :-)

02.01.2022 4 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Smutny pribeh o ztrate blizkeho cloveka. Moc hezky se cetl.

28.12.2021 4 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Krasny vanocni pribeh, ktery zprijemni adventni cas. Kdo ma rad romanticke pribehy s vanocni tematiku, tuto knihu by nemel minout. Kniha se velmi dobre cetla

16.12.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Senzacni zalezitost. Pani Klevisova umi! Bravo!

11.12.2021 4 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Knihu Jak prezit sveho muze jsem vzdala a nedocetla... Coura se mi libila, fajn oddechovka

30.11.2021 4 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Nenarocna kniha - ktera v tomto case rozhodne neurazi. I kdyz predem vite, jak pribeh skonci

16.11.2021 3 z 5

Poslední slova Poslední slova Linda Green

Cela kniha bylo jedno velke tajemstvi, ktere vas nutilo stale cist, aby jste se co nejdrive dozvedeli, co se presne stalo. Jo, kniha se mi moc libila a jeste se velmi dobre cetla. Doporucuji

06.11.2021 5 z 5

Dcery naděje Dcery naděje Marie Lamballe (p)

Moc krasne a pohodobe cteni. Cela serie byla super, rozhodne doporucuji

04.11.2021 5 z 5

Když ptáčka lapají, manželé mu zpívají Když ptáčka lapají, manželé mu zpívají Alena Jakoubková

Pribeh se moc hezky cetl. Musim souhlasit, ze autorciny knihy posledni dobou jsou na podobnem principu, ale na oddech idealni.
Jednohubka na dlouhy podzimni vecer

02.11.2021 4 z 5

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Kniha se moc hezky cetla

02.11.2021 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Napinave od zacatku do konce. Tohle cteni jsem si moc uzila

24.10.2021 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Malinka knizecka, ktera v sobe skryvat tolik... Pribeh zeny, ktera se po 12 letech ve vezeni vraci zpatky na svobodu... Muze doopravdy zacit znovu? Neni to jednoduche cteni, pribeh je moc smutny, ale cte se jednim dechem. Moc doporucuji

19.10.2021 5 z 5

V jabloňovém sadu V jabloňovém sadu Susan Wiggs

Kniha se moc hezky cetla... S nadechem jablnovych sadu a vinohradu - idealni cteni na podzimni vecery. Misty se pribeh tahl a dej byl dost predvidatelny... Ale nevadilo mi to a cteni jsem si uzila

17.10.2021 4 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Tak tohle bylo naprosto dokonale... Rikala jsem si prostredi psychiatrie nebude asi nic pro me, ale zkusim to... A dobre jsem udelala... Diky kratkym kapitolam pribeh utikal velmi rychle... Bylo to ctive od prvni stranky. Stoji rozhodne za precteni

07.10.2021 5 z 5

Vinařova žena Vinařova žena Kristin Harmel

Uprimne nechapu, proc jsem tak nadherny roman odkladala. Krasny zamilovany, ale zaroven velmi bolestny pribeh... Moc doporucuji!

01.10.2021 5 z 5

Tam, kde volá moře Tam, kde volá moře Alexandra Synac

Hlavni hrdinka Kara, ceska, po nemile udalosti v Londyne odchazi do Australie... Pri hledani noveho zamestnani se seznami s Josefem, diky nemuz najde cestu k sama sobe... Moc mily pribeh, ktery nas pohladi po dusi a dozvime se spoustu zajimavosti o historii Australie...
Hned bych sbalila batoh a jela do Sydney... Moc krasna kniha

24.09.2021 4 z 5

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Vyborny pribeh, ktery se moc pekne cte. Skocilkova proste nezklame

20.09.2021 5 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Kdyby autor ubral pár postav a ostatní více rozepsal, byla by to senzační kniha... Takto musím dát knize pouze 3 hvězdičky... Nechci tvrdit, že je kniha špatná, to vůbec... Čte se velmi dobře, ale jiné knihy na podobné téma mě chytly za srdce daleko více...

17.09.2021 3 z 5