katasukivasukim katasukivasukim komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Já to řeknu asi takto.
,,HODNĚ ČTU,,

20.09.2023 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Tak tady jedu na jistotu.Linda Castillo je jistota.Svižný průběh,příjemný styl psaní,nečekaný závěr.Musím se teda pochlubit,že jsem přišla na pachatele,ale asi to bude tím,že už mám přečteny všechny tituly.Teda poslední si šetřím.Opět příjemný zážitek.

11.09.2023 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tak já zase nemohu jinak,než ÁÁÁCH.To se prostě nedá odložit.Vždycky,když začnu číst další knihu od Cartera,manžel vzdychne.Zase budeš v noci kopat a budou rychlé večeře.Chichi.On to zvládne,ale moje telefonní číslo si nepamatuje.Já teda jeho jo.Bohudík pro manžela.......

09.09.2023 5 z 5

Uzel Uzel Dominik Dán

Moje první kniha od pana Dána.
Jo,bavilo mě to,doba v které se kniha odehrává,byla fakt drsná.Příběhy lidí jsou trefně popsané.Fakt se tak moc pila vodka?
Určitě půjdu do dalších knih.

22.08.2023 4 z 5

Pod dohledem Pod dohledem Lisa Jewell

Ty jo,za mě strašná nuda.Vleklo se to,zbytečně dlouho,dalo se to popsat na polovině stran.No nevím,třeba jsem to četla ve špatném období,ale já se určitě ke knize nevrátím a posílám ji dál.Omlouvám se můj milý Cartre,že jsem Tě opustila,s pokorou se vracím na Tvé stránky knih.

15.08.2023 2 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Jo,to byla taková jednohubka,které jsou taky třeba.Pěkně to frčelo,a moc se nemuselo myslet.Pohodovka,klídek.

06.08.2023 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Nóóó,tak zase fičák.Já ho prostě miluju..

02.08.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Noooo,tak tuto byl mazec.
To bylo tak osobní ,na kůži,zase nové informace o životě Huntera.
Za mě paráda.Zase jsem dostala víc.Co kniha to pecka.Carter je božan.

22.07.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Tak,máme další fajn spisivatelku krimošek.
Bylo to svižné,mělo to spáď,žádná zbytečná omáčka.A docela zajímavý závěr.Teda musím se přiznat,že jsem na pachatele přišla,ale jistá jsem si nebyla.Určitě přečtu i další tituly autorky.

16.07.2023 5 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Tak začátek takový nějaký.
Po polovině knihy to začalo být zajímavější.
Bylo to takové,ještě trochu neohrabané dílko.Ale nebylo špatné.Věřím,že další kniha už bude v jiném levlu.
A já si ji určitě nenechám ujít.

10.07.2023 4 z 5

Příběh Zmrda Příběh Zmrda Pan Káč

No,tak já teda nevím.Že bych hlavní postavě fandila,tak to teda ne,jak tady jeden ze čtenářů píše.V patnácti letech pase holku,krade v Německu?Já nevím přijde mi to trochu moc,ale dobře asi jo.Spíš mě udivují,Ty sympatie se zlodějem.Ty jo ,asi už jsem fakt stará,ale tady asi už přestalo platit staré, ,
,S poctivosti nejdál dojdeš.,,,,,Ještě,že já na to ještě pořád sázím.

08.07.2023 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Víceméně všechno od Cartera je pecka.Ale tuta kniha byla zase o štipec víc.On je prostě božan.

03.07.2023 5 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Kniha se mi líbila.
Mám ráda,když se osudy prolínají a konec je vlastně jeden příběh.Vše souvisí se vším a vše má návaznost.Ještě mám jednu autorčinu knihu a ráda si ji přečtu.

04.06.2023 5 z 5

Šepot v bouři Šepot v bouři Aleš Novotný

Z počátku knihy jsem byla trochu plachá.A protože vím,že když jsem z četby zmatená,nesmím knihu odložit.Musim se dostat do autorova stylu psaní.
No,a opět se mi to potvrdilo.Když jsem to dostala do krve bylo to fajn.
Trápení a bolest ze ztráty člověka a ztráty své vlastní sebeúcty.Jo za mě jo,přečtu si i další knihy od autora.

30.05.2023 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Jo,zase mě to bavilo.Méně postav,hodně přemýšlení,prostě TOP.Nedalo se jinak než přečíst i při hlídání vnoučka.Babi,jak do Prčic.....Bez komentáře se posledních 20 stránek nedalo.PECKA,PECKA,PECKA.

26.05.2023 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Takže....přečetla jsem zatím dvě knihy od autorky.Nechtěla jsem psát po první knize komentář,než se ujistím,že mé pocity jsou správné.
Kdybych asi Marsonsovou četla dřív než Cartera,byla bych z ní odvázaná víc.
Za mě je Carter větší level.Ale tím nechci říct,že knihy nejsou čtivé.S jistotou přečtu všechny.Určitě doporučuji přečíst.
Zkrátka,, Když nezkusíš nevíš.

12.05.2023 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Jo,zase to frčelo,pořád do plnejch.
Baví mě to, valím na další knihu.

20.04.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Ty jo, dobře Ty....
První kniha od Cartera a pecka.
No,a pak se manžel diví,že v noci máchám rukama a křičím.
Chichi
Pěkné čtení TOPKA

15.04.2023 5 z 5

Dívka s labutí Dívka s labutí Sabina Zelená

No,román pro ženy?
Spíš dívčí četba.Děj se dal předpokládat,nepřekvapil,celkem nuda a ten konec?Omluva,za mě nic moc.

10.04.2023 3 z 5

Co přináší řeka Co přináší řeka Nancy Cato

Tak ,,,,,viděla jsem,jako malá a zcela mě to nadchlo.
Proto jsem po knize sáhla.Ale jo ,dobrý,jen trochu utahaný děj,ale neztrácela jsem se.
Určitě stojí za přečtení.Řekla bych že Deli byla ve filmu příjemnější.Chichi

29.03.2023 4 z 5