Karin_Kim55 Karin_Kim55 komentáře u knih

Padlý měsíc Padlý měsíc Toui Hasumi

Příběhy byly hezké, i když mě sem tam něco nudilo, a rozhodně jsem četla lepší BL mangy, ale některé byly zase ohromně sladké ;3

PS: Byl pro mě ohromný zážitek držet v ruce mangu s BL tématikou ;3 *w*

17.05.2017 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Mám chuť tuto knihu zahodit. Upřímně mě vůbec nebaví. Čekala jsem něco úžasného, dle komentářů, ale tohle je opravdu pro nenáročné čtenáře, kteří nad tím nijak neuvažují.
Hrozně se mi líbil ten nápad - on boxer a ona jeho fyzioterapeutka - pak se z ní vyklube malá puberťačka, která je udělaná jen z toho, že se na ní podíval.
Rozhodně jsem očekávala něco víc. V knihkupectví jsem si přečetla první dvě strany a zalíbilo se mi to, nakonec mě to vážně zklamalo. (Ještě že byla ve slevě, jinak bych ji asi musela jít vrátit.) Na nějakou chvíli ji odložím, nemám tušení zda se k ní opět vrátím a konec mě donutí změnit názor.
Ted jsem si uvědomila, že je to tak trochu jako parodie na Krásná katastrofa (Jamie McGuire). Podobné profese a prostředí.
Je možné, že když jsem si přečetla celou sérii Bratrstvo černé dýky, které je kvalitně napsané, autorka očividně ví, o čem píše, nejsou to jen samé zamilované řečičky o tom, jak ona ho chce a on chce jí.
Rozhodně tuto knihu nedoporučuji. Když mě kniha nezaujme ani v půlce (pokračovat v četbě je akorát utrpení), tak je něco špatně.

07.02.2017 2 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Začátek mě nudil (že jsem musela něco přeskočit), pak se to ale hezky rozjelo. ^^

11.11.2016 3 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Bylo to velmi... emocionální. Osobně jsem jednu pasáž musela přeskočit, jelikož pro mě to bylo až moc.

23.05.2016 3 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Dokonalost! Sice jsem jí četla o něco déle než ostatní, ale moc se mi líbila! I když se toho opět stalo ke konce až moc.
A na třináctou knížku se netěším.... Nemůžu ji nikde sehnat! Ani v knihovně, ani v na internetu v PDF... Jsem z toho zničená...! A pak ještě čekat na vydání 'Blood Kiss'! O.O

23.05.2016 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Mě osobně se VELMI líbila! Moc nechápu tak nízké hodnocení. Začala jsem číst Zmizelou, přečetla jen pár stránek a hned si ji vymazala. Tahle mě vzala už na začátku, ale Zmizelá - nikoliv. Dost věcí mě tam překvapilo, takový konec jsem nečekala.
Moc se mi líbily chvilky mezi hlavní hrdinkou a detektivem.

23.03.2016 5 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Povídka Otec byla dokonalá! Jediného čeho lituji je, že jsem si ji nepřečetla už dřív! Zmítalo se ve mě tolik pocitů! Prostě nádhera!
Hodně věcí jsem přeskakovala. Například rozhovory. Ty jsem si četla jen jedním okem. Ale zase listy co vyplňovali sami bratři byli zajímavé. (Hlavně jeden) Nebo nějaké vystřižené scény nebo některé střípky života.

08.02.2016 4 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Tady jsem se nejvíce poplakala.

08.02.2016 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Tohle bylo.. neskutečné! Původně jsem si myslela, že moje nejoblíbenější knížka bude s Rhageam, pak s Rehvem a ted tahle! *0* Bylo to tak.. nádherné! Prostě Woow!! Nejdříve mi byla Payne nesympatická, ale poté jsem si jí zamilovala! x3 Nebo jsem ještě u šesté a sedmé knížky nechápala, jak se ti dva sakra potkají! A pak se stala ta nehoda! Q.Q
Nemůžu dát jinak, než opět 5*! I když tahle by si zasloužila min. 8*!!

05.02.2016 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Tak do toho dle dílu jsem se zamilovala. Miluji Reverenda a a Ehlenu! Ti dva jsou spolu ááá!! *w* Bylo to úchvatné! Já věřím, že až tuhle sérii dočtu, tak si ji jednou přečtu 100% znovu! Protože mě to ne a ne překvapovat!
Strašně se mi líbí, že se tu stále vyvíjí i ostatní páry a není to jen o tom jednom konkrétním! ^^ Takže tenhle díl jsem si opět užila! x3
Ale upřímně.. na další díl se moc netěším. O Xhex a Johnovi. *3* ^^''

10.01.2016 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Dokonalost! Úžasná jako všechny ostatní! Neskutečně mě potěšilo, že se vše netočilo kolem hlavního páru, ale že se vysvětlili nějaké věci, další zápletky, další problémy, více pohledů, než jen jeho a jí, a vyhlazovací společnosti!
Samozřejmě.. opět ukápla nejedna slzička. (Já jsem strašný cíťa!)
Ale musím přiznat, že jsem ji četla oproti předešlým dílům opravdu dlouho. Asi dva nebo tři týdny.
Nemůžu se dočkat dalšího dílu!!!

02.01.2016 5 z 5

Labyrint Labyrint Suou Kózuki

Líbilo se mi to, ale na mě až moc děsivé.

22.12.2015 4 z 5

Fly High! - Leť výš 3 Fly High! - Leť výš 3 Nacumi Óči

Ten konec mě naštval... Nemám ráda mangy, kde ta holka s nikým neskončí... prostě a domysli si. Ale jinak se mi to moc líbilo! Mám ji doma a nikdy bych se jí nevzdala! Je to vtipný, i romantický a ráda se k tomu vracím.

22.12.2015 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Kdybych nevěděla jaký je konec, tak bych brečela jako želva! Q_Q Stejně jako předchozí knížky to bylo dokonalé! Nemůžu to ohvězdičkovat méně než 5*! Omono! A ten konec! O_O Phury je úžasný! Nemůžu se dočkat na další knížku o něm! x3

21.12.2015 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Dokonalost. Postava Butche je úžasná a ten chlap je prostě tak sympatický! (I přesto, že je to jen postava z knihy.) A Marissa mě občas štvala, ale když pak pochopila - bylo to dobrý. :D
Toto je asi první knihy, kdy jsem si upřímně zaplakala. Miluji části, kde se vyskytuje John, ale jsem u nich jako želva! Hlavně když se mluví o Tohrovi. T.T
Knižce musím dát opět všech pět hvězdiček! Neskutečně jsem si tuhle sérii oblíbila! Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

16.12.2015 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tak tohle bylo taky neskutečné! Tak hrozně moc mě rozčiluje, že už vím, co se tam stane! (Zatracená spolužačka!) Ale stále jsem napnutá a všechno na 1000% prožívám! (To je tak krásný pocit, když si představím sebe v hlavní roli xD) Pro mě zatím nejdokonalejší série!
Nevím, zda to dokáže překonat dvojku, ale pro mě jsou stejně dokonalé! x3

14.12.2015 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Od toho jsem se nemohla odtrhnout! Jen když jsem už víčka vůbec neudržela, jakoby byly z oceli. Měla jsem přečtenou za 4 dny. ( Což je pro mě rekord, jelikož jsem začínající knihomol xD )
Rhage má neskutečnou osobnost!! Tohle je prostě.. ÚŽASNÉ!!! Musím přiznat, že mnohem lepší než jednička! Tady je tolik věcí, co jsem nečekala! ( I když je pravda, že když čtu, tak nad tím nepřemýšlím a užívám si každou chvíli! At už je tam sex, romantika nebo akce! )
Opravdu doporučuji! ^^

10.12.2015 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Tohle bylo... DOKONALÉ!! Podle mě úžasné! Když nad tím přemýšlím.. nemůžu si vzpomenout na jedinou drobnost, kterou bych vytkla. Jen pasáže s bezduchými jsou nudné. (Mám strašné nutkání je přímo přeskakovat, ale to nemohu, protože bych pak byla nejspíš z mnoha věci lehce zmatená.) Je pravda, že úvod byl trochu delší, ale tak se pozná dobrá knížka. pak se něco dělo! A zase! Ale pak nic.. A POTÉ ZASE! Posledních sto stran jsem měla přečteno hned! Bylo to úžasné! Nemohla jsem se od toho přesto odtrhnout!
Upíři tu jsou popsáni v úplně jiném světle, a je to příjemná změna! Když tuhle sérii začala spolužačka číst a ona mi tak různě vyprávěla různě části a pasáže, přišlo mi to jako neskutečná kravina a blbost... Ale pak jsem to začala číst taky a už to jelo.... Ona ted čte myslím že 7 a já teprve 3 xD

10.12.2015 5 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Začala jsem ji číst, přečetla jsem asi první 4 kapitoly a konec... nedala jsem to. Nebavilo mě to. Možná, kdybych četla dál, tak mě to chytí.. ale ted se k tomu asi dlouho nevrátím.

16.11.2015