Padlý měsíc

Padlý měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47495/bmid_padly-mesic-nFp-47495.jpg 4 62 11

Anděl ztratí své místo v Edenu a nalezne tajemného, ale nebezpečného nového patrona. Chudý malíř dokončí portrét ženy, aniž by mu někdo stál modelem. Dva lovci odměn čelí záhadným nočním démonům. Sbírka shounen-ai (= příběhy o homosexuálních mužích) příběhů potěší všechny fanoušky krásných andělů a neméně krásných démonů.... celý text

Literatura světová Komiksy Gamebooky
Vydáno: , Zoner Press

Daten no Tsuki , 2007

katie1698
25.01.2019 5 z 5

V každém příběhu jsem si našla své. Všechny mě bavily, i když ne vždy byly osudy příznivé. Ocenila bych více takových mang :)

Karin_Kim55
17.05.2017 3 z 5

Příběhy byly hezké, i když mě sem tam něco nudilo, a rozhodně jsem četla lepší BL mangy, ale některé byly zase ohromně sladké ;3

PS: Byl pro mě ohromný zážitek držet v ruce mangu s BL tématikou ;3 *w*

niki-chan
01.06.2016 5 z 5

Takovouhle mangu si přeji číst dokola

Tyrsis
22.06.2015 4 z 5

Skvělá shounen-ai manga. Chlapi krásně nakreslení, příběhy rozumné, co víc si přát.

ForiCZ
19.04.2014 3 z 5

Perfektní komiks, druhá moje manga v pořadí, pokud bych počítal 7 dílů Death Note jako jednou věc. Bylo to fajn čtení, přestože jsem se místy ztrácel v ději a čekal od toho trochu víc.

HiNataLi
18.10.2013 5 z 5

Krásné one-shotky, se zajímavými příběhy, ač ne vždycky s dobrým koncem. Asi nejlepší konec z této převážně shounen-ai sbírky má, poměrně ironicky, jediný příběh, ve kterém se zrovna tento aspekt nenachází, ač je značně prodchnutý fantasy. Kolem a kolem, toho, že jsem si tuhle mangu přála v rok jejího vydání k vánocům a že tím přibyla do mé sbírky, vůbec nelituji. Je naopak na vrchních příčkách mého žebříčku mang vydaných v češtině. ♥

orangerose
06.03.2013 5 z 5

krásné kresby, má 7 příběhů - každý něčím jiným zajímavým příběhem, démoni, andělé, krásná manga - stojí za přečtení :)

TessDragon
13.10.2012 4 z 5

Tuto mangu mi půjčila kamarádka a byla skvělá! Sice ne úplně nejlepší, ale rozhodně to byl nadprůměr. Byla kouzelná, ale někdy se nedala jen tak pochopit, byl to takový emotivní složitý příběh i když měla 7 částí. Ale po 2. přečtení už začnete chápat podstatu i postavy.

dark.ma93
06.08.2012 5 z 5

Homosexuální láska, tajemný svět. Tohle já můžu! Nadchlo mě to maximálně!

Denaille
16.06.2011 4 z 5

Anotace na zadní straně hlásá, že jde o lásku mezi muži... ale v tohle případě je to to nejslabší shonen-ai. Pouze náznaky a jedna pusa mě zrovna nepotěšily...
Na druhou stranu jsou to pěkně zpracované příběhy a dají se číst pořád. Zatím jsem našla jenom pár mang, které se zabývají náboženskou tématikou, i když jde jenom o sexy démony a anděly.

Addie
01.04.2011 4 z 5

Několik krásných a krásně nakreslených příběhů tvořících krásný celek.

homosexualita manga

Autorovy knížky