Kapucinka Kapucinka komentáře u knih

Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Betty Truck

Je hodně těžké tuto knihu číst a vůbec ji dočíst.Ani se nechce věřit ,že se něco takového opravdu odehrávalo.Poprvé mi bylo u čtení knihy špatně.

19.11.2015 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Začátek knihy nic moc,ale pak se příběh parádně rozjel.Přečteno jedním dechem.Knihu mám doma a rozhodně jsem ji nečetla naposled.Jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla

07.11.2015 5 z 5

Pacient nula Pacient nula Jonathan Maberry

Skvělá knížka.Příběh je velice napínavý,plný akce,sympatické postavy.Nešlo mi se od knihy odtrhnout.

19.02.2016 5 z 5

Vzdor Vzdor Sarah Crossan

Toto pokračování bylo hodně akční.Chtěla jsem ve čtení pokračovat pořád dál abych věděla jak to dopadne.Postavy jsou velice sympatické a Aliny je škoda.
Velice povedené a takových příběhů by mohlo být více.Byl by fajn i další díl.

31.12.2015 5 z 5

Ocelové jeskyně Ocelové jeskyně Isaac Asimov

Tato kniha mě vůbec nebavila a působila na mě pesimisticky. Zkusíme druhý díl, ale moc nadějí si nedávám. Asimov umí psát mnohem líp

26.08.2017 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Zatím nejlepší díl.Hodně napínavé čtení

20.06.2016 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Druhý díl nezklamal.Krásně napsané.Všem pejskařům doporučuji přečíst.

30.05.2016 5 z 5

Můj psí život Můj psí život Martin Čáp

Knížka mě docela zklamala.Vyprávění a některá slovíčka jsou hodně polidštěná...

18.04.2016 2 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Nádherná kniha.Tento příběh by si měl přečíst každý pejskař.Krásně napsané a hodně dojemné.Docela jsem si u knižky poplakala

14.03.2016 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Podle mě zatím nejlepší díl.Jsem ráda ,že se Harry vzpamatoval a konečně se "vyřešila" situace s Tomem.

20.01.2016 5 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Barbara Erskine opět nezklamala.Tento příběh se výborně čte,nemohla jsem se odtrhnout a velice mě bavil duchařský až strašidelný nádech tohoto příběhu

13.09.2015 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Opět výborné čtení. Hole nikdy nezklame. Čteno se zatajeným dechem

10.07.2017 5 z 5

Dítě mrtvého boha Dítě mrtvého boha Barb Hendee

6. dil se mi velice libil. Bylo tam hodne akce, ale mrzi me ze se pribeh v podstate neuzavrel a nevic co se s artefaktem stalo. Dalsi knihy uz se cist nechystam, protoze zacina jiny pribeh a Wynn jsem nemela moc rada.

28.04.2017 4 z 5

Rebel Rebel Barb Hendee

Opět dobré počtení, ale už to je moc zamotané a propletené. Jinak celá řada knih Vznešených mrtvých se mi moc líbila.

27.03.2017 4 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Výborné čtení.Po odehrání hry jsem myslela,že knihy budou jen slabý odvar,ale opak je pravdou.Zbužňuju Geralta a jeho hlášky.Je příjemné dozvědět se jak to bylo před hrou a jak se spolu hlavní hrdinové seznámili

13.08.2016 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Ještě o něco lepší než Sněhulák.Závěr byl opravdu vyhrocený

04.07.2016 5 z 5

Setkání se smrtí Setkání se smrtí Joe Simpson

Strhující a velice napínavý příběh boje o přežití.

23.05.2016 5 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Nevím co bych o téhle knížce řekla.Přišlo mi to jako ztráta času,ale i přesto jsem byla zvědavá jak to celé dopadne.Závěr mě hodně šokoval.Je to zvláštní a lehce ujetý příběh

25.01.2016 1 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Přečetla jsem téměř jedním dechem.Příběh je jednoduchý.Není tam moc postav,ale nutí číst stále dál.

18.11.2015 5 z 5

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

Knihu jsem četla na doporučení a nezklamala.Na konci super zjištění ,že hraběnka Eleyne skutečně žila.Velice čtivý příběh.

07.11.2015 4 z 5