Vzdor

Bea, Alina a Quinn jsou na útěku. Odstartovali povstání a byli nuceni odejít z kapsule, jediného místa, kde je dostatek kyslíku. Bea přišla o rodinu, Alina ztratila domov a Quinn výsadní postavení. Podaří se jim přežít v nebezpečné Divočině? Mohou dokončit revoluci, již začali? V patách jim je mladý voják ze Speciálních jednotek a jejich jedinou šancí je zůstat pohromadě, přestože je okolností nutí se rozdělit. Budoucnost lidstva je v ohrožení a tito čtyři mladí lidé se musí rozhodnout, kde leží jejich loajalita....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207249/dech-vzdor-2nb-207249.jpg 3.9250

Dech 2.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Baronet

Resist, 2013

Kniha Vzdor

whack

Tento diel ma trochu sklamal, eko pointa je zatlačená niekam úplne do kúta. Sekvoju som si predstavoval inak, oveľa zelenšiu. „Asi museli zapomenout, že lidé a přelidnění planety bylo hlavním důvodem Zlomu. Pokácet stromy, aby se nakrmili lidi – opravu skvělý plán, jak se nakonec ukázalo.“ povedala ironicky na úkor Sekvoje moja obľúbená postava, ktorá však vo finálnej bitke zomrela. Mala prežiť. A pchať všetkým mŕtvym parazitom do úst semienka rastlín. Príroda nemôže patriť nám všetkým, ani žiadnym jednotlivcom, ale iba sebe samej.

Novak98
19.06.2019

Zajímavý námět, pro mě velmi čtivá kniha. Sice obsahuje plno klišé, ale to se dá pochopit. K zamyšlení jsou jiné tituly.

Tamar
05.12.2018

Druhý díl mi přišel svižnější a lépe se mi četl. Děj byl plný zvratů a překvapení, za mě skvělá kniha. Myslím si, že kdyby autorka zapracovala více na detailech a závěr knihy alespoň trochu rozvedla bylo by to ještě lepší. Ale i tak jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

skyline
10.08.2018

Lepsi nez prvni dil.

Jira88
22.07.2018

Úžasné pokračování. Moc hezky se četlo.

Julinka679
24.05.2018

Četla jsem jedním dechem. Začátek mě sice moc nechytl ale po několika stránkách jsem knížce (tak jako u prvního dílu) naprosto propadla :-)
Vůbec jsem nečekala, že bych s postavou Ronana mohla sympatizovat ale musím říct, že jsem si ho oblíbila a otec Quinna mi byl po jeho "přerodu" nakonec také sympatický :-)
Jediné za co srážím hvězdičku je ten konec (nebudu spoilerovat, i když hodně lidí to již v komentářích zmínilo).
Za mě povedená oddechová série, kterou bych doporučila jak dospělým, tak i dospívajícím :-)

papajapa
15.02.2018

Ackoliv se mi to nestava casto tak tento druhy dil hodnotim kladneji nez prvni. Dejova linie me zaujala vic a jednu * davam dolu za uspechany konec.

Sarah11
28.01.2018

Rozhodně lepší než první díl. Bylo to mnohem temnější, uvěřitelnější, a i když nemůžu říct, že to nemělo své mouchy, vážně mě to bavilo. Konec mi přišel trochu uspěchaný, ale na druhou stranu jsem ráda, že z toho autorka neudělala trilogii. Příjemné počtení, ale už jsem četla i lepší dystopie.
PS: Nepište sem prosím, kdo umře, kazíte tím ostatním dojem z knihy.

Groteska
Groteska