kami16 kami16 komentáře u knih

První láska=velká sázka První láska=velká sázka Jaroslava Ševčíková

Kniha je celkem dobrá, ale některé z povídek se mi líbí víc a jiné méně. Někdy mi přijde, že se někde něco přeskočí a potom se k tomu vrací. Perličky ze školníc lavic a vtipy propůjčují knize jisté odlehčení a trochu toho vtipu. Fotografie páru na přední straně se mi také zrovna nezamlouvá, ale autorka jistě měla pádný důvod, aby zvolila právě ji. :)

31.07.2016 3 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Luděk Stínil

Tuto knihu jsem četla asi před dvěma roky a naprosto mě uchvátila. Je dobře čtivá, a tak není divu, že jsem jí přečetla jedním dechem. V knize se vypráví o životě několika postav za jedné noci, kdy se Českem přežene vichřice. Adrenalin zde tedy rozhodně nechybí. Podle mého názoru je to dobrá kniha a určitě si ji zase přečtu. :D

17.05.2016 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Naprosto obdivuji autora, který knihu napsal v pouhých patnácti letech. Absolutně neuvěřitelné. Kniha opravdu zajímavá a poutavá. Tady zkrátka dávám 5 hvězdiček :)

05.05.2016 5 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Krásná kniha s hlubokým podtextem. Opravdu silné pouto přátelství :)

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Vtipná kniha s mnoha postřehy ze života. Zkrátka nahlédnutí do života žen a místy i do života mužů.

05.05.2016 4 z 5

Směšné lásky Směšné lásky Milan Kundera

Kniha se mi vcelku líbila. Hlavně se mi líbilo, že povídky byly reálné a to oceňuji. I když to byla povinná četba, tak mě opravdu bavila.

Rosalinda Rosalinda Delia Fiallo

Zkrátka nádherná a dobře čtivá kniha :D

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha mě příliš neoslovila, ale nějaké kouzlo v sobě jistě má. Jelikož preferuji trochu jiný žánr, který mě za srdce bere trochu více, tak jsem u této knihy měla rozporuplné pocity. Ale kdo ví? Možná si ji za pár let přečtu znovu a bude mě bavit více.

05.05.2016 3 z 5

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Kniha se mi moc nelíbila a to zejména z toho důvodu, že to není šálek mé kávy. Preferuji trochu jiné žánry a tato kniha pro mě byla docela stresující. Číst o dívce, která si prošla domácím násilím a poté jí týral přítel.... no zkrátka mě neoslovila a podruhé už jí opravdu číst nebudu, ale je to jen můj názor :)

05.05.2016 odpad!

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Podle mě nejlepší díl z celé série. Kniha mě natolik zaujala, že jsem ji přečetla za jediný den. Naprosto mě uchvátila. Zejména jsem se usmívala u části, kde Douglas pomáhá Isabel s porodem a říká o ní, že se proměnila v běsnící fúrii. V knize byly samozřejmě i další pasáže, které se mi líbily. Zkrátka kniha patří mezi mé nejoblíbenější a moc se ráda se k ní vracím. :)

Lidičky z Kouzelného stromu Lidičky z Kouzelného stromu Enid Blyton

Nejmilovanější kniha mého dětství. Jako malá jsem jí četla pořád dokola a nikdy mě neomrzely postavy, které se v knize vyskytují. A to především pan Kastrol a Čoklomila Štěkavá :) dodnes jí mám ráda a určitě si ji zase někdy ráda přečtu, nebo ji budu číst svým dětem, až nějaké budu mít :D

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tato kniha mě naprosto uchvátila a plně vtáhla do děje. U některých pasáží jsem se opravdu hodně nasmála a to v momentech, kde vystupuje matka Jane. :)

Kasandra 1 Kasandra 1 Delia Fiallo

Krásná a velmi poutavá kniha, která se mi velmi dobře četla.

04.05.2016

Zamilovaná Zamilovaná Delia Fiallo

Kniha se mi líbila a přečetla jsem jí jedním dechem. Romantika, zápletky a intriky jako u všech telenovel. Občas mi bylo hlavní hrdinky i líto, kvůli všemožným intrikám a pomluvám, které byly namířené na její osobu.

Selekce Selekce Kiera Cass

Nádherná kniha, která mě k sobě absolutně připoutala. Strhující děj, romantika a naivita a nerozhodnost hlavní hrdinky. Prostě dokonalý příběh, jak má být a velmi se těším, až si přečtu další díly. :D

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Úžasná a vtipná kniha. Moc se mi líbila pasáž, kdy se Emily dostala ke svému ženichovi. Opravdu dokonalý cvok :D

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Nádherná poutavá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Moc mě bavili rozmíšky mezi Adamem a Genevive.

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Krásná kniha, která se velmi dobře čte. Hlavní hrdinka je prakticky v mém věku, takže rozumím jejím pocitům, jednání a také jejímu rozčarování z Lorenza. Krásný, blonďatý s oříškovýma očima a navíc umělec.... Dokonalá kombinace :)