Lásko, kde jsi?

Román pro dívky. Kamila, Ester a Alena prožívají svůj milostný příběh za ničivé vichřice. Ničivá vichřice, která zasáhla Česko v lednu 2007, způsobila v naší zemi problémy mnoha lidem. A mezi ně patří hrdinky knížky Luďka Stínila Lásko, kde jsi? Na tyto dívky čeká během několika hodin nejeden přetěžký úkol a nejedna překážka. Každá z nich si prožije svůj příběh, každá z nich musí bojovat jak sama se sebou a svými schopnostmi, tak i s neustále sílící vichřicí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/20895/lasko-kde-jsi-20895.jpg 425
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Petra (ČR)

Kniha Lásko, kde jsi?

Nikola97
předevčírem

Za sebe mohu doporučit. Pan Stínil píše moc dobře

Terisek99
02.04.2018

Kniha byla úžasná. Úžasný a napínavý příběh :). Doporučuji si přečíst.

Ann98
24.02.2018

U těchto knížek se mi líbí, že jsou nenáročné na čtení. Člověk se u nich odpočne a nemusí u nich nijak moc přemýšlet. Autor vypráví příběh tří dívek Kamily, Ester a Aleny, které prožívají svůj milostný příběh za ničivé vichřice. Děj je svižný a má spád. Knížku jsem přečetla doslova jedním dechem, vřele doporučuji!

kami16
17.05.2016

Tuto knihu jsem četla asi před dvěma roky a naprosto mě uchvátila. Je dobře čtivá, a tak není divu, že jsem jí přečetla jedním dechem. V knize se vypráví o životě několika postav za jedné noci, kdy se Českem přežene vichřice. Adrenalin zde tedy rozhodně nechybí. Podle mého názoru je to dobrá kniha a určitě si ji zase přečtu. :D

Pet007
10.04.2013

Román pro dívky to už asi není moje kategorie, sáhla jsem po něm z nouze, ale není špatný. Je tam láska, dobrodružství, děj má spád, knížka není obsáhlá, nic náročného.

Luděk Stínil
česká, 1975

všech 54 knih autora

Kniha Lásko, kde jsi? je v