Román pro ženy

Koupit

Žena, která sní o velké lásce a po mnoha peripetiích ji konečně nachází, to je nejčastější téma čtiva zvaného červená knihovna… Román pro ženy není vlastně o ničem jiném. Laura, redaktorka časopisu Vyrovnaná žena, a její předčasně ovdovělá matka Jana, povoláním překladatelka, také touží po vysněné lásce. Aby dosáhly svého, musí ovšem ze svých představ slevit. Michalu Vieweghovi se tento důvěrně známý námět podařilo povýšit na moderní, inteligentní a zábavnou prózu, určenou samozřejmě nejen ženám. Nové vydání čtenářsky mimořádně úspěšné love story vychází současně s její filmovou premiérou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/9_/5/roman-pro-zeny-FKG-5.png 3.7838
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Petrov

Kniha Román pro ženy

bílárůže

Myslím, že touto knihou se panu Vieweghovi podařilo velmi hezky vystihnout kousek ženského nitra. Každá žena ve skrytu duše doufá, že jednou v životě potká TOHO pravého muže, který ji bude milovat celý život. Ne všechny ženy však k tomuto faktu přistupují tak jako hlavní hrdinka knihy, Laura. Kniha je však přes to přese všechno napsaná velmi poutavě a čtenáři se velmi těžko odchází od rozečtené kapitoly.

ronave

Nejdřive jsem viděla film, který je úžasný a hned na to js si oblíbila i knihu.
Knihu jsem nedokázala zavřít.
Vtipná, čtivá a hezky napsaná.

" Ale já...vždyť ja jsem...
Není to tvoje vina, Rickie - říkám tiše jako ve filmu. Ale já už nám dva roky spořím na byt! - vybuchuje Rickie v návalu ukřivděnosti. S liškou!"

TaJiná
12.11.2018

Viewegh je můj šálek čaje (kafe nepiju). Kdybych se nemrkla na obálku, myslela bych si, že knížku napsala žena. Miluju jak knihu, tak filmové zpracování. Vyhovuje mi styl autora, kurzíva, názvy a podnázvy kapitol... Dýchá na mě ta doba začátku 21. století, neskutečně mě to baví.

Jarmila97
14.09.2018

krásná kniha škoda jen ze je to jak kopie filmu čekala jsem že to bude jako u jiných knih alespoň o málo jiné ale.jinak je velmi čtiva a hezká :)

Susan94
03.09.2018

Chápu že se kniha nemusí spoustě lidem líbit, ale já ji přečetla jedním dechem - za dva dny. Typ odpočinkového čtení - krátké kapitoly, svižný děj. Kdybych neviděla film, byla bych nadšená ještě více.

petuzla5591
15.08.2018

Fajn oddechovka. Velmi čtivá.

IvonaK
15.06.2018

Film je hrůza, ale ta knížka je výborná. Původně jsem se lekla, že když je to hodně objemné že to nevydržím, ale opak je pravdou.

iveta3867
11.06.2018odpad!

hrůza.. ztracený čas.. trapný děj, ubohá představitelka děje..