Lidičky z Kouzelného stromu

Lidičky z Kouzelného stromu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/189/bmid_kouzelny-strom-lidicky-z-kouzelneho-DT8-189.jpg 5 75 11

Kouzelný strom série

< 3. díl

Po první knize Vzhůru na Kouzelný strom a druhé Příběhy Kouzelného stromu jsou Lidičky třetím a posledním pokračováním nové série E.Blytonové pro menší děti. Sourozenci Tom, Eva a Tereza prožívají řadu napínavých dobrodružství v nejrůznějších pohádkových fantasy-zemích i v tomto dílu. A to všechno díky Kouzelnému stromu ze Začarovaného lesa a jeho podivuhodným obyvatelům.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Folk of the Faraway Tree

Hanamo
30.01.2022 5 z 5

Opět milé a veselé pokračování předchozích knížek.

janasim
01.11.2020 5 z 5

Opět výborný příběh, úžasná dobrodružství... Přestože už mám dětská léta za sebou, nedočkavě jsem otáčela stránku za stránkou a pomalu i dceru prosila, aby chtěla ještě další kapitolu předčítat. Ach jo, taky bych chtěla navštívit pár kouzelných zemí.

Knihomolka506
19.08.2020 5 z 5

Jako dítě jsem  tu knihu- serii milovala. Nejdřív se mi do  toho nechtělo až po přemlouvání od paní knihivnice, že je ta série skvělá a velmi čtivá tak si říkám, že to zkusím a dobře jsem  udělala. Nádhera!

Taťka Hraboš
23.11.2019 5 z 5

Pořád za plný počet hvězdiček, i když v tomto dílu už mi chyběl ten "moment překvapení" - zkrátka originalitu postaviček Blytonové a jejího způsobu vyprávění si člověk nejlépe vychutná v prvním dílu série. Děti to tak ale nevnímají a především inženýr Castroll se svou "hluchotou" je pořád nesmírně bavil. Přeskočili jsme prostřední díl série, tak se k němu určitě musíme vrátit.

Gustik5
27.05.2019 4 z 5

Jedna z mých prvních knih. Poutavé a zajímavé čtení, které rozhodně oplývá fantazií a krásným pohádkovým příběhem. Zaručeně jedna z nejvhodnějších knih pro mladší čtenáře.

Sim_Va
16.10.2016 5 z 5

Moje milovaná trilogie z dětství, která mě snad nikdy neomrzela. Ráda na ní vzpomínám a věřím, že si ji ještě minimálně jednou přečtu :-)

kami16
04.05.2016 5 z 5

Nejmilovanější kniha mého dětství. Jako malá jsem jí četla pořád dokola a nikdy mě neomrzely postavy, které se v knize vyskytují. A to především pan Kastrol a Čoklomila Štěkavá :) dodnes jí mám ráda a určitě si ji zase někdy ráda přečtu, nebo ji budu číst svým dětem, až nějaké budu mít :D

JaneTrafy
18.11.2015 5 z 5

Moc povedená knížka, sice dvojka se mi líbila víc než tato, ale i tak se mi líbila. Silvu jsem si nakonec oblíbila, i když mi byla ze začátku protivná. Ráda se k těmto knížkám vracím :D

mercedes1j8
09.08.2013

Tyto příběhy jsem milovala. Doufám, že je jednou budou milovat i moje děti :D

mariemo
02.05.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka,velmi dobře se četla.

tee
09.02.2011 5 z 5

Už trochu slabší než její první část, ale přesto krásně čtivá a milá kniha