Lidičky z Kouzelného stromu

Lidičky z Kouzelného stromu

Po první knize Vzhůru na Kouzelný strom a druhé Příběhy Kouzelného stromu jsou Lidičky třetím a posledním pokračováním nové série E.Blytonové pro menší děti. Sourozenci Tom, Eva a Tereza prožívají řadu napínavých dobrodružství v nejrůznějších pohádkových fantasy-zemích i v tomto dílu. A to všechno díky Kouzelnému stromu ze Začarovaného lesa a jeho podivuhodným obyvatelům. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/189/kouzelny-strom-lidicky-z-kouzelneho-DT8-189.jpg 4.749

Kouzelný strom (3.)

The Folk of the Faraway Tree

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros

Sim_Va
16.10.2016

Moje milovaná trilogie z dětství, která mě snad nikdy neomrzela. Ráda na ní vzpomínám a věřím, že si ji ještě minimálně jednou přečtu :-)

kami16
04.05.2016

Nejmilovanější kniha mého dětství. Jako malá jsem jí četla pořád dokola a nikdy mě neomrzely postavy, které se v knize vyskytují. A to především pan Kastrol a Čoklomila Štěkavá :) dodnes jí mám ráda a určitě si ji zase někdy ráda přečtu, nebo ji budu číst svým dětem, až nějaké budu mít :D

JaneTrafy
18.11.2015

Moc povedená knížka, sice dvojka se mi líbila víc než tato, ale i tak se mi líbila. Silvu jsem si nakonec oblíbila, i když mi byla ze začátku protivná. Ráda se k těmto knížkám vracím :D

mercedes1j8
09.08.2013

Tyto příběhy jsem milovala. Doufám, že je jednou budou milovat i moje děti :D

mariemo
02.05.2013

Moc pěkná knížka,velmi dobře se četla.

tee
09.02.2011

Už trochu slabší než její první část, ale přesto krásně čtivá a milá kniha