Zamilovaná

Tiskový magnát Andres Gusman patří mezi nejbohatší obyvatele peruánského hlavního města Limy. Při běžné lékařské prohlídce vyjde najevo, že má mozkový nádor a zbývají mu sotva tři měsíce života. Zdeptán krutým poznáním se Andres bezmyšlenkovitě potuluje jarním městem. Náhodné kroky ho zavedou na sportovní stadion. Tam potká sympatickou dívku Fiorelu. Mladá kráska ho natolik okouzlí svým přirozeným půvabem, že ji Andres bezprostředně po seznámení požádá o ruku, přestože je už zasnouben s jinou ženou. Okamžitě po sňatku odjíždějí novomanželé do Evropy a Fiorela si pomalu zvyká na přepych, jaký pro ni byl dřív nedosažitelný. Nádherné tři měsíce velmi rychle uplynou a krutá předpověď lékařů se vyplní, ještě než Andres stačí své ženě ukázat její domov a představit svou matku. Při čtení manželovy závěti se zdrcená Fiorela dovídá, že Andres má syna přibližně stejně starého, jako je ona sama. Netrvá dlouho a Andres Gusman mladší se začne ucházet o dědictví. Není však zdaleka jediný, neboť ve hře je veliké jmění. Na scéně se náhle objeví mnoho dalších lačných příbuzných, kteří se vesměs snaží intrikami získat co největší díl z pozůstalosti. Jak obstojí upřímnost, láska a pravda v dravém souboji s chamtivostí, nenávistí a lží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/5925/zamilovana-5925.jpg 3.523
Vydáno, Alpress

Pobre diabla

Kniha Zamilovaná

Zelvicka03
31.10.2020

Krásná kniha. Zajímavá a musím přiznat, že jsem to fakt nečekala.

Kachorra
04.06.2017

V některých případech jsem žasla, ale knihu jsem dočetla a i to se počítá.

25.08.2016

Telenovelu jsem nesledovala, ale knížka se mi celkově líbila.Přečteno jedním dechem.Je to zkrátka ze života. Matka Fiorely - ta je na zabití. :-)

Jajina555
07.06.2016

Kniha se mi líbila.

kami16
18.03.2016

Kniha se mi líbila a přečetla jsem jí jedním dechem. Romantika, zápletky a intriky jako u všech telenovel. Občas mi bylo hlavní hrdinky i líto, kvůli všemožným intrikám a pomluvám, které byly namířené na její osobu.

dudunka
19.09.2015

Krásné jako telenovela :)

modranka
11.07.2012odpad!

Primitívne scény, primitívny literárny jazyk... viac nemám čo dodať... ani som to nedočítala. Ale kto miluje argentínske telenovely, tak si to prečítajte.

-Lenicka-
14.06.2011

V době, kdy běžela tato telenovela v TV, tak mi bylo tak 13, 14 let = musela jsem vidět každý díl = takže jsem si také musela přečíst i knížku .. :-) Dnes už bych to nečetla ale před deseti lety se mi to snad i líbilo ..

Delia Fiallo
kubánská, 1924