Rosalinda

Hrdinkou romantického příběhu z mexického prostředí je krásná a laskavá květinářka Rosalinda, které do života zasáhnou nejen osudová láska k bohatému Fernandovi Josému, ale i tragické důsledky matčina vztahu z mládí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6333/rosalinda-6333.jpg 3.839
Vydáno, Alpress

Kniha Rosalinda

Sabinaski
07.03.2018odpad!

Četla jsem to v době, kdy jsme byli poblázněni právě probíhajícími telenovelami. Dívala jsem se na to jako malá z recese a stejně pojala i knihu. Hodnotím stejně, jako bych ji hodnotila před 15 lety. Stupidní děj o ničem, při kterém nemusíte vůbec přemýšlet. To taková ''telenovela'' Jane Eyrová je alespoň na úrovni ;)

Markett
29.09.2017

Knížku jsem dostala do ruky úplnou náhodou, příště byla doma v knihovně, mamka i ségra už měly přečteno, jen já si říkala, že na ty telenovely tak nejsem... ale chvíle dlouhá, a tak jsem po knize sáhla. Pamatovala jsem si Rosalindu z televize, kde ji hrála krásná a talentovaná Thalia...
A za mě super, sice trochu náročnější na vyznání, kdy a kde se co děje, chvíli jsem se v tom topila, občas bez nějaké zmínky nejednou utekl skoro rok, kdy se hlavní postavy vzaly, v další kapitole hned bylo miminko, ale srovnala jsem se a četla dál. Můžu říct, že se mi knížka moc líbila, ač byla zamotaná... a přečteno během 24 hodin, tak mě to bavilo. :)

27.12.2016

Romantický příběh o krásné květinářce Rosalindě, která se osudově zamiluje do bohatého muže. Děj je velmi komplikovaný, prolínají se zde intriky s podvody a nenávistí neznající hranice. Ale vše pochopitelně skončí happy endem.

kami16
05.05.2016

Zkrátka nádherná a dobře čtivá kniha :D

lenka1986
25.02.2016

rosalinda je dobra kniha mosem ju doporucit kasdemu je to dobra kniha

justify
28.04.2014

Rosalinda byla jedna z mých nejoblíbenějších telenovel a i kniha stojí za přečtení.

DendaRA
17.08.2013

Telenovelu jsem sice neviděla, ale hrozně mě lákalo přečíst si knížku. Trvalo mi dlouho než jsem ji konečně před pár dny objevila a koupila v antikvariátu. Rosalindu jsem sháněla opravdu všude, kde se dalo, ale nakonec se mi poštěstilo a já ji už mám i přečtenou.
Takový děj jsem rozhodně nečekala, bylo tam mnoho zvratů a překážek, ale i tak mě kniha uchvátila a já už se těším, až si pustím Rosalindu jako seriál.
Knížku bych doporučila všem, komu se líbily telenovely jako např. Esmeralda, Kassandra...

-Lenicka-
14.06.2011

V době, kdy běžela tato telenovela v TV, tak mi bylo tak 13, 14 let = musela jsem vidět každý díl = takže jsem si také musela přečíst i knížku .. :-) Dnes už bych to nečetla ale před deseti lety se mi to snad i líbilo ..

zfilmováno

Delia Fiallo