Kakatja Kakatja komentáře u knih

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Žíši, tohle byla milá jednohubka. Vtipné, svižné, čtivé. A hokejisti no.

21.06.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jéé to bylo fajn. No jo hokejisti ... ❤️Svižný, čtivý, sexy a vtipný. Akce ruce pryč, jsem se chechtala.
Příběh mě donutil popřemýšlel o tom, jak si každý neseme nějaké trauma či křivdu a o pravdě, že nikdo si neplánuje se zamilovat.

31.05.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Charlotte je bláznivá, báječná, neřízená střela srovnatelná s živelnou pohromou. Reed je velký sympaťák, který se snaží vyhnout uragánu ve formě Charlotte. Jejich debaty, seznamy s přáním wau. Jeho poslední přání (tedy předposlední) mě dojalo. A epilog byl fantastický. A Iris je skvělá!!!

Od knihy jsem čekala něco jiného, (standard v tomto žánru) neodolatelného pána tvorstva s nabubřelým egem a neustále nažhavenou slečnu, která mu nemůže odolat. Kniha předčila očekávání.

A moc ráda bych viděla Reeda dělat dřepy ...

24.05.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak jo, Dean byl sexy. Čtivé, vtipné a pustím se i do zbytku série. Na závěr mi i ukápla slza , to kvůli B.

21.05.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Znovu krásný příběh. Bavilo mě Chaseovo ukecávání a vymyšlené příběhy...

10.08.2020 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tak tohle nebyl omyl. Skvělé, vtipné!!! Vůbec v ničem nepokulhává za Návrhem. Ten seznam úkolů haha a to gesto co přidal Logan ❤️. Ovšem Lorriss mě rozsekal. Odpočinkové čtení. Jo a Logan je sexouš...

01.06.2020 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Alex je živel, přesně tak si představuji rockového boha. Čtivé, sexy, děj měl spád, více mě bavila část z turné než závěr. Ale jo, bylo to super.

23.05.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Trent a Edie mi k sobě sedí. Věk je jen číslo. Člověk musí obdivovat jak ti čtyři HotHoles drží při sobě a kryjí si záda. Těším se na Banea a Jamieho.

04.08.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Autorka opět nezklamala. Miluju tyhle zlý hochy, co později zkrotnou. Líbila se mi ta jeho vášeň pro oheň.

17.07.2020 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

(SPOILER) Tucker je zlatej možná až moc sladkej, Sabrina mě moc nebavila, budila ve mě protichůdné názory. Dojalo mě těch pár stránek a zmínek o Beauovi, ukáplo pár slz, jsem měkota. Kniha je milá, čtivá, ale tak nějak jí chybí to něco, náboj, energie. Každopádně krásný konec série.

05.06.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Zase super. Líbilo se mi to prolínání minulosti, jak to bylo z pohledu Ruckuse a Rosie. Opět potvrzení toho, že každý má svého démona. Avšak příběh Viciouse byl lepší ...

26.07.2020 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Krásný, sladký a něžný. Romantika.

28.06.2020 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Dostala jsem se až na stranu 43 a pak jsem to vzdala. 43 stran mi trvalo 3 dny, protože jsem pokaždé usnula. Nuda, vtipné jsou pouze citáty na začátku kapitol. Hrdinka je mi nesympatická a styl psaní je pro mne nestravitelný.

03.01.2018 1 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Krucinál. Sakra. Do háje.
Tohle bylo fakt smutný. I když člověk tuší jak to dopadne stejně mě to dostalo. No a když Trez umírá a setkává se se Selenou ve stínu tak to byla konečná a už jsem regulérně bulela a frkala do kapesníků. I když jsem prý citlivá jako pařez (slova kolegyně :)) tak Ward to umí, prostě ty emoce z vás vydoluje.

21.11.2017 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Srdce je dutý sval, ... Lovely

30.09.2017 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Nejlepší ze série. Nata jsem si oblíbila od začátku. Doufám, že to nebude konec a autorka se ke Králům vrátí. Zbývá několik tajemství ... A sakra jaké tetování má Tillie?

16.06.2020 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Drsný a tajemný. Bože, nenechá vás to jít spát ... Pořád jsem si říkala, jo jsou to bohatí spratci co si jen drsně hrajou, ale narozdíl od Brigády života a smrti, si králové nehrajou ... No jsem zvědavá na pokračování.

09.06.2020 5 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Zase super, napínavé vyšetřování. Boone a Helania no bylo to takové vlažné. Chci víc Syna!!! Nemůžu se dočkat tohohle zlýho kluka. Jen mě mrzí že nebylo vysvětleno co se stalo s Boonovo matkou.

17.05.2020 5 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

(SPOILER) Další super příběh, čtivé, vtipné!!! Saxton a Ruhn, ach, konečně má Sax lásku. Drsňačka nakonec roztála a Peyton nebyl až takový sr*č, jak se zdál. Nakonec jsem se bála o Ruhna, no u Ward člověk neví. Za mě super.

16.05.2020 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Autorka nezklamala. Příběh V mě dostal. Přišel mi mnohem lepší než Z. I když ty potřeby bych čekala právě u Z. Posledních 50 stran jsem brečela jako malá, nedokázala jsem to ovládat. Láska, štěstí, vize, smrt, oběť, dar ... tohle byl emocionální uragán. Chtělo se mi řvát panebože proč, né, to není fér, Vishousi ...

15.10.2017 5 z 5