K.M. K.M. komentáře u knih

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Je to úžasná kniha i když musím přiznat že jsem se docela nudila u kapitol kde nevystupoval doktor Lecter

14.05.2014 5 z 5

O mé rodině a jiné zvířeně O mé rodině a jiné zvířeně Gerald Durrell

Letos jedu na dovolenou právě na korfu a plánuji navštívit alespoň některá zmíněná místa jejich knižní popis se mi moc líbil sice je to přeci jen pár let ale i tak doufám.

28.04.2014 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Jedna z nejlepších knih co jsem četla ze začátku nic moc ale pak to bylo lepší a lepší

25.08.2014 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Dle mého názoru to byla nejlepší kniha z celé série. Ale s každou další knihou se mi Seth přišel nudnější a Carter přesně naopak ale to je ...

19.11.2013 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Úžasná kniha, ale první kniha se mi líbila víc.

22.11.2014 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Kniha mě celkem bavila až na nějaké ty nesrovnalosti např. nemusím dýchát - stěží jsem popadala dech, každý nádech po cestě dolů mým hrdlem hlasitě zachrčel. A taky jsem tak zcela nepochopila proč veškeré ˇpostavy mají buď to zelené nebo modré oči. Ale jinak kniha ušla.

18.07.2014 4 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Úžasná kniha napsaná přesně pro zimní večery.

10.01.2014 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Čekala jsem od téhle knihy víc..

05.12.2014 5 z 5

Tokio Tokio Mo Hayder

Moje první kniha od Mo a musím říct že lepší detektivku jsem viděla pouze v Sherlocku Holmesovi.

21.08.2014 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Oproti předešlému dílu 100% lepší děj byl zajímavější oproti předešlé knize a vůbec všechno bylo takové ..... no prostě lepší!

21.08.2014 5 z 5

Čajová růže Čajová růže Jennifer Donnelly

Naprosto úžasná kniha u, které mě zarazily akorát dvě věci a to za prvé až přehnaný popis erotických částí a za druhé poněkud nudné popisy vyšetřování strážníků, ale jinak tleskám a ještě jednou zopakuji úžasná kniha, kterou vřele doporučuji!!!!

11.04.2014 5 z 5

Dům hedvábí Dům hedvábí Anthony Horowitz

I když byla tato kniha opravdu mistrovsky napsána téměř k nerozeznání od děl s. A. Doyla tak některé pasáže mi přišly poněkud méně komplikované než jak by to napsal s. Doyle

27.03.2014 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Malika Oufkir

Ze začátku poměrně nudná a příjde mi poněkud hloupé psát význam slov která známe a slova která neznáme naopak nechat bez vysvětlení.

14.03.2014 4 z 5

Pět belgických novel Pět belgických novel Georges Simenon

první povídka byla asi nejzajímavější

12.03.2014 4 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

tato kniha sice není tak dobrá jako Dvě zrcadla, ale rovněž má své kouzlo.

03.03.2014 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Od prvního dílu se děj poněkud zhoršil.

12.02.2014 1 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Velice napínavá a zábavná kniha a myslím, že hlavní hrdinka je vcelku sympatická takže knihu rozhodně doporučuji, jelikož velice příjemně dokáže obohatit ponuré zimní dny.

29.12.2013 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Nevím jak u ostatních, ale když jsem tuto knihu četla měla jsem dojem, jako by spisovatelka při psaní této knihy měla někam na spěch, spousta dějů se děla v jedné kapitole ,ačkoli by se tyto děje daly dál rozvést, nicméně na druhou stranu má tato kniha zajímavý námět.

18.12.2013 2 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Kniha byla od začátku do konce výborná, ale přesto mi tam něco chybělo, a ten závěr...byl velmi překvapující, ale i přes to jak už jsem řekla byla super.

03.12.2013 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Konec byl docela nudný i když měl děj vrcholit.

29.12.2014 4 z 5