johisa johisa komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Moc se mi to libilo, zboznuju Katniss a Peeta. Nemůžu se dočkat až si přečtu další díly. :D

30.03.2013 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

17.05.2012 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Tenhle díl se mi ze všech líbil nejmíň. Byl moc smutný a drsný. Trochu i k zamyšlení. Ale moc se mi líbil konec s Peetou.

06.05.2013 3 z 5

Past na Sněhurku Past na Sněhurku Krystyna Kuhn

Miluju knížky Krystyny Kuhn, píše takové nevšední příběhy a záhady napínavé od začátku do konce, a od nikoho nekopíruje. Tahle knížka se mi velmi líbila, moc doporučuju:)

20.06.2012 5 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Docela dobrý díl, pro mě zajímavý jen díky Steve rae a Refaimovi, doufám že to snimi dobře dopadne :)

01.06.2012 4 z 5

Zrozena z popela Zrozena z popela Petra Stehlíková

Musím přiznat že nemám ráda české autorky, ale tahle knížka byla opravdu úžasná. Výborně vyprávěná a zaujala mě od začátku až dokonce. Takhle napnutá u knížky už jsem dlouho nebyla. Těším se na další díl :)

04.06.2013 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Dobrý děj, ale 1 se mi líbila víc. Konec me trošku naštval chudák Peeta :(

18.04.2013 4 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Knížka byla úžasná, zamilovala sem si Sophii i Archera tak uvidíme jak to s nimi v dalších dílech bude. Těším se na další díly ;)

16.02.2013 4 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Fantastický napínavý poslední díl. Krásné zakončení, a mrzí mě teda že už to končí, Rose s Dimitrijem mi budou chybět.

01.11.2012 5 z 5

Pomsta bude sladká Pomsta bude sladká Lisi Harrison

Tenhle díl mě hodně pobavil a někdy mi bylo Massie líto. Moc se těším na další díly.

30.08.2012 5 z 5

Hořký akord lásky Hořký akord lásky Hilary Freeman

Musím říct, že po přečtení prvních stránek mě to velmi zaujalo, ale ten konec byl pro mě velmi depresivní. Takže zápletku bych udělala určitě jinou. Ale jinak moc dobré.

12.08.2012 4 z 5

Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dní Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dní Sue Limb

Naprosto bezvadná, úžasně vtipná a bezkonkurenční, No prostě stojí za přečtení!!!

18.06.2012 4 z 5

Dívka, 15, milá, ale praštěná Dívka, 15, milá, ale praštěná Sue Limb

18.06.2012 5 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

no další díl, pro mě celkem nudný tak nevím, jsem zvědavá na ty další, ale jak už jsem psala, celá serie se strašně tááhne.

10.06.2012 3 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Tento díl mě velmi potěšil, napínavý a taky smutný, ale nechtěla bych aby to tímhle skončilo, bylo to dost smutné, ale na druhou stranu jsem ráda že Heath už konečně zemřel (já vím, je to ode mě hnusné). Tak aspoň už nebude muset Zoey řešit problémy s tolika kluky :D
Přesto mám ale pocit, že se celá serie strašně táhne a tím mě to trochu nudí, dalo by se to napsat i do míň dílu.

29.05.2012 4 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Výborná knížka o upírech,kterou jsem doslova hltala očima, a jsem ráda že autorky nekopírovaly od ostatních (např. Stmívání).U umření Steve Rea jsem se doslova rozbrečela.

17.05.2012 4 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Super knížka, povídky se mi určitě líbily, některé víc některé míň. Nejlepší je podle Likvidátorčina dcera a Přísně tajné.

09.05.2012 4 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

výborné počtení, obvzlášť doporučuji lidem, co jsou hororově založení :D

26.04.2012 4 z 5

POP princezna POP princezna Rachel Cohn

výborná kniha, velmi mě bavilo ji číst, doporučuji :-)

11.04.2012 4 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer