Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dní

Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dní https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76553/divky-bohynemi-za-sedm-dni-76553.jpg 4 65 11

Zoe a Chloe série

< 3. díl

Kamarádky Zoe a Chloe pracují na absolutně šíleném projektu – jak se stát bohyněmi za sedm dní (nebo za osm, kdyby potřebovaly trochu času navíc). V každém případě to musí stihnout do charitativního koncertu Vězeňský rock, který se koná za čtyři týdny. Zoe má totiž v plánu znovu oslnit Kojota, jehož pozvání na rande nedávno odmítla a teď toho hluboce lituje. Kdo taky mohl tušit, že se z toho odporného mizery vyklube tak báječný kluk? Na scéně se však objeví nebezpečně půvabná Charlie, která je bohyní už teď...... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Zoe & Chloe: Girls to Total Goddesses , 2009

lenochod6
27.12.2021 5 z 5

Tohle je moje srdcovka, vždy když mě přepadne nostalgii po dívčím románu z dětství, jdu na tuhle knihu. Sue Limb je nepřekonatelná v tomto žánru.

Lejčís
07.05.2021 4 z 5

Sue Limb a Jacqueline Wilsonová jsou snad nejlepší anglické autorky knih pro dospívající dívky.. s jejich knihami nemůžete udělat chybu, pokud chcete dobrou beletrii pro teenagerky :)

Kat9
02.10.2016 5 z 5

Pěkná oddychovka. Sice to nebylo úplně dokonalé a občas mě to i štvalo, ale vznikla z toho u mě taková pohodová atmosféra, tak nakonec těch pět.

barulina1
09.10.2014

SUPER!!!Úžasná knížka.Tahle knížka mě umí rozveselit když mám vztek nebo jsem naštvaná nebo smutná ...atd.Scénky naprosto výborné třeba trapas za dědečky.Scénky když nikdo neměl prfém , scénka se slipovou vložkou!!To bych ABSOLUTNĚ nevěděla CO mám dělat , scénka když si Zoe myslela že ji Matthew-Paolo snažil sbalit.Hihi ještě ted se směju.Naprosto úžasná knížka.BOMBA!!!!

poiuztrewq123
16.02.2014

Ahoj lidi můžu poprosit neví někdo jak jdou za sebou všechny díly této série

PriMula
03.08.2013 5 z 5

Jako každá kniha od Sue Limb pobavila. :D Moc hezky se četla! :D

ilosek
22.04.2013 4 z 5

Pohodová knížka od dobré autorky. Tuhle knížku si přečtu vždycky, když už mě štvou všechny ty fantazi a potřebuji oddych. Je to pohodový román pro dospívající a je celkem zajímavý. Jsou v něm zajímavý chvíle, při kterých sama nevím, co bych dělala. Tuhle knihu bych vřele doporučovala všem dívkám, které mají, nebo měli trable s láskou... :D

MagdalenaHalow
22.04.2013 4 z 5

Občas tam byly velmi dlouhé a nudné rozhovory, ale někdy jsem se vážně pobavila. Srovnatelné s předchozími díly.

johisa
18.06.2012 4 z 5

Naprosto bezvadná, úžasně vtipná a bezkonkurenční, No prostě stojí za přečtení!!!

Meii
15.01.2012 3 z 5

sice jsem už z těchto knih částečně vyrostla, ale občas se ráda k tomu žánru vrátím a prostě si užívám tu nenáročnost a naivitu... a musím říct, že konkrétně u této jsem se smála každou chvíli, je nádherně vtipně napsána

VeverQa
29.08.2011 4 z 5

Dobrá knížka :)
Fajn scéna byla, když byly holky převlečené za dědečky :D

pro dívky

Sue Limb