Pomsta bude sladká

Pomsta bude sladká https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75502/divci-parta-pomsta-bude-sladka-75502.jpg 4 39 3

Dívčí parta série

Známá parta kamarádek je zase tady! Jejich velitelka a současně i královna všeho dění na soukromé dívčí škole je dokonalá Massie. Ambiciózní Alicii už omrzelo hrát druhé housle a rozhodne se, že bude mít vlastní partu. To si ovšem Massie nenechá jen tak líbit. Obě se pustí do boje všemi prostředky, ztrapňují se navzájem a přetahují se o kamarádky. Rozhodne až focení pro populární časopis, kam se dívky dostanou díky vítězství v návrhářské soutěži. Která z nich bude opravdovou královnou?... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Alpress

Revenge of the wannabes , 2005

módnímaniačka
02.11.2017 5 z 5

Jsem ráda , že si Claire našla Cama, Aliciie se přesvědčila, že není lehké vést partu.

adela13
03.02.2014

Asi můj nejoblíbenější díl. :)
Bylo dobré, že tento díl se více zaměřil na Alicii, protože v ostatních dílech to bylo spíše o Massi. Občas mi bylo Alicie trošku líto :/ A v tomto díle mi i vadilo,že Massie byla tak moc na Alicii zlá i když byly předtím nejlepší kamarádky.
Tuhle knížku bych určitě doporučila všem co mají rády předešlé díly.

johisa
30.08.2012 5 z 5

Tenhle díl mě hodně pobavil a někdy mi bylo Massie líto. Moc se těším na další díly.