POP princezna

Wonder Blakeová je průměrná patnáctiletá dívka, která má problémy ve škole a v létě otročí v bistru Dairy Queen. Když dostává nabídku, aby natočila desku a stala se zpěvačkou, chopí se šance uniknout z ospalého městečka, od nefungující rodiny i od své noční můry – střední školy. Vydá desku a její hvězda stoupá. Zdá se, že má najednou všechno, po čem toužila. Ale každý úspěch má i svůj rub, a tak si Wonder uvědomí, že být obyčejnou dospívající dívkou není nakonec tak špatné....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28683/pop-princezna-28683.jpg 451

POP princess (2003)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

blackhorse
11.11.2017

Hustý!!! A jak to nakonec dopadlo!!! :)))

Iwíček
12.03.2015

Pěkná knížka :)

Always a reader
31.10.2014

Boží, prostě boží knížka! :D Četla jsem jí jedním dechem, moc se mi líbila. Líbí se mi děj knihy, podobný jsem zatím nečetla... :)

Ivy
01.07.2014

Tohle je jedna z knih mého mládí, četla jsem asi ve 12 a v té době se mi líbila, teď si sice jen matně vzpomínám, co se v tom příběhu odehrávalo, ale jednoznačně vím, že bych z ní teď tak nadšená nebyla.

Roselunda 1928
22.04.2014

No...nevím, na co autorka myslela, když to psala. Ze začátku to vypadalo dobře. Konec to úplně pokazil. Kdyby tam nebylo odhalení pravdy o Wondeřině sestře a Kayle a ta věc s Liamem, bylo by to na pět hvězdiček (,ale já jsem dost velký kritik :)). A taky si myslím, že to bylo určeno pro starší holky než jsem já :)

MissBlack
16.06.2013

Četla jsem ji před mnoha lety, mohlo mi být tak 12 či 13 (možná, že dnes bych měla jiný názor, ale napíšu dojmy, které si pamatuju z "tehdy"), ze začátku mě to vůbec nebavilo, vzpomínám si, že jsem se tím těžko prokousávala, ale nakonec si mě kniha oslovila. Nebylo to s takovým tím klasickým happy endem, skončilo to relativně dobře, ale staly se i věci, díky nimž hlavní hrdinka stihla dospět, otevřely jí oči. Taky se mi líbil ten vztah-nevztah s Liamem, mělo to takové své kouzlo, byť to neskončilo zrovna podle mých představ (já, taková romantická duše).
Velice mě taky zaujalo jméno hl. hrdinky, Wonder, pěkné.

Lucka66
10.02.2013

2x jsem se začetla a 2x ji v půlce odložila. Prostě jsem to neodkázala dočíst do konce, zas až tak mě to nezaujalo.

RoseDawson157
29.09.2012

Román pro dívky.Ale né jen tak ledajaký.Tento mě doopravdy zaujal.I některé narážky na Buffy. ;D Rozhodně doporučuji,u tohohle se zaručeně nebude nudit.

johisa
11.04.2012

výborná kniha, velmi mě bavilo ji číst, doporučuji :-)