Past na Sněhurku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čtrnáctiletá Stella ztratila paměť při autonehodě, při níž přišla o život její matka. Stella se na ostrově v Severním moři, kam se přestěhovala s otem, který tu hledá zapomnění, ocitla daleko od svých přátel a připadá si opuštěná. Ve škole se s ní baví jenom podivná Antje a pohledný Robin, o něhož se však zajímá právě Antje. Navíc se kolem Stelly dějí záhadné věci způsobující, že si připadá jako v té nejhorší noční můře. Musí se potýkat nejen s nimi, ale i s nedůvěrou okolí, které vše připisuje pouze jejímu špatnému zdravotnímu stavu. Stella však začne brzy tušit, že klíčem k vyřešení všech problémů jsou vzpomínky. S Robinovou pomocí začíná objevovat pravdu, která vede k odhalení strašlivého tajemství, tak neuvěřitelného, až se její paměť zdráhá jej odhalit... Dokáže Stella zjistit, co se tehdy skutečně stalo? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25275/past-na-snehurku-25275.jpg 4107
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Víkend
Originální název:

Schneewittchenfalle, 2007


více info...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Past na Sněhurku

Barbucha125
12. února

Kniha se mi velmi líbila. Přečetla jsem ji takřka jedním dechem. Konec se mi předvídatelný nezdál naopak pro mě byla kniha na Ponava až do konce.

Elka252
19.03.2020

Jed Šípkové růženky, Pohádkový zločin,PAST NA SNĚHURKU, Popelčina kletba.Takhle mám seřazené knihy od K. Kunh. Past na sněhurku byla průměrná trochu předvýdatelná, lechce napínavá, nechyběla láska ani zrada...


simi28
14.11.2016

Past na Sněhurku mě opravdu bavila ještě více než Pohádkový zločin. Konec jsem sice tušila, ale stále jsem věřila, že to tak nebude. Za mě opravdu doporučuji.

anibeni
13.08.2016

Kniha pro mne byla odpočinková, s nádechem tajemna... Pointu příběhu jsem začala tušit až ke konci, rozhodně si nemyslím, že je kniha od samého začátku předvídatelná.. Doporučuji k přečtení...

nikinikiniki
27.02.2016

Čtivá kniha, ale po pravdě, jsem čekala něco více podle zdejšího hodnocení. Mnohem lepší kniha je Popelčina kletba. V Pasti na Sněhurku už člověk od začátku tušil, jaký bude konec.

steph.tey
19.07.2015

Úžasný thriller! (zároveň první co jsem četla) Nejdříve mi trochu vadil styl, jakým je kniha napsaná (jsem zvyklá číst knihy z pohledu hlavní hrdinky), ale po několika přelouskaných stránkách jsem si začala zvykat (jednou to stejně přijít muselo:-P). Pro mě byl ten konec naprosto nečekaný a také bych ocenila více romantiky - bože co to píšu? vždyť je to thriller! - ale i tak to převýšilo moje očekávání. Pravděpodobně si brzo přečtu něco podobného.

Alca007
17.05.2015

spíše pro mladší ročníky ....
ale, bavila mě. Předvídatelný děj mi ani nevadil.

Kat9
01.05.2015

Knížka byla nakonec lepší,než jsem čekala.Zdá se mi asi nejlepší z té řady thrillerů pro dívky od téhle spisovatelky.Dokonce jsem se do ní asi po 100 stranách začetla tak,že jsem ji dočetla za jedno ráno.Přišlo mi to smutné a hrozné.Spoiler:Bylo hrozné,že ten Stellin malý bráchy Sven taky umřel.Proč ho tam ta spisovatelka vůbec dávala?Jak mohl někdo zabít tak malé miminko?Je to hrůza,že jsou takový žárliví psychopati.Ale abych napsalo něco hezčího,ty písničky se mi tam moc líbily.Zvlášť ta poslední,to byl asi začátek té písničky,co ji tam celou dobu psala,ne?Bylo to dojemné,že by to člověka skoro rozplakalo...Ale mě jen naštěstí jen skoro.

1