Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Musím říct že je tento příběh za odměnu.
Nebyl to jen erotický román,tady autorky našlapovali velice jemně,pomalu a v závěru nám dali emoční nálož.
Klasický začátek... Ona mu nabourá auto a o pár hodin později zjistí že je to její nový zaměstnavatel.
Puberťácká neteř dala knížce tu pomyslnou třešinkou na dortu.
Vystřídali se u mě snad všechny emoce a to je přesně to co v knížkách velice oceňuji.

21.05.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Příjemné čtení na víkend v téhle šílené době.
Příběh čtivý jak to autorka umí a sarkasmus, který tu převládal byl velmi osvěžující a zábavný.
Oba dva hrdinové,kteří byli tak odlišní jsi nakonec našli cestou k sobě samému.
Chase byl hrozný mizera ,ale se srdcem na správným místě a k tomu mu musela dopomoct Maddie a láska ,kterou k ní našel.

13.03.2022 4 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Marodím a myslím že kniha Pusinky je asi ta nejlepší do postele :-D nebudu myslet,budu jenom snít.
Vzpomínky na všechna poprvé,prví láska,sex, zklamání a bolest kterou holka cítí když je po ní.Máte pocit, že pro vás skončil život:-)
Nostalgie která mě vrátila v čase.
Retro příběh Lenky a Dana který se odehrává ještě před revolucí,bože vážně jsme byly takové střeva?
Žárlivost Lenky a její nesmyslné zákazy vůči Danovy mě braly dech ,ale možná je to už tím časem který prošel.
Nejsem vůbec přesvědčená ,že by se kniha mohla líbit dnešním náctiletým dívkám....někdy si říkám,když mluvím s vlastní dcerou ,že si myslí že jsme žili v jeskyních:-D:-D:-D.
Takže diky Stanislave Rudolfe za Pusinky.

06.11.2021 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Nádherná mafiánská pohádka o dvou dětech, které společně vyrůstali na ulici.
Je plná násilí ,strachu, intrik,ale i citů a hlavně lásky.
I přes velký věkový rozdíl mezi Bitsy a Lekem jsem jim tu vzájemnou přitažlivost a lásku moc přála.
Pořád jsem si říkala ,tak kdy už na to vlítnout vždyť je to tak jasné a nevyhnutelne.... :-D
Rozhodně doporučuji!!

04.09.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

PÁNI!!!! tak tenhle příběh měl teda koule.
Sexu je tam opravdu hodně,ale ten děj mě vzal dech.Nemůžu upřít čtivost,zavislos a vzrušení. Milostný trojúhelník,který jsem nečekala byl plný tajemna ,vzrušení a očekávání.
Kdo jedete na stejné vlně erotických románu jako já, tak vůbec neváhejte .
To stojí za váš čas.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!

13.06.2021 5 z 5

Zjizveni Zjizveni Emily McIntire

No tady se paní spisovatelka utrhla pekelně z řetězu. Tato temná historická romance měla všeho víc,více oplzlostí, intrik ,tajemství ,krutosti a sexuální bouře. Tristana a Saru spojila pomsta a oddanost vůči rodině. Nejdříve šli proti sobě ,každý toužil po krvi toho druhého. Pak se z toho stala zvrácená posedlost ,to nebyla láska ,ale šílenství a spása.
Ale jak už to v pohádkách ,,pro dospělé" bývá i tady byly padouši svržení z trůnu a do čela Cloria Terra usedl ten pravý král.

27.05.2024 4 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Rina Kent

(SPOILER) Naprostá temnota a emoční jízda!!!
Příběh je tentokrát hlubší ,drsnější a děsivější.
Xander a Kim jako děti byly nejlepšími kamarády,po jedné noci jsou rozbití ,znepřátelení. Dospívají a díky svým ne-rodičům ,kteří na ně navalují další sračky a dělají jim bordel v hlavě jejich nenávist k sobě ještě víc roste. Kim prožívá temnotu v podobě poruchy přijímání potravy a sebepoškozování a Xander propadne pití.
Oba potřebuji odbornou pomoc a přesto ji nachází u sebe navzájem. Xander zažehne jako oheň a Kim jako benzín ,který chce vzplát. On byl pro ní nejlepší přítel ,po té tyran a nyní je pro ní vším.
Připravte se na bolest ,utrpení, vášeň... syrovost.

09.05.2024 5 z 5

Šašek Šašek Devney Perry

Tahle motorkářská banda mě neskutečně přirostla k srdci.
Po jedné žhavé noci se Leovi a Cassandře převrátil život vzhůru nohama. Oba museli rychle dozpět ,Leovi drsňákovi ,který střídal holky a propíjel noci to samozřejmě trvalo o dost déle. Casie houževnatá studentka vzala zodpovědnost do svých rukou a pomalými krůčky ukazovala Leovi ,že díky ní najde své šťastné místo po jejím boku.
Velice povedený příběh o lásce ,bojí a přátelství ,které nezná hranic.

14.04.2024 5 z 5

My (navíc novela Epic) My (navíc novela Epic) Elle Kennedy

Po přečtení epilogu jsem přesvědčená ,že by si zasloužil samostatné pokračování.
Žíši .... taková žhavost ,láska a oddanost jakou mezi sebou má Wesley a Jamie je závidí hodná., protože láska na ledu tu dostala tu pravou nálepku.
Z kamarádů přes milence až po manželé a ty nejlepší může,kteří kvůli lásce k sobě jsou ochotni překopat své dokonalé životy.

03.04.2024 5 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

Kdyby tato série pokračovala ještě dál tak by mi to vůbec nevadilo. Držela mě neustále v napětí,očekávání se zdravou dávkou strachu.
Stella a Christián ,,anděl a hříšník ".
Ona měla tu nejčistší duši ,byla blogerka na sociálních sítí. Starala se jak mohla o svojí nemocnou chůvu která jí nahrazovala mámu.
On měl duši černou ,byl nebezpečný a děsivý, proto úspěšně vedl svoji bezpečnostní agenturu.
Jejich vztah začal lží ,ale přesto Stella byla tou ženou, která rozbila Christiánuv krunýř ,,nevěřím na lásku".
Obrátila mu život vzhůru nohama a on díky ní porušil svá vlastní pravidla.
Tak jako předešlé díly byl i tento plný jiskření ,vzájemné chemie, sexu,zrady a spousty tajemství a lží, které se neobešly bez odloučení a krvelačné pomsty.

24.03.2024 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Po delší době jsem do sebe nechala pustit velkou dávku fantazie,nadpřirozeneho světa a mýtů.
Knížka mě ,ale doopravdy vtáhla až tak od půlky kdy už jsem trochu chápala důvody a pohnutky Desmonda Flynna, nejděsivějšího a nejbezpečnějšího krále noci.
Callypso mně neskutečně bavila se Sirénou v jejím nitru. Byl to takový novodobý doktor Jekyll a pan Hyde.
Nedokáží asi úplně ocenit tento druh příběhu ,který čtu jen výjimečně, ale nedá se upřít čtivost a originalita.
Časem dám určitě šanci i pokračování.

01.03.2024 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Má knižní kamarádka mě upozornila na tuto upíří sérii ,kterou jsem naprosto nepolíbená.
Obávala jsem se aby to nebyl nějaký hrabě Dracula po 1001. No ....a nebyl:-D.
Jsou to naprosto odlišní upíří než ,které znáte jsou to nadupaní zabijáci, kteří zachraňují svůj rod před bezduchými.
Skvěle byli zaháčkování i smrtelníci....Beth , která potřebovala upíra nejen k přežití tak i polda Butch ,který až s upíry našel smysl života.
Takže za mě rozhodně 1A... super začátek upířího seriálu,který si nenechám ujíd.

07.02.2024 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Další nenažraný můž z Bradfordova klanu,tentokrát kanec Trevor.
Tomu nadělá pár vrásek jeho náročná, malá, baculatá nájemnice Zoe.
Díky dohodě, kterou spolu uzavřeli... samozřejmě kvůli sexu jí Trevor začal vnímat jako krásnou ,vtipnou, chytrou, skvělou milenku, příšernou zpěvačku, celkem dobrou kuchařku a peče věci,které ani jejich psi nechtějí žrát.
Takže si nenechte ujít tento příjemný a úsměvný příběh po, kterém budete mít zaručeně hlad :,-)

30.01.2024 4 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Jo tohle byla pravá mafiánská pohádka. Vůbec nic mě v ní nechybělo. Už od začátku bylo jasné jak ti dva skončí a to je ten důvod proč to tak rádi čteme.
Tvrdý mafián a nezkušená ,milá a velmi inteligentní a naivní dívka. On potřebuje rychlou snoubenku a ona mu něco dluží takže je vlastně ruka v rukávu.
Líbilo se mně to bylo to sexy ,napínavé humorné a s krásným romantickým koncem.
Miluju mafiáni no a co?

23.10.2023 4 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

Tato skvělá paní spisovatelka to vážně se slovy umí. V této knížce dostanete od všeho trochu. Píše neskutečně čtivou a humornou formou. Když u knížky pláču je to kvůli emocím, ale tady jsem se smála až mě tekly slzy.
Hlavní hrdinové chtěli od sebe každý něco jiného. On kamarádku, nezávislost a zábavu a ona lásku a věrnost až za hrob. Vůbec se k sobě nehodili.
Společná služební cesta je dostala na 14 dní do jednoho bytu kde se ukázlo,že žena a muž nikdy nemůžou být jen kamarádi....no a ten zbytek byla už jen dlouhá a trnitá cesta k velké lásce se vším všudy.

08.10.2023 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Tohle mě bavilo.
Nečekejte nic originálního ,ale mělo to super šťávu a příjemný jiskření.
Šéf a jeho zaměstnankyně takových příběhů je jak hub po dešti. Výjimkou je hlavní hrdinka Tali, která postrádá ústní filtr a dokáže svého ďábelského šéfa pořádně držet za koule. Ten samozřejmě vzdoruje, ale jejímu kouzlu a síle se nedá odolat, uvědomí si že i pro něho nastal ten správný čas a musí štěstí v podobě asistentky chytit za pačesy a už nikdy nepustí.

06.10.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Moje oblíbená autorka napsala vražednou mafiánskou sérii. Tento rok se s mafiány asi roztrhl pytel... Díky Bohu!!!!
Byl to vrah s andělskou tváří a černým srdcem je to monstrum, zvrácený a sadistický kretén,který neměl slitování.
Oba byli stejní každý bojoval na jiné frontě každý k tomu měl svůj důvod. Pomsta je dala dohromady, stmelila je.
Byl krutý a stihl jí vrazit facku hned první hodinu co se potkali. Touha chtíč, sexuální přitažlivost je táhla k sobě. Ona a on jsou špatní ,ale dohromady jsou jedovatí ,výbušný a dokonalý.
Vzrušující příběh plný násilí a trauma z dětství ,který byl výbušný, sadisticky a plný nečekaných zvratů.
Konec byl opět jak to tato autorka umí naprosto nečekaný ,který mě zvedl z lehátka.
Rozhodně doporučuji, moje vaječníky z tohoto monstra zaplesala.

08.07.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Jemná obálka se silným a nebezpečným příběhem. Toxický vztah ,který měli Nick a Noah byl od začátku celý špatně. Nevlastní sourozenci, kteří se potkali až po sňatku svých rodičů a byli nucení žít spolu pod jednou střechou.
Oba velmi rozlobení prožívali každý svůj život jako peklo.
Nick byl totální sukničkář ,rváč, závodník ,vůdce s příšerným dětstvím.
Noah ,která musela opustit své město ,školu ,přátelé a svého přítele byla plná vzdoru a ohně.I ona si z dětství nesla hrůzostrašné trouma.
Byla mezi ním obrovská zášť a nenávist.
Potom vzájemná nevraživost.
Někdy i soutěživost.
Pak neskutečná žárlivost, hlad který po sobě měli nešel nakrmit.
Rozhodně to byl velmi napínavý a žhavý příběh, který bude pokračovat v druhém díle a tak s chutí do něj.

26.05.2023 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Naprosto krásný příběh, který byl plný citu ,jiskření, lásky ale i o zradě ,nenávisti a bolesti.
Jako děti děláme věci, které nás v dospělosti zamrzí. Někdo je v sobě pohřbí a někoho dokážou trýznit celý život.
Delila a Macon oba si nesly ze svého dětství jizvy. A až jako dospělí začali společně pracovat na tom aby si navzájem dokázaly odpustit. Rozhodně nelehký úkol když se vám do toho plete zákeřná a závistivá sestra která je zahleněná jen sama do sebe...bože to byla mrcha!!!!

05.09.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Velmi slabý rozjezd.
Ale až do příběhu vstoupí Profesor Sympaťák tak začne ten krásný , milý příběh o osudové lásce .
Klišé na vás dýchá ze všech stran,ale příjemně.
Super hašteření mezi Ashou knižní redaktorkou a tajemným mužem bez tváře. Ten na Instagramu píše naprosto úžasné básničky o lásce,touze, ztrátě a bolesti,do kterých se nejde nezamilovat.
Prostě taková jednohubka pro romantické duše .

Kdyby muži museli dovést ženu k orgasmu,aby otěhotněla,světová populace by byla maximálně dvojciferná :-D:-D:-*

23.08.2022 4 z 5