Twisted Lies: Lži na ostří nože přehled

Twisted Lies: Lži na ostří nože
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529319/bmid_twisted-lies-lzi-na-ostri-noze-6620f3785989d.jpg 4 218 218

Twisted série

< 4. díl

Udělá cokoli, aby ji dostal... včetně lhaní. Christian Harper je okouzlující, hrozivý a dostatečně chytrý na to, aby to dokázal skrýt. Je to monstrum oblečené do dokonale ušitého obleku gentlemana. Pro morálku má pramálo smyslu a pro lásku ještě méně, ale nemůže popřít zvláštní přitažlivost, kterou cítí k ženě žijící jen o patro níž. Je objektem jeho nejtemnějších tužeb, jedinou hádankou, kterou nedokáže vyřešit. A když se mu naskytne příležitost dostat se k ní blíž, poruší svá vlastní pravidla a přijde s nabídkou, kterou ona nemůže odmítnout. Každé monstrum má svou slabinu. Tou jeho je ona. Je jeho posedlostí. Je jeho závislostí. Jeho jedinou slabostí. ** Milá, plachá a introvertní Stella Alonsová je navzdory své slávě na sociálních sítích romantička, která své srdce drží na uzdě. Má dvě zaměstnání, jen minimum volného času a žádnou touhu po vztahu. Když ji však hrozba z minulosti zažene do náruče – a do domu – toho nejnebezpečnějšího muže, jakého kdy potkala, je poprvé po dlouhé době v pokušení dovolit si něco cítit. Ačkoli je Christian navenek chladný, ona je zmítána až dosud nepoznanými pocity, když je s ním. Cítí vášeň. Cítí se s ním v bezpečí. Cítí se být milována. Jejich láska je poznamenaná tajemstvím a poskvrněná lží... a když pravda konečně vyjde najevo, mohla by všechno zničit.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Lies , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Twisted Lies: Lži na ostří nože. Přihlašte se a napište ho.

petulkapeta
13.06.2024 5 z 5

„Prokoukla jsem tě, Christiane Harpere. Pod tím tvým tvrdým, cynickým zevnějškem..." Přitiskla ruku na mou hruď. „Je měkké srdce."
No Christian byl z této čtveřice řekla bych drsnější než ostatní ale jeho láska ke Stele byla teda hodně hluboká. A závěrečné epilogy byly nadhera a samozřejmě bylo super jak se tu všichni potkaly.

10.06.2024 5 z 5

Po dočtení celé série můžu říci, že je to jedna z nejlepších, co jsme za poslední dobu četla. Závěrečný díl byl sice malinko slabší, ale jen nepatrně.

Stella dennodenně bojovala se svými obavami a nejistotami. Byla to docela síla vidět, co se jí honilo v hlavě. Vždy nejdříve myslela na ostatní. Ani nejlepším kamarádkám se nesvěřila. Měla takovou jemnou, laskavou a éterickou povahu. Bohužel její rodiče i sestra ji neustále shazovali kvůli jejímu úspěšnému blogu a instagramu a dávali ji najevo, že to není pořádná práce. Což ji rozhodně na vnitřní pohodě nepřidalo.

Christiana jsem si zamilovala hlavně díky tomu, jak dodával Stelle sebevědomí a odvahu. Už několik měsíců ji byl posedlý a ne a ne se ho to pustit. No a najednou je z ní jeho sousedka, pak falešná přítelkyně, pak spolubydlící no a je nám jasný, co dál :-). Rád luštil křížovky a měl v oblibě kybernetické
útoky, když ho někdo naštval :-). V tomhle oboru se totiž vyznal a dokázal nadělat pořádnou paseku.

Byla to pořádná slow burn romantika. Od doby, co uzavřou dohodu to trvalo než došlo na pořádnou líbačku, ale vzájemnou chemii měli brutální od začátku. No a pak nás celkově čekalo jen pár scén, ale dost žhavých. Stella rozhodně nechtěla, aby s ní v posteli zacházel jako s křehkou květinkou.

Slabší mi přišel příběh na pozadí - věci okolo módy a influencerů. Ale autorka prostě píše extrémně čtivě, takže i když to pro mě nebylo tolik atraktivní téma nenudila jsem se. Naopak linka okolo stalkera mě celou dobu udržovala v napětí, jak to nakonec dopadne.

Nejvíc se mi líbily kapitoly, kde se objevili všechny předchozí páry (nebo jen Alex). Za mě jich klidně mohlo být více. Třeba ta Joshova žárlivost, že mu Christian chce přebrat nejlepšího kámoše? Boží. Epilog byl skvělým zakončením a velké plus, že se autorka v prvním až třetím dílu vyhnula takovým těm klišé a schovala si to až na úplný konec. Na její webové stránce jsou pak nějaké bonusové scény.

Pochválit ještě musím vydařený překlad, protože ten zkrátka dělá hodně. No a teď se jen rozhodnou, jestli se do další série (tam se prý sem tam mihnou postavy z této) pustím v angličtině nebo počkám na překlad.

Kdybych měla určit pořadí oblíbenosti, tak za mě vede Twisted Love, pak je zhruba nastejno Twisted Game s Twisted Hate a pak Twisted Lies.

4,5*
- slow burn
- falešné randění
- posedlý hl. hrdina
- spolubydlící

AnnaBa
08.06.2024 5 z 5

Poslední díl mi sedl neskutečně, čtení jsem si víc než užila. Stella a Chris se mi k sobě hodili.
Nakonec hodnotím pořadí od nejlepšího: druhý, čtvrtý, třetí a první díl jako poslední.

všechny komentáře

Související novinky (5)

10 nejprodávanějších eknih (březen)

12.04.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (10. týden)

13.03.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (9. týden)

06.03.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Twisted Lies: Lži na ostří nože v seznamech

ve Čtenářské výzvě18x