jinbr jinbr komentáře u knih

Turbulence touhy Turbulence touhy Kendall Ryan

Vůbec si neumím představit, jak vypadá zákulisí modelingu teď. Věřím, že se již v mnohém změnilo, ale myslím, že tam pořád zůstává hodně kontroverzního. A písek v plavkách? Jo, to si umím představit...

27.04.2020 4 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Klasický vývoj, byť se zajímavým průběhem.

23.04.2020 4 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Zajímavý příběh, ale možná by mohlo být trochu méně toho okecávání. Jsem zvědavá na pokračování

20.04.2020 4 z 5

Tento muž Tento muž Jodi Ellen Malpas

Tento první díl mě připadal ze začátku takový trochu utahaný, ale potom začalo spoustu z toho dávat smysl později a hlavně pak v dalších dílech. Jednoznačně dlužno říci, že tady je hodně v erotickém ranku, což mě v zásadě nevadí, zde mi to přišlo i hezky a citlivě napsané. Na další díl jsem se opravdu těšila.

09.04.2020 4 z 5

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Navazující díly o bratrech jsou zatím mnohem slabší než první díl o Mary Rose. Ale pokud mě to opravdu neodradí, vždy si ráda přečtu celou sérii.

27.03.2020 3 z 5

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Jak jsem již psala, první díl byl nejlepší. Tento neurazí, ale také nepřekvapí

27.03.2020 3 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

No, Liam musel dostat k sobě někoho opravdu mimořádného. Allison to naprosto splňuje a její chytrost mě uchvacovala.
Celkově to byla velmi dobrá série, v současné karanténní době bylo potěšení to všechno přelousknout relativně rychle. Paráda

27.03.2020 5 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Mě se příběh líbil, líbí se mi i ten humor, který je v příběhu obsažen.

19.03.2020 5 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Zápletka byla dobře vymyšlená, v několika momentech i překvapila. Autorka ty konce bere trochu zrychleně, na těch by mohla ještě trochu zapracovat. Ale jinak se mi to líbilo.

16.03.2020 5 z 5

Slitování Slitování Julie Garwood

Theo mě byl sympatický, stejně jako Nick v prvním díle. Hodně informací se daří nechat zahalené do poslední chvíle. Odhalení jsou dávkována postupně. A konec dává tušit, že se dějové linky budou ještě možná prolínat.

13.03.2020 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tenhle příběh na mě působil na začátku trochu zvláštně. Pan mě přišla jako trochu zapšklá a zamrzlá ve své lítosti. Nicméně později jsem už tušila kde je asi zakopaný pes a na závěr pak adopce? Jo, tak to mě dostalo. a Ukolébavka, ta mě dostala kompletně.

28.02.2020 4 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Tento díl z mého pohledu gradoval ještě i průvodní linkou druhého života Charlie. Mě příběh líbil, věřím, že všude na světě jsou tací šéfové, kteří jsou připraveni pomoci a vždy existuje řešení.

20.02.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha měla určitě zajímavý námět - či pozadí příběhu. Snad jen na můj vkus tam bylo až moc popisů jejich jednotlivých setkání, ke konci knihy to bylo trochu otravné. Na druhou stranu závěr byl hezký, psychologie chování partnerů po takových prožitcích může být různá. Zvláštní a zajímavý příběh.

10.02.2020 4 z 5

Sladký hnev Sladký hnev Sandra Brown

Klasický romantický román. Sandra je píše hezky, potěší, pohladí po duši.

07.02.2020 4 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Zcela určitě zajímavý příběh postavený na rozdílnosti kultur

16.01.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Kniha mohla být klidně tak o 100 stránek kratší, zejména ze začátku toho opisování bylo až příliš mnoho. Po té stovce se to už docela rozjelo a kniha dostala spád. Závěr byl hezký a bylo v v něm hodně krásných slov a myšlenek, která stojí za to si pamatovat.

13.01.2020 4 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Tato série je opravdu dobrá, jak již bylo řečeno. Pohledem na stránky autorky jsem zjistila, že těch dílů je tam mnohem více. Velice mě zaujaly a vtáhly do děje. Tyto knihy čteme proto, abychom se vžily do nějakého příběhu... Prožily ho s jeho hrdiny... Při tom mě napadla také otázka - přemýšlely jste někdy nad tím, čím byste v zemi Lorů chtěly být, kdybyste tam byli?

13.01.2020 5 z 5

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Definitivně kniha, která se vymyká běžnému stylu Sandry Brown. Pro mě velmi smutná a emocionální, nikdo si neumí představit, jak hospodářská krize zasáhla ty nejobyčejnější lidi. Konec sice smutný, ale na druhou stranu mě nutí nad ní přemýšlet. A to se zase mnoha knihám nepovede. Jen ke konci to bylo trochu rozvláčnější.

27.11.2019 4 z 5

Rande za milión Rande za milión Leigh Michaels

I když to bylo takové spíše asi dívčí čtení, mělo to přeci jen trochu spád a vtip. Ale zase žádná sláva

26.11.2019 3 z 5

Tvůrci náhody Tvůrci náhody Joav Blum

Jakkoliv jsem přesvědčena, že že náhody se dějí v závislosti na našich přáních a představách, potažmo životním postoji, tato kniha byla pro mě chvílemi trochu nečitelná. Až na konci jsem si dala dohromady celý obrázek. Kdybych věděla, o čem ta kniha je, znovu bych si ji nekoupila.

30.10.2019 3 z 5