Temné touhy

Běsný démon Cade chce odčinit zlo, které ho již léta pronásleduje prakticky na každém kroku. Před ničím se nezastaví. Nakonec skutečně nachází klíč k rozřešení tajuplné hádanky: Holly Ashwinovou. Najednou však zjišťuje, že žena, kterou chtěl pouze využít pro svůj prospěch, ho pronásleduje stejně neodbytně jako jeho minulost. Holly byla vychovávaná jako člověk, takže dlouho netušila, že se řada děsivých příběhů a historek zakládá na pravdě. Život se jí změní ve chvíli, kdy se setká s brutálním démonem, který ji z nevysvětlitelného důvodu střeží jako oko v hlavě. Holly ani neví, jak se to stalo, a ocitá se ve smyslném světě mýtů i neobyčejné moci a po jejím boku stojí odhodlaný ochránce… Ochránce, jehož přítomnost je jí čím dál milejší. Cade má však své vlastní záměry. Záleží pouze na něm, zda si Hollyinu vydobytou důvěru udrží, nebo naopak ženu, která dokáže uspokojit jeho nejdivočejší potřeby a dokonce si začíná podmaňovat jeho srdce, zradí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163768/temne-touhy-163768.jpg 4.5128

V říši Lorů (5.)

Dark Desires After Dusk (2011)

Romány, Fantasy, Erotika
Vydáno:, Baronet

Kniha Temné touhy

TerezaMondeková
04.11.2018

To je moje několikátá kniha, co jsem přečetla během pár dnů. Ale co. Dlouho jsem nečetla, tak to doháním (možná až moc) :-D Další skvělá kniha ze série V říši Lorů. Miluju knihy s upíry, čarodějnicemi, vlkodlaky....na takových knihách ujíždím. Kniha mě bavila. Nemohla jsem se od ní odrhnout a to ani kdybych chtěla. A u některých scén jsem se smála jak pako. :-D Ale byli tam i scény u kterých jsem měla opravdu chuť nakopat hlavnímu hrdinovi zadek. Je tam i romantika a láska. Je tam odvaha riskovat, aby jste dostali to co chcete, ale taky strach ze ztráty, ale o to víc je to zajímavější a chcete vědět, co je dál a dál a dál....až jste na konci knihy a ni nevíte jak, ale pamatujete si co se tam stalo a k některým pasážím se i vracíte. Líbilo se mi to napětí ke konci knihy, ale i úplný konec knihy, jenom to hlavní hrdina měl fakt snadné :-D Teď už mi chybí jenom první díl a mám dočteno.
Hlavní hrdinka se mi líbila hned, jenom bylo trochu překvapení, že byla panna a neměla vůbec žádné zkušenosti oproti hlavním hrdinkám z minulých knih, ale o to víc to bylo zajímavější. Jak se bude jejich vztah vyvíjet. Líbilo se mi, že byla stydlivá, ale hodná, měla charakter a osobnost a hlavně odvahu. Šla za tím o čem jsi myslela, že je správné a hlavně za tím co miluje.
Hlavní hrdina se mi na začátku nelíbil. To jsem měla teda radši ty předešlé. Sice byl odvážný a sexy, ale taky lhář a nelíbilo se mi, jak se k ní choval. "Chci tě, nechci tě, ublížím ti"....a bla bla bla a taky byl opravdu trochu manipulant, ale na konci knihy to trochu vylepšil.
Obálky knih jsem viděla i lepší, ale špatná není. Jinak knihu doporučuji. Sama se k ní ještě rozhodně vrátím.

Maruš.D
01.10.2018

Kniha začala velmi zajímavě. Lidská dívka, která se proměnila ve Valkýru a všichni ji začali hledat a lovit. Holly se mi zamlouvala hned ze začátku, oblíbila jsem si ji vcelku rychle, za to Cadeon si mě moc nezískal. Vadil mi jeho arogantní přístup k Holly, lhaní, manipulace a celkově si mne nezískal. Naštěstí mu Holly nic nedala zadarmo a pořádně mu oplácela stejnou mincí. Zato Nix je parádní ve všech dílech. I v tomto nezklamala.
Konec alá “udobřování” byl na můj vkus dost uspěchaný a Holly se nechala rychle přemluvit. I tak se mi kniha líbila :-)

ht.lenicka
03.11.2017

Pokud by měl někdo zájem, nabízím šestý díl této série v angličtině.

janaquick
13.10.2017

Pěkné čtení =))

makynka911
27.07.2017

Přečetla jsem již několik knih o upírech, vlkodlacích a čarodějkách, ale tohle bylo mé první setkání s valkýrami. S počtem přečtených stránek stoupalo i mé nadšení. Všechny knihy byly krásné, napínavé, místy vtipné a já doufám, že si přečtu i zmíněný 6. díl a ten bude stejně úžasný jako ty před ním :)

IvankaM
11.04.2017

Všechny knihy z této série jsem předčetla nadšeně jedním dechem. Mrzí mě, že nebudou přeloženy i další díly.

ht.lenicka
04.04.2017

Opravdu pěkná série, jen škoda, že Baronet nechce vydat další díly.

AnuQa
15.11.2016

Moc pěkná knížka . tuhle serii jsem si fakt oblíbila

Xena011
21.02.2016

Život a příběhy valkýr, upírů, čarodějek, vlkodlaků a dalších, které se v jednotlivých dílech prolínají a stojí za to je poctít svým časem.

Haňulec
14.10.2015

Od prvního dílu těchto knih, jsem čekala kdy se na konci dozvím, že je někdo těhotný a konečně jsem se dočkala. Moc pěkný a smyslný děj příběhu. Do knihy se člověk začte ani neví jak a je na konci. Knihu jsem přečetla jedním dechem a můžu jí s klidným srdcem doporučit :-). Jak psal BookEater našla jsem 6. díl a anotaci na 7. díl. Stačí když člověk jen hledá :-)

BookEater
13.10.2015

Světlo "českého" světa už spatřil i 6. díl, bohužel pouze neoficiální překlad, ale velmi kvalitní. Stačí trošku hledat a najdete.

SoniaShadow
10.08.2015

Tahle kniha se mi líbila ze všech nejvíc, asi - pořád se nemůžu rozhodnout mezi tímhle, prvním dílem a Bowenem s Mariketou... Líbilo se mi, že Holly měla tu poruchu, odlišilo jí to tak od spousty postav, protože je nezvyklé, aby měla hlavní postava nějakou poruchu - to mi na to přišlo hodně zajímavé! :)

Každopádně doufám, že budou další díly, protože se mi nezdálo, že by to byl konec té série. A navíc tam byly náznaky na další příběh, jako třeba Regin a Lucia, na které jsem vcelku zvědavá, ale také na Murdocha.

*Pájuše*
30.07.2015

Jsem mile překvapená! Na to, jak dlouho jsem se mordovala s touhle knihou, po jejím přečtení bych ji zařadila mezi nejlepší z téhle série! :-)
Holly mi v jistých chvílích lezla pěkně na nervy! A co se týče rohatého Cadea... no to byl dáreček! :-) Nějakým zázrakem se k sobě hodili a vzájemně se doplňovali. Co se mi ale nelíbilo byla nedořešená situace s Cadeovým bratrem. Sice předpokládám, že na to bude mít svou knihu, ale autorce by neuškodilo alespoň vysvětlit, co, jak a proč. Takhle mi to tam přišlo jako úplně zbytečná vsuvka.

Beruška80
11.06.2015

Krásná kniha- přečetla jsem ji jedním dechem.

NeliQ
19.01.2015

Tato kniha bola rozhodne lepsia ako predchadzajuca. Konecne sa trochu aj nieco dialo. Na zaciatku mi Holly trochu liezla na nervy tym, ze sa chovala ako stara panna z roku 1800, ale ako sa postupne menila, pribeh zacal byt putavejsi. Trochu ma mrzi koniec, lebo to bola take sup, sup, rychlo to ukoncime, ale inak to bolo take fajn oddychove citanie.

angelbooks
17.10.2014

Děj není složitý, spíš odpočinkový, ale zato se mi zdál napínavý ( právě proto jsem ho přečetla tak rychle :D ). Určitě ji doporučuju.
Ta záležitost s jeho bratrem by potřebovala trochu více rozvést, protože u ní mi zůstal menší otazník.
Líbilo se mi, že tam bylo hodně části, kdy děj probíhal okolo Holly a Cadea.
Jsem ráda, že konec dopadl dobře, i když jsem si nemyslela, že mu Holly odpustí tak snadno ( a nevím proč, já bych mu ty rohy nechala :D ).

vamp
02.01.2014

Z prvu nic neříkající příběh, jenž se později posunul do jisté nadpřirozené reality s trochou erotiky, kde se konečně něco začalo dít a náhle konec bez konce.