Temné touhy

Temné touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163768/bmid_temne-touhy-OWE-163768.jpg 4 205 31

V říši Lorů série

< 5. díl

Běsný démon Cade chce odčinit zlo, které ho již léta pronásleduje prakticky na každém kroku. Před ničím se nezastaví. Nakonec skutečně nachází klíč k rozřešení tajuplné hádanky: Holly Ashwinovou. Najednou však zjišťuje, že žena, kterou chtěl pouze využít pro svůj prospěch, ho pronásleduje stejně neodbytně jako jeho minulost. Holly byla vychovávaná jako člověk, takže dlouho netušila, že se řada děsivých příběhů a historek zakládá na pravdě. Život se jí změní ve chvíli, kdy se setká s brutálním démonem, který ji z nevysvětlitelného důvodu střeží jako oko v hlavě. Holly ani neví, jak se to stalo, a ocitá se ve smyslném světě mýtů i neobyčejné moci a po jejím boku stojí odhodlaný ochránce… Ochránce, jehož přítomnost je jí čím dál milejší. Cade má však své vlastní záměry. Záleží pouze na něm, zda si Hollyinu vydobytou důvěru udrží, nebo naopak ženu, která dokáže uspokojit jeho nejdivočejší potřeby a dokonce si začíná podmaňovat jeho srdce, zradí.... celý text

Romány Fantasy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dark Desires After Dusk , 2011

IvankaM
11.04.2017 5 z 5

Všechny knihy z této série jsem předčetla nadšeně jedním dechem. Mrzí mě, že nebudou přeloženy i další díly.

ht.lenicka
04.04.2017 5 z 5

Opravdu pěkná série, jen škoda, že Baronet nechce vydat další díly.

AnuQa
15.11.2016

Moc pěkná knížka . tuhle serii jsem si fakt oblíbila

Xena011
21.02.2016 4 z 5

Život a příběhy valkýr, upírů, čarodějek, vlkodlaků a dalších, které se v jednotlivých dílech prolínají a stojí za to je poctít svým časem.

Haňulec
14.10.2015 5 z 5

Od prvního dílu těchto knih, jsem čekala kdy se na konci dozvím, že je někdo těhotný a konečně jsem se dočkala. Moc pěkný a smyslný děj příběhu. Do knihy se člověk začte ani neví jak a je na konci. Knihu jsem přečetla jedním dechem a můžu jí s klidným srdcem doporučit :-). Jak psal BookEater našla jsem 6. díl a anotaci na 7. díl. Stačí když člověk jen hledá :-)

SoniaShadow
10.08.2015 5 z 5

Tahle kniha se mi líbila ze všech nejvíc, asi - pořád se nemůžu rozhodnout mezi tímhle, prvním dílem a Bowenem s Mariketou... Líbilo se mi, že Holly měla tu poruchu, odlišilo jí to tak od spousty postav, protože je nezvyklé, aby měla hlavní postava nějakou poruchu - to mi na to přišlo hodně zajímavé! :)

Každopádně doufám, že budou další díly, protože se mi nezdálo, že by to byl konec té série. A navíc tam byly náznaky na další příběh, jako třeba Regin a Lucia, na které jsem vcelku zvědavá, ale také na Murdocha.

*Pájuše*
30.07.2015 4 z 5

Jsem mile překvapená! Na to, jak dlouho jsem se mordovala s touhle knihou, po jejím přečtení bych ji zařadila mezi nejlepší z téhle série! :-)
Holly mi v jistých chvílích lezla pěkně na nervy! A co se týče rohatého Cadea... no to byl dáreček! :-) Nějakým zázrakem se k sobě hodili a vzájemně se doplňovali. Co se mi ale nelíbilo byla nedořešená situace s Cadeovým bratrem. Sice předpokládám, že na to bude mít svou knihu, ale autorce by neuškodilo alespoň vysvětlit, co, jak a proč. Takhle mi to tam přišlo jako úplně zbytečná vsuvka.

Beruška80
11.06.2015 5 z 5

Krásná kniha- přečetla jsem ji jedním dechem.

NeliQ
19.01.2015 4 z 5

Tato kniha bola rozhodne lepsia ako predchadzajuca. Konecne sa trochu aj nieco dialo. Na zaciatku mi Holly trochu liezla na nervy tym, ze sa chovala ako stara panna z roku 1800, ale ako sa postupne menila, pribeh zacal byt putavejsi. Trochu ma mrzi koniec, lebo to bola take sup, sup, rychlo to ukoncime, ale inak to bolo take fajn oddychove citanie.

angelbooks
17.10.2014 5 z 5

Děj není složitý, spíš odpočinkový, ale zato se mi zdál napínavý ( právě proto jsem ho přečetla tak rychle :D ). Určitě ji doporučuju.
Ta záležitost s jeho bratrem by potřebovala trochu více rozvést, protože u ní mi zůstal menší otazník.
Líbilo se mi, že tam bylo hodně části, kdy děj probíhal okolo Holly a Cadea.
Jsem ráda, že konec dopadl dobře, i když jsem si nemyslela, že mu Holly odpustí tak snadno ( a nevím proč, já bych mu ty rohy nechala :D ).

vamp
02.01.2014 2 z 5

Z prvu nic neříkající příběh, jenž se později posunul do jisté nadpřirozené reality s trochou erotiky, kde se konečně něco začalo dít a náhle konec bez konce.

erotika démoni valkýry

Kresley Cole