Tichý muž přehled

Tichý muž https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101301/bmid_tichy-muz-M97-101301.jpg 4 186 186

Komorní příběh se odehrává v jižním Texasu za hospodářské krize třicátých let. Ella vede malý penzion, stará se o autistického syna, čelí každodenním starostem a od života už nic neočekává. Vše se změní, když se do jejího penzionu přistěhuje nový nájemník. Cestu k sobě nacházejí pomalu a opatrně... I krátký vztah někdy může být osudový, když do hry vstoupí láska!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Rainwater , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tichý muž. Přihlašte se a napište ho.

veronika4001
24.04.2023 5 z 5

Životní příběh. Když jsem si knihu půjčovala, připadala mi nenápadná, tenká s obálkou projíždějícího historického automobilu, za kterým se zvedá prach. Ella má profesionální chování upevněné návyky k nájemníkům, pan Rainwater to nabourává. Možná právě proto se Elle zajídá, je zvyklá na svůj režim a umírající obchodník s bavlnou a současně nájemník David Rainwater se svým zdvořilým až noblesním chováním se jí nepozdává; je příliš neuchopitelný a neproniknutelný. Zaběhaný pořádek - to bylo přesně to, co Ella nehodlala měnit. Je to oduševnělý a procítěný příběh, ale je to něco, na co nejsem zvyklá, pro povyražení, odtržení, něco, pro co nemáte žádná kritéria, je to lehké jako vánek, není to bouřlivé jako horor. Nadechnout se a přijmout to uvolněněji.

Arsi
19.08.2022 5 z 5

Krásný příběh plný lásky i nenávisti.

georginaa
07.11.2021 3 z 5

Málo stran na tak pěkný příběh, brala bych i víc. Sice to bylo v jiné době, ale i přesto velice poutavé. Sandra prostě umí kombinovat život matky s dítětem, co hledá aspoň trochu lásky s porozuměním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tichý muž v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x

autismus USA (Spojené státy americké)

Sandra Brown
americká, 1948