Tvůrci náhody

Že láska rozhodně není náhoda, rozkrývá hravý román pro inteligentní romantiky. Co kdyby nešťastně rozlitá káva na stolku v restauraci, vlak, co vám právě ujel, nebo nalezený výherní los nebyly dílem náhody, ale naopak velmi detailně promyšlenou akcí? A co když takové zdánlivě banální příhody způsobí, že váš život nabere nový směr? Na svědomí je mají Tvůrci náhody, k nimž patří i Guy, Emily a Eric. Tři napohled obyčejní mladí lidé pracují pro tajnou organizaci a vytvářejí drobné změny v běhu světa, které mají nedozírné důsledky. Když se dostane Guyovi do rukou nové pověření, tuší, že má před sebou nejtěžší a nejnebezpečnější náhodu, jakou kdy dostal na starost. Ale ani Tvůrce náhody nemůže tušit, kam ho osud zavede a jaká je skutečná povaha štěstěny, svobodné vůle a opravdové lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/375651/tvurci-nahody-gW5-375651.jpg 3.536
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno · Ikar (ČR)

The Coincidence Makers · 2011

Kniha Tvůrci náhody

TerkaJK
včera

Zamotaný příběh, ale zajímavé příběhy v něm. Konec jsem vážně nečekala. Začátek mohl být akčnější, ale asi by to jinak nebylo, tak zajímavé...
Po této knize jsem se na malou chvíli zamyslela, jestli život není jen sled náhod...

Mosula

Kniha mě naprosto nadchla a po přečtení mi ještě dlouho zůstal hřejivý pocit na duši.

JointlieKat94

No, kniha byla rozhodně originální. A nějak jsem se nemohla rozhodnout, jestli 3* nebo 4*.

Ale zas taková hitparáda to asi nebyla :D no ne, bylo to zajímavý. Jen jsem se občas ztrácela v čase. Postavy se mi líbily a moc se mi líbilo, jak bylo vše "propojené". Vše dávalo jakoby smysl. Konec byl překvapivý a pro mne nečekaný.

Bylo to hezké. :)

Eduarda

Jsem trochu zklamaná. Námět super, zpracování mě moc nebavilo. Několik dobrých nápadů, ale celkově spíš zdlouhavé čtení. Tři hvězdy za možnost uvažovat o světě, jako o jedné velké náhodě!

michaela2338

Chytrá, zábavná, něžná. To nemohla být náhoda, že na mě z police v knihovně vykoukla.

Mindy

Zajímavá, neobvyklá kniha, originální námět. Líbila se mi.

hanis2806

Kniha se mi moc líbila, děj mě zaujal už od začátku. Druhá polovina knihy byla samé překvapení i když samotný závěr byl předvídatelný. Nový rok jsem začala skvělou knihou.

MagdalenaSlaba
30.12.2018

Krásná knížka, s ohromně zajímavým, až filozofickým námětem. S překvapivě a důmyslně propletenými dějovými linkami. Příběh o tom, že ne vždy je náhoda čirou náhodou, a o tom, že osudy lidí - i těch, kteří se třeba neznají - jsou vzájemně propleteny. Velmi oceňuji originalitu, s jakou autor knihu zpracoval - napůl příběh, napůl manuál k tvoření náhod. Rozhodně stojí za přečtení. Ale udělejte si na ni dostatek času - ať se nad myšlenkami, které jsou v ní obsažené, můžete zamyslet. Objevíte v ní poklady... Stejně jako v Malém princi.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

romantika milostné romány fantasy

Autor knihy