ještěrka38 ještěrka38 komentáře u knih

Teribear - Tajemství modré krabice Teribear - Tajemství modré krabice Alena Mornštajnová

Moc pěkný příběh, nic komplikovaného.

19.02.2023 5 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Divné.. Takto se mladí lidi nevajadřují v denících. Vůbec mi neseděl styl psaní a chvílemi mi přišlo jako by Marta byla dementní. Celá kniha pořád dokola..

17.02.2023 2 z 5

Váš kluk prostitut? Váš kluk prostitut? Cyril Valšík

Nevím, co napsat. Určitě je to hrozné, co tihle kluci dělají a proč.

07.02.2023 3 z 5

Je to pravda, Tygříku? Je to pravda, Tygříku? Byron Katie

Krátký poučný příběh.

06.02.2023 4 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Nejdřív jsem byla zmatená ze střídání časových linek, ale nakonec to bylo příjemném čtení.

02.02.2023 4 z 5

Dunajský racek: Skutečný příběh ženy, která se nikdy nevzdala Dunajský racek: Skutečný příběh ženy, která se nikdy nevzdala Hana Oboda Kolaříková

Tak tohle je jedna z mála knížek, o které musím říct, že nechápu, proč vyšla.. Od začátku do konce nuda, nuda, nuda... Žádný děj, nic zajímavého..

19.01.2023 1 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Opět skvělé, závěr hodně překvapující. Reganová zase nezklamala.

16.01.2023 5 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Ty holky to nemají určitě jednoduché, docela děsivé, co vše musí podstoupit a jaký tlak je na ně vyvíjen. Stojí za přečtení, ale neseděl mi styl psaní ve 2.osobě.

06.01.2023 3 z 5

Tajemství rodu Rottových Tajemství rodu Rottových David Glockner

Toto bylo tak hrozně nudné a překombinované, že se nedivím, že to má tak hrozné hodnocení. Měla jsem úplně jinou představu a jsem zklamaná.

03.01.2023 2 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Všichni kolem, kdo knihu četli, ji vychvalovali. Ale já se nemohla začíst. Nakonec jsem se přemohla a knihu dočetla. Příběh pěkný, ale asi o akci Bílá růže jsem čekala víc informací. Takže za mě čtivé, určitě doporučuji, ale nečekejte zázrak..

27.12.2022 4 z 5

Rozbité štěstí Rozbité štěstí Táňa Keleová-Vasilková

Jako vždy pro mě odpočinkové čtení. Něco co je uvěřitelné a ze života.

18.12.2022 4 z 5

Dítě třetí říše Dítě třetí říše Mandy Robotham

Zajímavá kniha o tom, co by kdyby.. Ale určitě stojí za přečtení..;-)

11.12.2022 4 z 5

Páté jablko Páté jablko Lenka Chalupová

Tak těžké téma, tolik smutku a beznaděje a zároveň nádherně napsáno, čtivá kniha.. Jedna z těch, kterou když dočtete, neumíte se začít do jiné..

04.12.2022 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Knížka mě bavila a myslím si, že bohužel takto to na hodně místech chodí. Doporučuji přečíst a udělat si svůj názor.

26.11.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Třetí díl je naprosto nejlepší. Napínavé, zároveň vysvětleno vše kolem mumifikace.. Fakt skvělé.

22.11.2022 5 z 5

Pravěk Pravěk Jean-Charles Gaudin

Milovala jsem tento seriál a i další série. Jako dítě bych byla nadšená, kdyby už tenkrát vyšla tato kniha. Komiks je taky úžasný. Doporučuji.

16.11.2022 5 z 5

Úplně poslední velký zlý vlk Úplně poslední velký zlý vlk Jean Leroy

Pěkné obrázky a s knihou se dá pracovat při besedách s dětmi. Ale je pravda že za tu cenu bych ji nekoupila.

14.11.2022 3 z 5

Irena Sendlerová: Anděl z Varšavy Irena Sendlerová: Anděl z Varšavy Lea Kampe

Tuto ženu jsem vůbec neznala a to i přesto, že čtu hodně knih s tématem Osvětim, holocaust apod. Určitě doporučuji přečíst a klobouk dolů před všemi, kteří byli takto stateční a zachránili tolik lidí před utrpením koncentračních táborů, mučení a zabití.

14.11.2022 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Pěkný odpočinkový příběh. Zajímavé téma koňské knihovny..

07.11.2022 3 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Jednu hvězdu ubírám za zmatený začátek, moc osob, vůbec mi to nedávalo smysl. Po asi 70 stranách jsem knihu chtěla úplně odložit. Nakonec jsem to nevzdala a určitě to bylo čtivé, ale zase žádné rozuzlení...
Proto ubírám i druhou hvězdu.

03.11.2022 3 z 5