Je to pravda, Tygříku?

Tato nádherně ilustrovaná knížka vypráví příběh o malém tygrovi, který se domnívá, že se mu hroutí celý svět: rodiče ho nemají rádi, kamarádi ho opustili a život je nespravedlivý. Moudrá želva mu položí čtyři otázky – a všechno se změní. Tygřík přijde na to, že všechny jeho problémy nezpůsobují vnější věci, ale jeho myšlenky, způsob, jakým o věcech přemýšlí, a jakmile si začne klást ty správné otázky, život je znovu nádherný. Příběh malého tygříka obsahuje mocné poselství, které dokáže změnit život nejen dětem. Slova Byron Katie naplněná moudrostí a kouzelné ilustrace Hanse Wilhelma vytvořily knihu, která je předurčena stát se jedním z klasických titulů dětské literatury. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/137678/je-to-pravda-tygriku-137678.jpg 4.96

Tiger-Tiger, is it True? (2009)

Pro děti a mládež
Vydáno:

Kniha Je to pravda, Tygříku?

HoneyBunny
09.11.2018

Perfektní motivačka pro nejmenší čtenáře. To bude jednou povinná četba pro mrňouska:)

bibi.r
08.02.2017

Skvělá krásná.
Jen mám poznámku k asi špatnému překladu. V textu se píše, že Hrošík chce sedět s Tygříkem u oběda, ale na obrázku je namalovaný nosorožec :D. Moc by mě zajímalo, co je v originále, jestli je tam taky chyba.

RenataP
18.10.2012

Tato knížka mě uchvátila obrázky a příběhem, na který jsou možná moje děti ještě malé, ale jednou si ho jistě rády přečtou. Až budou samy, až budou umět číst, až budou hledat otázky na to, proč jim připadá, že je právě v tuto chvíli nemá nikdo rád.

Byron Katie

Byron Katie