Jaruce Jaruce komentáře u knih

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Ani já z knihy nejsem nějak uchvácena. Knihu jsem dočetla do konce ale kdybych ji mohla vyměnit v tu chvilku co jsem zjistila , že to není můj šálek kávy bez váhání bych si vybrala jinou

12.06.2015 1 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Přečetla jsem všechny tři díly,z prvních dvou jsem byla nadšená, bavilo mě to, ale tento dil byl pro mně bohužel nejslabší nějak se vlekl. Jinak myslím, že se tato série autorce provedla, je to úplně jednoduché čtení a ten kdo si chce tak pěkně snít a číst o pohádce pro velké holky tak to je to pravé oddechové čtení.

14.01.2018 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Přečetla jsem celou sérii, druhý a třetí díl hned bez přestávky za sebou, je to holčičí hezký čtení.

29.09.2017 4 z 5

Týden blázna Týden blázna Jaroslava Černá

Příběh mě zaujal a četl se lehce. Nějaké časové a věkové nesrovnalosti jsem taky v četbě vnímala, pak ještě úplně první rozmluva mezi Markem a psychologem mě vůbec neseděla, určitě by nemluvili ti dva v rámci psychologické terapie se všemi přítomnými. Musí se tento příběh brát jako příběh, který zaujme a opravdu zaujal.

12.08.2017 3 z 5

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Bylo to fajn čtení, jen autorka hodně rozepisovat a o práci duly. Samozřejmně, že to souviselo s příběhem, ale nemuselo to být tak dopodrobna.

02.04.2017 3 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Byla to příjemná kniha o živote, jen mě mrzí, že vlastně nevím jak to dopadlo. Konec si muže každý domyslet.

07.03.2017 4 z 5

Ženy, které rozdávají adventní věnce Ženy, které rozdávají adventní věnce Josef Pepson Snětivý (p)

Knihu jsem s nadšením začala číst a jak jsem začala po chvilce jsem odložila a vůbec nevím jestli se mi bude chtít k ní vracet.

26.12.2016 odpad!

Chci tě svést Chci tě svést Monika Knápková

Opět rychle přečtená a mile mě autorka překvapila, její knihy mě prostě baví asi proto, že jsou napsány ze života.

28.11.2016 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tak tento díl se mi zdál úplně zbytečný celých 149 stran by se bývalo vešlo na pět posledních k předchozímu dílu. Přišlo mi, že autor napsal pokračování jen aby to vypadalo jako konečný díl. Všechny předchozí knihy jsou úžasné tento má do úžasného hodně daleko.

19.11.2016 2 z 5

Šťastní a veselé Šťastní a veselé Petra Zhřívalová

O fous líp se mi líbila víc, ale i tahle byla moc fajn.

12.11.2016 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Napínavé, svižně a zábavné. Fajn čtení.

03.11.2016 3 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Dobře, svižně napsáno napětí i láska.

27.10.2016 4 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

Super příjemný a čtivý příběh, zasmála jsem se. Nehledejte nic hlubokého, je na odreagování a to můžu jen doporučit.

15.10.2016 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl se mi líbil víc, ale i tak se mi to četlo dobře.

09.10.2016 4 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Byla to dobra oddechovka , ale "Bude to dobrý rok " byla mnohem zábavnější.

21.07.2016 4 z 5

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Kniha mě moc nebavila, přesto jsem ji přečetla a konec mě opravdu dostal. Styl psaní pro mě nepovedený.

15.07.2016 2 z 5

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Chtěla jsem si pro změnu přečíst Sci-fi, nebylo to špatné, jen ne pro mě.

09.06.2016 3 z 5

Manželství na úvěr Manželství na úvěr Kateřina Chaberová

Krásná, i když oblíbené téma on nechutně bohatý a ona chudá holka, ale bylo to fajn a ten konec - nekonec !! Nemůžu se dočkat pokračování

07.06.2016 4 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

byla to dobrá kniha, ale Aristokratky jsou nejlepší :-)

09.05.2016 4 z 5

Štěstí.cz Štěstí.cz Valerie Freiová

Přečetla za jedno odpoledne, když nebudete očekávat nic strhujícího a duchaplného přečtěte to jedním dechem, je to docela zajímavý a humorný příběh. I když mi někdy Aneta přišla trochu mimo realitu.

27.03.2016 2 z 5