Chci tě svést ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Čtyřicetiletá Lucie se po rozvodu se svým manželem Zdeňkem cítí velmi zraněná a prožívá nejhorší chvíle svého života. Nerozumí si se svou pubertální dcerou Lindou, která je ve svých šestnácti letech skoro nezvladatelná, a Lucie se tak častokrát ocitá na samém dnu. Když už si myslí, že ji v životě nemůže potkat nic hezkého, seznámí se se sympatickým Adamem, jenž se ji za každou cenu pokouší svést. Lucie už tak nebojuje jen s dcerou, pro kterou jsou útěky z domu téměř na denním pořádku, ale hlavně sama se sebou a touhou po nové lásce… Odolá o dvanáct let mladšímu Adamovi, nebo jeho svodům podlehne? Podaří se jí napravit zničený vztah se svou problematickou dcerou? Na tyhle otázky brzy dostane odpovědi, i když ne zdaleka takové, jaké by si přála, a vidina spokojeného rodinného života ji nepřestane i nadále pronásledovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284163/big_chci-te-svest-Rjt-284163.jpg 4.325
Žánr:
Romány, Literatura česká

Vydáno: (ekniha), Viking
více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Chci tě svést

Jurajovamaka
19.03.2021

Mne sa páčila ODPORÚČAM ❤

poter
21.10.2017

Knihu mám rozečtenou-jsem tak ve třetině a nevím jestli dočtu,mám pocit jako bych četla nějaký ne moc povedený školní sloh ,je to napsané docela hrozně,navíc šíleně naivní příběh...no nevím,třeba se k ní ještě vrátím až nebudu mít do čeho píchnout,ale zatím se mi nudit nechce


Jaruce
28.11.2016

Opět rychle přečtená a mile mě autorka překvapila, její knihy mě prostě baví asi proto, že jsou napsány ze života.

janesy
13.05.2016

Autorčin styl psaní mi je velmi blízký, příběh ze života nemá chybu, i když jak už bylo uvedeno níže i mně bylo líto zlomeného srdce :).

Š.Ala
15.03.2016

Moc pěkný příběh ze života, s krásným koncem, který jsem Lucii moc přála. Ale tak trochu mi bylo líto toho zlomeného srdce.

Julinka88
20.02.2016

Knížku jsem dneska ráno dočetla a líbila se mi. Je taková čtivá a hlavně se mi líbí styl jaký autorka používá. Takovej že vám je knížka hodně blízká. Jsem docela zvědavá na další knížky jestli budou ve stejným nebo podobným duchu. Určitě si ji zase někdy přečtu. J.