Chci tě svést

Chci tě svést https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284163/mid_chci-te-svest-Rjt-284163.jpg 4 25 6

Čtyřicetiletá Lucie se po rozvodu se svým manželem Zdeňkem cítí velmi zraněná a prožívá nejhorší chvíle svého života. Nerozumí si se svou pubertální dcerou Lindou, která je ve svých šestnácti letech skoro nezvladatelná, a Lucie se tak častokrát ocitá na samém dnu. Když už si myslí, že ji v životě nemůže potkat nic hezkého, seznámí se se sympatickým Adamem, jenž se ji za každou cenu pokouší svést. Lucie už tak nebojuje jen s dcerou, pro kterou jsou útěky z domu téměř na denním pořádku, ale hlavně sama se sebou a touhou po nové lásce… Odolá o dvanáct let mladšímu Adamovi, nebo jeho svodům podlehne? Podaří se jí napravit zničený vztah se svou problematickou dcerou? Na tyhle otázky brzy dostane odpovědi, i když ne zdaleka takové, jaké by si přála, a vidina spokojeného rodinného života ji nepřestane i nadále pronásledovat.... celý text

Romány , Literatura česká

Mne sa páčila ODPORÚČAM ❤

poter
poter
21.10.2017 1 z 5

Knihu mám rozečtenou-jsem tak ve třetině a nevím jestli dočtu,mám pocit jako bych četla nějaký ne moc povedený školní sloh ,je to napsané docela hrozně,navíc šíleně naivní příběh...no nevím,třeba se k ní ještě vrátím až nebudu mít do čeho píchnout,ale zatím se mi nudit nechce

Jaruce
Jaruce
28.11.2016 4 z 5

Opět rychle přečtená a mile mě autorka překvapila, její knihy mě prostě baví asi proto, že jsou napsány ze života.

janesy
janesy
13.05.2016 5 z 5

Autorčin styl psaní mi je velmi blízký, příběh ze života nemá chybu, i když jak už bylo uvedeno níže i mně bylo líto zlomeného srdce :).

Š.Ala
Š.Ala
15.03.2016 5 z 5

Moc pěkný příběh ze života, s krásným koncem, který jsem Lucii moc přála. Ale tak trochu mi bylo líto toho zlomeného srdce.

Julinka88
Julinka88
20.02.2016 5 z 5

Knížku jsem dneska ráno dočetla a líbila se mi. Je taková čtivá a hlavně se mi líbí styl jaký autorka používá. Takovej že vám je knížka hodně blízká. Jsem docela zvědavá na další knížky jestli budou ve stejným nebo podobným duchu. Určitě si ji zase někdy přečtu. J.

Monika Knápková
česká, 1977
2016  83%I velké holky pláčou
2016  83%Hříšná touha
2016  85%Chci tě svést
2016  78%Hra na lásku
2017  93%Tíha osudu

Kniha Chci tě svést je v