Týden blázna

Lehce esoterický román Týden blázna je napínavým příběhem muže, který v jediném okamžiku ztrácí své blízké, svou rodinu, ale hlavně sám sebe. Po letech tápání ho náhodná krizová situace probírá ze stavu přežívání a on během jednoho týdne dokáže s pomocí svých nových přátel najít svou ztracenou mysl a postupně znova sám sebe. Pomocí tragických i šťastných náhod buduje nové vztahy se svými nejbližšími a svůj nový postoj k životu. Strhující příběh ústí až v téměř kriminální finále....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/4342/tyden-blazna-3So-4342.jpg 4.463
Literatura česká
Vydáno:, Beletris

Kniha Týden blázna

Mothermoth

Trochu naivni vypraveni hlubokeho pribehu ... bavilo.

dearkiki

I když to celé mělo jednu nebo dvě přínosné myšlenky, které snad dokáží oslovit nitro čtenáře a ukázat mu směr, celé je to zabalené v takovém sladkém, sentimentálním blábolu, že se mi z toho dělalo nevolno. Všechny ty postavy jsou naprosto neuvěřitelné a ty jejich náhlé "proměny k lepšímu" jak by smet. Ten konec to celé úplně dorazil. Alespoň pro mne, tudy teda cesta nevede.

kveta1410

Čte se rychle. Dobrá česká detektivka, zajímavý příběh.

MakiMel

Pokud bych se zaměřila na klišé a happy endy, asi bych moc dobře nehodnotila. Stejně tak závěr ve smyslu "a žili spolu šťastně až do smrti". Ale! Navzdory nedostatku volného času jsem tu knihu přečetla v průběhu dvou dnů, zůstala jsem kvůli ní dlouho do noci vzhůru a nemohla jsem se odtrhnout dokud jsem nedošla na konec a nevydechla obdivné wow. A jestli právě takový zážitek nema dobrá kniha přinést, tak už nevím. Možná mi jen sedí víc to duševno, které se celou knihou táhne.

knihovniceS

Příběh mě upoutal od prvních řádků a je poutavě vyprávěn až do poslední stránky.

New-radus
15.12.2018

Nebýt čtenářské výzvy, knihu bych odložila snad v první čtvrtině. Stále jsem čekala, jestli se to třeba nějak zajímavě vyvine a ono nic. A doslov zabil definitivně celý tento brak.

Sůvazknihovny
03.09.2018

Další skvělé čtení od paní Černé. Styl psaní se mi líbí, čte se samo. Pěkný příběh, o kterém ještě dlouho přemýšlíte. A ne jenom o příběhu samotném, ale o karmě, chování lidí, zákonu rezonance... A to, že příběh skončil dobře, mi nevadí. Vždyť naše životní příběhy také končívají dobře.

micha-ella
06.08.2018

I přes zajímavý námět u mne žádné velké nadšení. Přišlo mi to takové prvoplánové, v detailech nedotažené, moc ,,české".