Vražedná vášeň

Hlavní hrdinové a současně čerství milenci Liliana a Artur pracují pro úspěšnou farmaceutickou laboratoř, která vyvinula převratný lék proti rakovině. O ten však má zájem neznámá skupina zločinců, která neváhá jít doslova přes mrtvoly. Nejdříve je unesen a brutálně zavražděn významný vědecký pracovník a brzy se ve smrtelném nebezpečí ocitají i oba partneři. Policie slepě tápe a zákeřní vrahové jsou stále o krok napřed......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255782/big_vrazedna-vasen-R7v-255782.jpg 3.962

Kniha Vražedná vášeň

tamdr

tak to ne,trochu červené knihovny,trochu krimi,ale nic pro mne

i.stefany
29.11.2020

Velmi jednoduchá a prvoplánová červená knihovna s detektivní zápletkou. Žádné napětí, od začátku je jasné, kdo za vším stojí a vášeň Liliany a Artura mě moc nebrala. Tuhle knížku jsem četla rekordně dlouho a zřejmě jsem to vydržela jen proto, že momentálně už nemám nafasováno z knihovny. Nic moc.

Jirinamac
28.07.2020

Trošku romantika, trošku vášen, trošku detektivka, ale dost protahovaná knížka bez napětí a konec jak z červené knihovny.

P3_tis
06.02.2020

Hedvabna past či Purpurové doteky byly mnohem čtivejsi!
Tento titul mi od začátku příliš nesedl. Vztah Liliany a Artura byl na můj vkus takový rychlý, ale přitom mi nepřišel tak propracovaný jako u předchozích titulů. Možná mi tam chyběla větší vášeň. Nevím. Celkově to bylo takové až moc předvídatelné. Odhalení vrahovych kompliců bylo super, ale knihu jsem spis docetla jen proto, abych věděla, jak to cele skončí. Nebyl to ten titul, od kterého bych se nemohla odtrhnout.

majík1
09.11.2019

Velmi pěkná detektivka ,ve které nechybí ani láska.Spisovatelku mám velmi ráda a její knihy jsou moc pěkné a napínavé.

sylvator
21.07.2019

Nic moc, za sebe bych nedoporučovala, maximálně tak těm, co kdysi četli Harlekýny :-D. Stylově alá červená knihovna s jakousi deteknivní zápletkou. Opravdu je autorka 77 ročník? Psaný projev tak do 19. století, samé klišé a nesmyslná přídavná jména.

Ann98
26.03.2019

Zajímavý detektivní román, v němž se řeší násilná smrt uznávaného vědce a milostné vzplanutí dvojice jeho kolegů. Napínavé čtení, místy bylo na můj vkus i poměrně drsné. Kniha měla spád, ale konec bych pozměnila. Na rozdíl od předchozí detektivky tato kniha měla konec relativně předvídatelný. Což mě jistým způsobem malinko mrzí. I tak ji mohu s klidným svědomím doporučit.

josska
11.02.2018

Knížka se pěkně četla,zajímavá,napínavá,romantická,autorku mám moc ráda

Osm
Osm