Vražedná vášeň

Vražedná vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255782/bmid_vrazedna-vasen-R7v-255782.jpg 4 74 25

Hlavní hrdinové a současně čerství milenci Liliana a Artur pracují pro úspěšnou farmaceutickou laboratoř, která vyvinula převratný lék proti rakovině. O ten však má zájem neznámá skupina zločinců, která neváhá jít doslova přes mrtvoly. Nejdříve je unesen a brutálně zavražděn významný vědecký pracovník a brzy se ve smrtelném nebezpečí ocitají i oba partneři. Policie slepě tápe a zákeřní vrahové jsou stále o krok napřed...... celý text

baji42
27.10.2023 2 z 5

Červená knihovna s množstvím klišé a stereotypů. Ale jak je vidět, své čtenáře si tento druh literatury najde i v dnešní době. Postavy se mnohokrát chovají nelogicky a erotika je popsaná tak, že působí velmi lacině, a vyvolává spíše úsměv.

Aghatte
22.04.2023 1 z 5

Moje lůno zůstalo suché a prázdné.
Už vidím, jak na JIP dají oběti násilné činnosti taštičku s mejkapem a hydratačním krémem...
Tak tímto s autorkou končím, třetí kniha a je to horší a horší.
Stupidní rozhovory, klišé v každé větě,
erotika jak přes kopírák, krásné ženy s krásnou postavou a krásný muž se svalnatou postavou a týčícím mužstvím, si vjíždějí do vlasů a nacházejí vlhké místečko.
Totálně neschopná policie s dotazem, " jak je?" - když najdou oběť´ připoutanou k židli, a nebojte, můj brácha taky dostal do držky, ale za týden už vypadal k světu, bez prstu se dá žít i bez ucha, trochu trauma, ale hlavněže člověk žije, no ne?
Zde zapomněli na osvětu, takže chyběl dotaz na kondom a skončilo to miminkem.
Fakt, je to děs, nekecám. Mé oblíbené pokleslé Plynové lucerny jsou proti tomu literární skvost.

Arcis2
11.01.2023 4 z 5

Detektivka s trochou erotiky. Hezky se četlo.

tamdr
11.09.2021 1 z 5

tak to ne,trochu červené knihovny,trochu krimi,ale nic pro mne

i.stefany
29.11.2020 3 z 5

Velmi jednoduchá a prvoplánová červená knihovna s detektivní zápletkou. Žádné napětí, od začátku je jasné, kdo za vším stojí a vášeň Liliany a Artura mě moc nebrala. Tuhle knížku jsem četla rekordně dlouho a zřejmě jsem to vydržela jen proto, že momentálně už nemám nafasováno z knihovny. Nic moc.

Jirinamac
28.07.2020 3 z 5

Trošku romantika, trošku vášen, trošku detektivka, ale dost protahovaná knížka bez napětí a konec jak z červené knihovny. Váhám, jestli 2 nebo 3 *

P3_tis
06.02.2020 3 z 5

Hedvabna past či Purpurové doteky byly mnohem čtivejsi!
Tento titul mi od začátku příliš nesedl. Vztah Liliany a Artura byl na můj vkus takový rychlý, ale přitom mi nepřišel tak propracovaný jako u předchozích titulů. Možná mi tam chyběla větší vášeň. Nevím. Celkově to bylo takové až moc předvídatelné. Odhalení vrahovych kompliců bylo super, ale knihu jsem spis docetla jen proto, abych věděla, jak to cele skončí. Nebyl to ten titul, od kterého bych se nemohla odtrhnout.

majík1
09.11.2019 5 z 5

Velmi pěkná detektivka ,ve které nechybí ani láska.Spisovatelku mám velmi ráda a její knihy jsou moc pěkné a napínavé.

sylvator
21.07.2019

Nic moc, za sebe bych nedoporučovala, maximálně tak těm, co kdysi četli Harlekýny :-D. Stylově alá červená knihovna s jakousi deteknivní zápletkou. Opravdu je autorka 77 ročník? Psaný projev tak do 19. století, samé klišé a nesmyslná přídavná jména.

Ann98
26.03.2019 5 z 5

Zajímavý detektivní román, v němž se řeší násilná smrt uznávaného vědce a milostné vzplanutí dvojice jeho kolegů. Napínavé čtení, místy bylo na můj vkus i poměrně drsné. Kniha měla spád, ale konec bych pozměnila. Na rozdíl od předchozí detektivky tato kniha měla konec relativně předvídatelný. Což mě jistým způsobem malinko mrzí. I tak ji mohu s klidným svědomím doporučit.

josska
11.02.2018 4 z 5

Knížka se pěkně četla,zajímavá,napínavá,romantická,autorku mám moc ráda

Terry11
14.11.2016 2 z 5

Odchovaná Nesmrtící sérií jsem se do této knížky pouštěla s velkou nedůvěrou. Vlastně jen proto, abych splnila jeden z bodů výzvy. Oproti Dallasce je to ucourané, nevěrohodné, kriminalisté vyšetřují vraždu několik týdnů a jsou takřka v poklidu. I já už věděla, kdo je vrah, a oni ještě stále tápali.
Ale musím přiznat, že styl autorky se mi jinak líbil, že kdyby napsala nějakou pěknou vztahovou knihu ze současnosti, že si ji ráda přečtu.

sabca
31.10.2016 4 z 5

Na českou kriminálku celkem zajímavý děj namíchaný částečně z lásky, nechyběl sex a hlavně napětí, které se udrželo až do konce. Četlo se to dobře a kdo má rád tento žánr tomu doporučuji. Já mám knihy této spisovatelky moc ráda.

Jaruce
27.10.2016 4 z 5

Dobře, svižně napsáno napětí i láska.

kenedu
23.09.2016 4 z 5

Dobře napsané. Trochu erotiky, trochu detektivka, ale pěkné z českého prostředí a velice čtivé.

anais
09.06.2016 1 z 5

Nějak se tím nedalo prokousat. Začátek vypadal slibně a pak jenom nuda. Stále jsem čekala, kdy to přijde, ale nakonec jsem knihu odložila nedočtenou. Velké zklamání.

alabra
19.05.2016 2 z 5

Velmi nenáročná četba, kdyby nebylo romanticko - erotických pasáží, mohla to být průměrná detektivka. Tak to byla slátanina.

Leniiis
23.03.2016 5 z 5

Hezké a čtivé.

LilianaFalcon
14.01.2016

Knihu jsem se rozhodla nehodnotit, protože chápu, že se to někomu může líbit a že to třeba není v rámci svého žánru tak špatné.
Já se fakt snažila do toho začíst, ale nešlo to, ani jsem to nedočetla. Nevyhovuje mi styl, jakým je to napsané. A hlavně jsem na každé stránce měla s něčím problém.

SPOILER:
Třeba jsem vůbec nechápala Artura s Lilian. V práci se vůbec nebavili, ale byli si sympatičtí. On ji pozval e-mailem na večeři. Jo, to by ještě šlo. Ale když se jí pak na večeři před kolegou prakticky zeptá, jestli spolu budou chodit, ona mu na to kývne. On se pak ovšem při loučení bojí, že Lilian odmítne pozvání na druhé rande, a dá jí jen letmý polibek. V práci ji pak ale objímá nečekaně navíc zezadu, jak kdyby spolu chodili pěkně dlouho... no a to je děj prvních 30 stránek.
Sice se tam stihl objevit náznak detektivní zápletky (chlap co se za nimi plížil ve stínu), navíc tam byl ten prolog, ale bohužel mi to celkově nesedlo.

zdehan
07.01.2016 5 z 5

Kniha se mě moc líbila byla napínavá až do konce vřele doporučuji

2014  75%Sametová kůže
2017  84%Poháry touhy