Vražedná vášeň

Vražedná vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255782/bmid_vrazedna-vasen-R7v-255782.jpg 4 74 25

Hlavní hrdinové a současně čerství milenci Liliana a Artur pracují pro úspěšnou farmaceutickou laboratoř, která vyvinula převratný lék proti rakovině. O ten však má zájem neznámá skupina zločinců, která neváhá jít doslova přes mrtvoly. Nejdříve je unesen a brutálně zavražděn významný vědecký pracovník a brzy se ve smrtelném nebezpečí ocitají i oba partneři. Policie slepě tápe a zákeřní vrahové jsou stále o krok napřed...... celý text

MartinaF
07.11.2015 4 z 5

Tak tohle byla jízda! Líbilo se mi, že byly žánry pěkně namíchané, romantiku střídalo napětí. Příběh se mi četl velice snadno. Doporučuji všemi deseti!

JulaJ
11.10.2015 5 z 5

Fakt skvělá kniha, psaná lehkým stylem, četla se sama. Napětí i romantika, žádný slaďák ale taky ne suché vyšetřování zločinu, pěkně sladěné. Harasimová opět nezklamala! Byla jsem i na křtu a slyšela tam úryvek v podání Ladislava Freje a umím si představit i audioknihu.

Doporučuji.

peko
09.10.2015 5 z 5

Opět jsem příběhem nadšená. :-) Krásná kniha, která se čte jedním dechem. Styl psaní této autorky mi skvěle sedí..... Velice si vážím, že kniha není roztažena do několika dílů, jak je nyní trendem. ;-)

"Sladkých" romantických knih je spousta, proto mám ráda tyto harasim-příběhy okořeněné prvky detektivky. Pozvednou knihu o další "LEVEL". Kniha rozhodně stojí za přečtení. Obálka luxusní !!!

Je mi líto, že knihy této autorky z let 1996 - 2003 nejsou k dostání. Ráda bych měla svou sbírku ucelenou. :-)

LibraryGirl
21.09.2015 5 z 5

Tohle bylo fakt pěkné:-) Detektivka s kapkou romantiky. Hezky vykreslené postavy, žádná brzda v ději. Mně to docela utíkalo. Ta obálka je fakt jak přes kopírák, ale příběhu to vůbec neubírá. Byla to moje první kniha autorky, ale kouknu se ještě po nějakých.

treperenda111
08.09.2015

Teda, zajímalo by mě, kolikrát dostane fotograf zaplaceno za tu fotku. Lehce poupravená obálka z Hříšných tajností - Nespoutaná a honorář je na světě...
A takové dvojice jsem narazila už víckrát.

2014  75%Sametová kůže
2017  84%Poháry touhy