Odvážná a sexy

Odvážná a sexy https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234006/bmid_sky-high-air-odvazna-a-sexy-8XS-234006.jpg 4 68 17

Sky High Air série

< 2. díl

Shayne, pilot a spolumajitel aerolinek Sky High, si umí užívat svobodného života bez závazků. Je zvyklý jen na občasný krátký flirt, vážnější vztahy mu nic neříkají. Až do doby, než se na večírku své zámožné klientky poprvé setká s její dcerou Dani. K Shayneovi se již doneslo, že je Dani černá ovce rodiny, a možná o to víc ho vášnivě nezávislá mladá žena, která odmítá matčino bohatství, okouzlí. Od ostatních dívek na večírku se nápadně liší svou neohrabaností, rozpaky a současně i neskrývanou touhou poznat se blíž právě se Shaynem. Všechny okolnosti však dávají Shayneovi jasně najevo, že téhle dívce by se měl zdaleka vyhnout. Dani je totiž nebezpečná známost. Tvrdí mu, že byla svědkem vraždy, ale nemá žádný důkaz. Když ji pak někdo začne sledovat, v noci jí vnikne do bytu a dokonce po ní i po Shayneovi záhadný útočník střílí na parkovišti před zoologickou zahradou, Shayne cítí, že Dani musí ochránit a přijít věcem na kloub. Čím víc času však tráví v její blízkosti, tím víc ho Dani přitahuje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Strong and Sexy , 2014

Lucc93
22.07.2021 4 z 5

Humorná, výborně se četla, líbil se mi příběh i napětí. Jsem mile překvapena. Dávám 4 hvězdy.

Jája92
21.03.2021 4 z 5

Většinou tomu bývá naopak, ale druhý díl se mi líbil mnohem více. Způsobila to především sympatická dvojice Dani a Shaynea. I když je děj i zde dost přehnaný, líbila se mi bláznivá hrdinka i napětí při vypjatých scénách. Dost mě překvapilo, kdo za tím celou dobu stál. A samozřejmě mě mile potěšilo opět shledání s další dvojici a tím je Madie a Brodi, jen je škoda, že u nás nejspíš poslední díl nevyjde.

Nikychlupova
19.09.2020 3 z 5

Oddechové čtení o lásce, sexu a nenávisti.

Lenjulka
14.09.2020 4 z 5

Kniha se dobře četla, celkem překvapení ten konec. Jen doufám, že u nás vyjde i třetí díl.

Kristy.Seb
29.08.2020 4 z 5

Překvapilo mě, kdo se zatím vším skrýval. Ale jinak průměrna kniha na oddychovku.

Marla
07.08.2018 3 z 5

Milé bláznivé odpočinkové čtení prošpikované sexem. Doufám, že autorka vyplodí i další díl, abych se dozvěděla, jak to dopadne s posledním z trojice pilotů:))

avalonek
26.02.2018 3 z 5

To měl být vtip??Jako jo,druhý díl byl oproti jedničce super,ale co měla být ta Maddie a Brody.Na ty jsem se těšila nejvíc a ten konec mě teda pěkně naštval.Ale Dani a Shayne byly taky dobrý,opravdu jednoduché čtení.

Evka3814
11.01.2018 4 z 5

No tato kniha byla určitě lepší než první. Bavil mě děj a kupodivu mě překvapil konec, za mě tato kniha fajn napinák :) s hromadou sexu

sestricka1
07.04.2017 odpad!

neskutečný brak.....že tohle vůbec někdo vydá, asi si to ani sama autorka po sobě nepřečetla :-)) jestli nejste zrovna příznivkyně červené bezduché knihovny, je tohle naprostá ztráta času.

Jaruce
15.10.2016 5 z 5

Super příjemný a čtivý příběh, zasmála jsem se. Nehledejte nic hlubokého, je na odreagování a to můžu jen doporučit.

FreshPatty
10.09.2016 5 z 5

Přečteno za tři hodiny cestou domů vlakem a jako páááni, stokrát lepší než první díl. Já vím, že občas byl děj trošku přitažený za vlasy, ale díky prostředí pilotů je vše odpuštěno :D Hlavní hrdinové byli sympaťáci a už teď se těším na další díl s mou oblíbenou Maddie :)

hruskovalucie93
16.07.2016 4 z 5

mysacka
24.05.2016 4 z 5

Musím říct, že druhý díl byl o 100% lepší a zajímavější než první. Doufám, že se vydá i další díl.. u prvního jsem trochu pochybovala, proč jsem si kupovala, ale ted jsem za druhý díl ráda

cukrovka
20.04.2016 3 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Nenáročná oddychovka, která měla vtip.

alzbeta4340
06.02.2016 4 z 5

Určitě lepší než první díl. Zábavné odpočinkové čtení. Navíc autorka čtenáře dokonale navnadí na další pokračování o osudech další dvojice. Už se těším.

Samira
23.01.2016 4 z 5

Jestli první díl má očekávání nesplnil, tak druhý ho splnil beze zbytku. Příjemná, vtipná, nenáročná oddychovka. I zde bylo pár věcí, nad kterými jsem se pozastavila, ale sympatická ústřední dvojice mi vše vynahradila. A samozřejmě také moji oblíbenci Maddie a Brody, na které se už moc těším!

Juliette
14.01.2016 2 z 5

Tak ani tento díl nezklamal. Je v podstatě stejně jednoduchý jako ten první.