Jaruce Jaruce komentáře u knih

Co má společného malá nožka s Kamasutrou Co má společného malá nožka s Kamasutrou Olina Táborská

Na tuhle knížku jsem se těšila, po přečtení anotace jsem si řekla to bude fajn, no a po přečtení pár stránek jsem litovala, že jsem si knihu koupila. Jo dočetla jsem ji protože knížky většinou dočítám, ale přeskakovala jsem odstavce, protože to bylo na jedno brdo napsané bud z pohledu Ireny a nebo z pohledu Petra, kdyby aspoň autorka psala jiná slova, ale na mě to působilo opisování textu. Postavy Petr - doslova vidlák a Irena - žena ktera by nejspíš o Petra ani nezakopla.

16.09.2016 2 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Krásný milý příběh, jen konec trochu uspěchaný.

08.09.2016 4 z 5

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

Moc hezky napsaná kniha, fandila jsem jak Tess tak i Valerii, kniha je o tom, že vztahy a ani manželství nelze projít hezky po vyšlapané a bezpřekážkážkové cestě.

02.09.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Zajímavě napsaná kniha, všechno se nakonec propletlo dohromady, možná se to ve skutečnosti stát nemůže ale jako nápad autorky byl velice zajímavý a lehce čtení.

18.08.2016 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

napínavé od začátku do konce, moc hezké

15.08.2016 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Tento díl mě bavil víc než první a tak jsem se dala hned do čtení dalšího dílu. Autor umí čtenáře vtáhnou do děje. Moc hezké čtení.

12.08.2016 4 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Tento díl se mi že všech líbil asi nejvíc, je to sice trochu jako v telenovelách ale čte se to dobře.

05.08.2016 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Čtu tuto sérii jen tak a proto abych si u toho odpočinul a

02.08.2016 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Ano určitě bych tuto knihu neoznačovala za Bestseller, ale četlo se mi to hezky a lehce, dokonce mě i chvilkami rozesmál.

29.07.2016 3 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Bylo to hezké čtení a vůbec ne tak jasný předpokládaný konec on miloval ji a ona jeho a jestli neumřeli. ...

24.07.2016 4 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Byla to dobra oddechovka , ale "Bude to dobrý rok " byla mnohem zábavnější.

21.07.2016 4 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Milá a příjemná, četla se mi moc dobře.

19.07.2016 5 z 5

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Kniha mě moc nebavila, přesto jsem ji přečetla a konec mě opravdu dostal. Styl psaní pro mě nepovedený.

15.07.2016 2 z 5

V srdci je spousta místa V srdci je spousta místa Franziska Stalmann

Četla se dobře, takový příběh opravdu ze života, který se opravdu stává.

10.07.2016 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Opět mě další díl bavil, jen bych ho trochu zkrátila a proto o to dávám o jednu hvězdičku méně, ale ten konec vlastně nekonec, už se nemůžu dočkat pokračování, které bude Až v srpnu.

06.07.2016 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

další díl přečtený, bavil mě stejně jako první

27.06.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Příběh se mi líbil, krásně a s lehkostí se mi četl i když už nepatřím dávno k náctiletým, je to o obyčejně neobyčejném vztahu dvou mladých životem začínajících lidí s plusy i minusy které si nesou s sebou z dětství a i po něm, ze svých rodin přebírají klady i zápory a oni si chtějí jít po své cestě v "dospěláckém životě ". Těším se a hned se vrhám do pokračování!

20.06.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Moc hezká, pro mě srdeční záležitost.

14.06.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Jednoduše úžasná! !

11.06.2016 5 z 5

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Chtěla jsem si pro změnu přečíst Sci-fi, nebylo to špatné, jen ne pro mě.

09.06.2016 3 z 5