Jaruce Jaruce komentáře u knih

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Milý příběh, i když málo kdo má na růžích ustláno, ale i tak vždycky je naděje, vůbec mi tam duchařina nevadila, naopak bylo to milé a já věřím na osud, také se mi líbilo, že i v lásku na první pohled je možné věřit - jsem totiž romantik :-).

02.01.2017 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Krásný příběh tří generací, je až neuvěřitelné jak minulost ovlivňuje budoucnost. Doporučuji si tuto knihu přečíst.

28.12.2016 5 z 5

Ženy, které rozdávají adventní věnce Ženy, které rozdávají adventní věnce Josef Pepson Snětivý (p)

Knihu jsem s nadšením začala číst a jak jsem začala po chvilce jsem odložila a vůbec nevím jestli se mi bude chtít k ní vracet.

26.12.2016 odpad!

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

Co všechno jsou ženy pro lásku k mužům udělat a podstoupit? Tak to se dočtete v této knize. Líbilo se se mi autorčino podání.

18.12.2016 4 z 5

Deštivý den Deštivý den Jiří Kostka

Pro mě zajímavý příběh, četl se svižně nic se nevleklo. Poslední dobou mám ráda knihy od českých autorů asi proto, že mi jsou blízko a dokážu se vžít do prostředí a situace nám známé.
Knihu mi autor zaslal i s věnováním, tímto bych mu chtěla poděkovat a těším se, že si přečtu další jeho dílo - jen tak dál pane Kostko!

11.12.2016 4 z 5

Chci tě svést Chci tě svést Monika Knápková

Opět rychle přečtená a mile mě autorka překvapila, její knihy mě prostě baví asi proto, že jsou napsány ze života.

28.11.2016 4 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Monika Knápková

Příjemná kniha, jen trochu krátká. Děj se pěkně četl a rychle, takže jste hned u konce.

27.11.2016 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tak tento díl se mi zdál úplně zbytečný celých 149 stran by se bývalo vešlo na pět posledních k předchozímu dílu. Přišlo mi, že autor napsal pokračování jen aby to vypadalo jako konečný díl. Všechny předchozí knihy jsou úžasné tento má do úžasného hodně daleko.

19.11.2016 2 z 5

Ty, já a ti druzí Ty, já a ti druzí Fionnuala Kearney

Hezká kniha, zajímavé odhalování lží a pravd nejen u Adama.

16.11.2016 4 z 5

Šťastní a veselé Šťastní a veselé Petra Zhřívalová

O fous líp se mi líbila víc, ale i tahle byla moc fajn.

12.11.2016 5 z 5

O fous líp O fous líp Petra Zhřívalová

Pro mě super příběh a hned jsem se vrhla na další od této autorky, možná se mi právě v tuto chvíli trefila na mojí notu, ale musím říct, že kdykoliv uvidím knihu od této autorky určitě nesáhnu vedle.

08.11.2016 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Napínavé, svižně a zábavné. Fajn čtení.

03.11.2016 3 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Dobře, svižně napsáno napětí i láska.

27.10.2016 4 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Milá kniha, bavila mě.

21.10.2016 4 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

Super příjemný a čtivý příběh, zasmála jsem se. Nehledejte nic hlubokého, je na odreagování a to můžu jen doporučit.

15.10.2016 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl se mi líbil víc, ale i tak se mi to četlo dobře.

09.10.2016 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Nádherný příběh, hezky se četla a těším se na to az si přečtu pokračování.

05.10.2016 5 z 5

Casa Grande Casa Grande Jude Deveraux (p)

Také ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak mě začala bavit a jsem ráda, že jsem knihu neodložila. Pro mě hezký příběh.

01.10.2016 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Nádherný příběh dvou mladých lidí, jen bych tu popisovala to samé co v předešlých komentářích, takže za mě super!

25.09.2016 5 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Moc krásný příběh, krásně se mi to četlo. Všem doporučuji si knihu přečíst.

19.09.2016 5 z 5