jarmila6295 Online jarmila6295 komentáře u knih

Já hlupák Já hlupák Magda Váňová

Poklidný příběh, jehož děj si člověk tak nějak umí domyslet..., zbytečně dlouhý děj, kdy až na posledních stránkách dojde k dokonání cesty osudu :-), pořád jsem chtěla přestat číst, ale jsem ráda, že mohu zařadit do přečtených knih. Hezká oddechovka.

15.02.2020 3 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Perfektní, doporučuji!

12.01.2020 5 z 5

Život na úvěr Život na úvěr Jindřich Flusser

Slzy v očích..., ještě, že jsou (byli mezi námi) lidé typu Jindřicha Flussera a Antonína Kaliny..., smekám před nimi!

28.12.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha se mi velmi líbila, až si mi příběh úplně zaryl pod kůži a měla jsem hroznou potřebuji ji dočíst.

17.09.2019 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

29.07.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

13.07.2019 5 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

22.05.2019 5 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Pořád jsem byla na rozpacích, co si o knize mám myslet, ale vzhledem k tomu, že se četla rychle, tak jsem pokračovala, abych věděla, co z toho vlastně vyleze. První polovina knihy byla taková těžko orientovatelná, ale závěr se mi líbil, konečně to dávalo smysl a kniha ve mně zanechala příjemný až mrazivý dojem, takže konec dobrý, všechno dobré a jsem ráda, že jsem jí dočetla :-D

07.03.2019 3 z 5

Rosiina metoda Rosiina metoda Dawn French

Ze začátku jsem byla lehce v rozpacích, co se z knížky vyvrbí, ale na konci jsem musela zamáčknout slzu :-), takže doporučuji.

12.01.2019 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Za mne - perfektní, napětí, náboj, pochybnosti až do konce. Doporučuji.

23.12.2018 5 z 5

Oběť sekty Oběť sekty Rainer Bernfeld

Bohužel se jednalo o příběh na základě skutečné události... :-(, ale velmi dobře napsaný.

19.09.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Super! Zatím nejlepší z těch 3 knih, které jsem od něj četla :-)

13.09.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tato kniha se mi líbila mnohem více než Dívka v ledu - doporučuji!

08.08.2018 5 z 5

Velmi silný příběh - mělo by se to zařadit do povinné četby pro každou dospívající dívku. Jsem velmi ráda, že pro paní Ivu toto "peklo" skončilo. Doufám, že zbytek života má už jen plný slunce!

19.07.2018 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Perfektní! Bavilo mne to od začátku až do konce! Vřele doporučuji!

19.07.2018 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Jedním slovem - NÁDHERA!!!

29.06.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha mne velmi bavila! Doporučuji!

20.06.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha mne vůbec nebavila, hlavní představitelka pořád na koberečku u šéfa.., ne, nic pro mne...

14.06.2018 2 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Bylo mi velkou ctí přečíst si tuto knihu!

14.06.2018 5 z 5

Proč zemřel Jan Masaryk? Proč zemřel Jan Masaryk? Petr Kettner

Knihu jsem četla s obrovským zaujetím a ač mě autoři nepřesvědčili, jsem moc ráda, že jsem se mohla dozvědět tolik informací! Moc doporučuji!

16.05.2018 5 z 5