Janulkaxxx Janulkaxxx komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tahle kniha se mi libila ze vsech tri nejvice. Tristan byl pohodovy a sympaticky a oblibila jsem si ho uz v prvnim dile. Jeste ted se usmivam kdyz si vzpomenu na prvni setkani s detmi :-D. Ale taky jsem stale dojata jak snimi navazal skvely vztah. Bylo to super.

19.05.2023 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Autorka opět nezklamala. Její knihy jsou Nej.

20.09.2021 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Miluju tuhle knihu a celou serii jsou to fajn oddechovky, ctou se sami.

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Nějak jsem se nemohla pořádně začíst, celou knihu jsem jen tak nezúčastněně přelétla. Některé knihy si ráda přečtu znova, ale tuhle rozhodně ne.

25.08.2021 2 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Autorka opet nezklamala i tuhle serii zboznuju

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Miluju tuhle serii tak jako ostatni serie od autorky. Autorka opet nezklamala. Vsechny knihy hltam jednu po druhem.

14.07.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Super oddechovka, dobre se cte. Pribeh i postavy jsou skvele. Urcite se ke knize nekdy vratim.

08.12.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Moc krasny pribeh a hlavne ten konec byl uzasne dojemny

21.07.2021 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Tohle bylo skvele. Do knihy jsem se zacetla snadno jak byla skvele napsana a ten pribeh to je moje parketa. V knize bylo vseho tak akorat, proste super.

25.01.2024 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Super oddechovka, dobre se cte i kdyz me vadilo osloveni Kacenka. Precteno na jeden zatah, protoze jsem potrebovala vedet jak to skonci, ikdyz je to samozrejme jasne. Jen me mrzi ten konec, prijde mi dost useknuty.

27.06.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Tak tady nemam co vytknout. Kniha je napsana plynule a poutave, cte se vyborne. Mafianske prostredi mam rada, Dannyho jsem si zamilovala az jsem to i obrecela . Tesim se na dalsi dil.

06.06.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tahle kniha mi prijde ze vsech tri nejslabsi az jsem ke konci uz preskakovala radky abych se dostala ke konci. Asi je to proto, ze jsou vsechny knihy skoro stejne, mozna je lepsi je cist s odstupem.

19.05.2023 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Žádná velká zápletka, fajn oddechovka

05.03.2023 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Oddechové, bylo to fajn

29.09.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Tak na tuhle knihu jsem se tesila. Zaujala me obalka i nazev, ale po precteni nekterych komentaru jsem uz byla trochu skepticka a premyslela jestli do toho jit a musim rict ze jsem rada, ze jsem nedala na komentare, protoze pro me byla kniha jeste lepsi nez predchozi serie. Knihu jsem hltala od zacatku az do konce.

24.09.2021 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nejak jsem se k tehle serii nemohla dokopat kdyz jsem videla obalku, prisla mi jako ze stareho filmu. Nakonec jsem se nenechala odradit a jsem za to moc rada. Cela serii je super.

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Pribeh by byl super, ale celkove je kniha napsana nudne az jsem se tesila az bude konec.

26.12.2023 2 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Tak tohle bylo super. Pribeh byl fajn a kniha hodne ctiva.

08.12.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Jsem trochu rozpolcená, kniha mě nadchla dějem a moc dobře se čte. Na druhou stranu bych klidně vynechala pár sexuálních scén a myšlenkových pochodů.
Doporučuji číst až budete mít v ruce i druhý díl.

20.11.2023 4 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Miluju knihy od L.J.Shen, tak dobre se ctou ze, se od nich nedakazu odtrhnout ani tahle kniha nebyla vyjimka sla jsem spat v 5 rano.

17.11.2023 5 z 5