Janoska Janoska komentáře u knih

Deník Deník James Patterson

Já jsem velmi citlivá duše, která v životě ztratila dobrého kamaráda, dále tatínka, který umřel na rakovinu a pak kolegu z práce, který byl pro mě vším a který mi moc pomáhal. Přečteno včera za odpoledne, slzavý večer a noc. Je ten život někdy nespravedlivý, ale někdy je i krásný:-)

02.02.2020 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Příště nebudu tak blbá, abych takovou knížku četla v noci a ještě, když jsem sama doma. Ale vřele doporučuji. Moc se mi líbila:-)

26.05.2016 5 z 5

Kazateľ Kazateľ Camilla Läckberg

Velice dobrá detektivka ze Švédska!!!

17.10.2012 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Má druhá knížka od této autorky a opět skvělá:-) Těším se na další!

12.12.2012 5 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Hodně brutální kniha, ale těším se na další. Velmi jsem si oblíbila Sáru i Jeffreyho:-)

18.06.2016 5 z 5

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

Pro mě to byla oddechovka, skvělá na podzimní večer. Ale dobré to bylo. Člověk si rád vzpomene na mládí:-)

03.11.2016 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knížka byla psaná vtipně, to se mi líbilo. Po dočtení jsem už tak nadšená nebyla, taková slaďárna a nereálnost.

26.02.2016 3 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Přečteno za 2 dny, mám chuť všechny ty lidi najít a ublížit jim stejně, jako bylo ublíženo Joeovi. Je to hrozné a nepochopitelné, je strašné si uvědomit kolik dětí takhle trpí!!!

19.07.2014 5 z 5

Matčin stín Matčin stín Diane Chamberlain

Třetí pokračování série Kiss River. Knížky od téhle autorky se prostě dobře čtou...je to napínavé i romantické:-)

04.11.2013 4 z 5

Kdo jsi Kdo jsi Mary Higgins Clark

Mno nevím, mě teda knížka moc nenadchla, celkem jsem se ztrácela, moc jmen:-(

26.09.2013 3 z 5

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Příjemná oddechovka, přečteno za jeden den:-)

20.08.2013 5 z 5

Vzrušení Vzrušení Jackie Collins

První přečtená knížka od J. Collins a musím napsat, že se to prostě dobře čte:-)

17.10.2012 4 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Výborná a napínavá knížka...

29.07.2012 5 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Tilly Bagshawe

Moc zajímavé čtení, nemohla sem se odtrhnout. Dobře se mi četla. Zajímavý příběh o lásce a koních:-)

11.06.2012 4 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Knížku taky doporučuji, je nádherná...

10.11.2011 5 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Zajimavá kniha. Určitě doporučuji přečíst. Do poslední chvíle, jsem se nemohla rozhodnout jestli vinen či nevinen!
Daniel sympaťák a má můj velký obdiv, zato co prožil a jak se vypracoval.

25.10.2018 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

Pro mě slabší než zběsilost, ale i tak se těším na další autorčinu knížku se série grant county.

18.11.2016 4 z 5

Dokonalá iluze Dokonalá iluze James Patterson

Skvělá kniha, přečtená za dnešní odpoledne. Nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji.

19.09.2015 5 z 5

Ještě se setkáme Ještě se setkáme Mary Higgins Clark

Knížka se dobře četla. Těším se na další knížky od téhle autorky. Určitě doporučuji přečíst, napínavé. Molly a Fran byly sympatické.

18.09.2015 5 z 5

Prosím, nerušit Prosím, nerušit Tilly Bagshawe