Rozhodnutí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milostný příběh jezdkyně a trenéra koní se odehrává v prostředí stájí a dostihů. Dětství půvabné Milly je spojeno s rodinným hřebčínem a sněním o jezdecké kariéře, přerušené zraněním. Charizmatický Bobby je vyhledávaným koňským trenérem, majitelem ranče a žádoucím mužem. Cesty těchto dvou mladých lidí se osudově protnou, když Milly začne u Bobbyho pracovat a pomalu se jí začíná plnit její sen o jezdectví. Nejdřív se zdá, že láska a kariéra nepůjdou dohromady, život však rozhodne jinak. V pořadí druhý román úspěšné autorky opět uspokojí příznivkyně ženské četby....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/14739/rozhodnuti-BQ7-14739.jpg 446
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, BB art
Orig. název

Showdown, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Rozhodnutí

Přidat komentář
harena
16. června

Má vše, co čtení určené pro ženy má mít. Lásku, žárlivost, přátelství, nejistotu, romantiku, ale je to pro mě už moc červené. I když v těchto vedrech se snad už nic jiného číst nedá.

JancaMia
13. května

krásný příběh o lásce ze světa koní ... nemohla jsem se odtrhnout ...

moudivlacek
05.10.2016

Je to hezký příběh, na můj vkus ale občas zbytečně komplikované, až to občas vyzní vyumělkované. I když znám lidi, které pronásleduje smůla, a teprve když si každý myslí, že skončí, se odrazí ode dna, a je pak lépe.
To vystihuje hlavní ideu příběhu. Dle mého soudu není dobře hned odsoudit hlavní hrdinku a fandit hrdinovi, každý má svoje dobré a stinné stránky.

Danago
15.03.2016

Knížka se mě velice líbila. Tilly Bagshawe mě zatím ještě nikdy nezklamala. Velice čtivá , příjemná, zajímavá. Není to přehnaně sladké, tak akorát.

DaPo
02.05.2015

Dokonale popsané prostředí koňských závodů. Děj samotný byl také moc dobrý. Nemám co bych vytkla... možná jenom... občas mne štvala hlavní hrdinka svým jednáním... kniha se ale čte sama, takových je opravdu málo.... doporučuji !!!

jluky
03.03.2015

Kniha sa mi páčila, držala som palce hlavným postavám, aby sa všetok ten zmätok v ich životoch už skončil, ale potom som bola zaskočená, že akosi naraz sa všetko rozmotalo a trochu neuveriteľne sa z veľkých oplanov stali "baránkovia" - Jimmy , Jasper.... - tak to totiž v živote nebýva....

adajka
02.03.2014

Příjemné čtení, romantika, přátelství, láska, zrada, všechno v knize je

sylvavel
31.10.2012

Pěkný příběh, hezké čtení.

1

Autor a jeho další knihy

Tilly Bagshawe
britská, 1973

všech 15 knih autora

Kniha Rozhodnutí je v

Přečtených68x
Doporučených4x
Knihotéce58x
Chystám se číst22x
Chci si koupit5x
dalších seznamech1x