Prosím, nerušit

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román z atraktivního prostředí luxusních hotelů, kde proti sobě stojí tradice reprezentovaná Honor Palmerovou a moderní pojetí ztělesněné Lucasem Ruizem. Honor pochází ze staré bohaté rodiny, vede rodinný hotel, který postavil její pradědeček. Není to jednoduché, její otec ho nechal zchátrat, rodina ji nepodporuje a když se jí podaří hotel postavit na nohy, společensky ji znemožní aféra se ženatým mužem a hotel lehne popelem. Ona se ale nevzdá a vydupe si ho znovu ze země. Nic nedostala v životě zadarmo, ale nakonec se k ní štěstí obrátí čelem. Lucas pochází naopak z velmi chudé rolnické rodiny na Ibize, nevlastní otec ho vyžene z domova a on se díky vlastní píli a pomoci bohaté milenky dostane na hotelovou školu do Švýcarska, která mu otevře nový svět. Všechno se mu daří, rychle vystoupí na vrchol, ale pád je o to bolestnější. Jeho vysněný svět má daleko k idyle. Lucas zjistí, že i ve světě boháčů se podvádí, podráží, likviduje a škodí. Na chvíli se nechá oslnit, nechá se ovládnout svým šéfem Tischem, který přišel k penězům velmi nevybíravým způsobem, propadne touze vyrovnat se mu, ale díky trpkým zkušenostem, podrazům, ale i kamarádovi si i on nakonec svou cestu najde. Osudy obou hlavních hrdinů se několikrát dramaticky protnou. Je možné, že nenávist se nakonec změní v lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25933/prosim-nerusit-f6K-25933.jpg 3.757
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, BB art
Orig. název

Do Not Disturb, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Prosím, nerušit

Přidat komentář
nycol
08.08.2018

Ale jo :)

Kerberos
26.06.2017

dobře napsaná oddechovka


MíšaS.
30.04.2017

Taková pěkná oddechovka...

Ellkao
26.04.2016

Musím říct že knížku jsem nedočetla :( Sestra Tilly, Louise je moje nejoblíbenější autorka, její knihy čtu jedním dechem. Ale todle mě moc nebavilo, přišlo mi že se všechno nějak táhne. Ale možná časem ji dám ještě šanci, protože některé komentáře mě navnadili že možná se stačí jenom prokousat přes, pro mě nudný, začátek.

Danago
15.03.2016

Knížka se mě velice líbila. Tilly Bagshawe mě zatím ještě nikdy nezklamala. Velice čtivá , příjemná, zajímavá. Není to přehnaně sladké, tak akorát.

oleg
15.03.2016

Mám rada knihy tohoto stylu,člověk si vyčistí hlavu a starosti odhodí za hlavu a přenese se do jiného světa......

Samira
25.10.2015

Kniha má pěkný námět, děj i některé postavy, ale bohužel v příběhu dostaly hlavní prostor vedlejší postavy a nezajímavé děje, na úkor postav hlavních a dějů, které by mě jako čtenáře zajímaly víc. Hlavní dvojice je spolu celkem 15 stran z 400. Naproti tomu vedlejší postava Sian a její pro mě nezáživné vyšetřování tvoří skoro polovinu knihy. Stejně jako padouši, včetně ne příliš příjemného pohledu do jejich ložnic, něco mít popsáno opravdu nemusím. Hlavní dvojice se mi moc líbila, škoda, že jim nebyl dán větší prostor, hodnotila bych jinak.

Janoska
16.02.2015

Taková pěkná pohádka:-)

1

Autor a jeho další knihy

Tilly Bagshawe
britská, 1973

všech 15 knih autora

Kniha Prosím, nerušit je v

Právě čtených1x
Přečtených97x
Doporučených1x
Knihotéce63x
Chystám se číst16x
Chci si koupit7x