Prosím, nerušit

Prosím, nerušit

Román z atraktivního prostředí luxusních hotelů, kde proti sobě stojí tradice reprezentovaná Honor Palmerovou a moderní pojetí ztělesněné Lucasem Ruizem. Honor pochází ze staré bohaté rodiny, vede rodinný hotel, který postavil její pradědeček. Není to jednoduché, její otec ho nechal zchátrat, rodina ji nepodporuje a když se jí podaří hotel postavit na nohy, společensky ji znemožní aféra se ženatým mužem a hotel lehne popelem. Ona se ale nevzdá a vydupe si ho znovu ze země. Nic nedostala v životě zadarmo, ale nakonec se k ní štěstí obrátí čelem. Lucas pochází naopak z velmi chudé rolnické rodiny na Ibize, nevlastní otec ho vyžene z domova a on se díky vlastní píli a pomoci bohaté milenky dostane na hotelovou školu do Švýcarska, která mu otevře nový svět. Všechno se mu daří, rychle vystoupí na vrchol, ale pád je o to bolestnější. Jeho vysněný svět má daleko k idyle. Lucas zjistí, že i ve světě boháčů se podvádí, podráží, likviduje a škodí. Na chvíli se nechá oslnit, nechá se ovládnout svým šéfem Tischem, který přišel k penězům velmi nevybíravým způsobem, propadne touze vyrovnat se mu, ale díky trpkým zkušenostem, podrazům, ale i kamarádovi si i on nakonec svou cestu najde. Osudy obou hlavních hrdinů se několikrát dramaticky protnou. Je možné, že nenávist se nakonec změní v lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25933/prosim-nerusit-f6K-25933.jpg 3.853

Do Not Disturb (2008)

30.04.2017

Taková pěkná oddechovka...

Ellkao
26.04.2016

Musím říct že knížku jsem nedočetla :( Sestra Tilly, Louise je moje nejoblíbenější autorka, její knihy čtu jedním dechem. Ale todle mě moc nebavilo, přišlo mi že se všechno nějak táhne. Ale možná časem ji dám ještě šanci, protože některé komentáře mě navnadili že možná se stačí jenom prokousat přes, pro mě nudný, začátek.

Danago
15.03.2016

Knížka se mě velice líbila. Tilly Bagshawe mě zatím ještě nikdy nezklamala. Velice čtivá , příjemná, zajímavá. Není to přehnaně sladké, tak akorát.

oleg
15.03.2016

Mám rada knihy tohoto stylu,člověk si vyčistí hlavu a starosti odhodí za hlavu a přenese se do jiného světa......

Samira
25.10.2015

Kniha má pěkný námět, děj i některé postavy, ale bohužel v příběhu dostaly hlavní prostor vedlejší postavy a nezajímavé děje, na úkor postav hlavních a dějů, které by mě jako čtenáře zajímaly víc. Hlavní dvojice je spolu celkem 15 stran z 400. Naproti tomu vedlejší postava Sian a její pro mě nezáživné vyšetřování tvoří skoro polovinu knihy. Stejně jako padouši, včetně ne příliš příjemného pohledu do jejich ložnic, něco mít popsáno opravdu nemusím. Hlavní dvojice se mi moc líbila, škoda, že jim nebyl dán větší prostor, hodnotila bych jinak.

Janoska
16.02.2015

Taková pěkná pohádka:-)

ovpana
19.01.2015

Krásná oddechovka, dobré čtení na dlouhé večery.

Kačík
17.10.2014

Pro mě velmi pěkný příběh, i když je to oddychové čtení. Knížka obsahuje příběh více lidí, ne jen dvou hlavních hrdinů, což je super. Rozhodně stojí za přečtení.

Dreisii
28.01.2014

Oddychové čtení... nenáročný příběh ;)

deedulka
25.12.2012

Oddechová knížka se zajímavým dějem. Válka dvou hotelů a nezkrotná vůle nevzdát se.

muchomurka
22.11.2012

Kniha se četla celkem dobře. Avšak co se týče děje, všechno zajímavé se odehrálo v mezičase, který autorka nepopisovala (např. Sianino pátrání po informacích). Bylo únavné číst pořád dokola o tom, jak se nemají rádi apod. Na konci to dostalo spád, ale předtím mi to přišlo zbytečně moc utahané.

Kamilajznik
21.11.2012

Odpočinková četba, chvílemi až moc zdlouhavé.

keselylenka
01.11.2012

Dobrá oddechovka. Nenáročný příběh.

lenka2011
21.12.2011

Knihy této spisovatelky si ráda beru do práce na noční služby. Nemusím u nich přemýšlet a relaxuji. Nenáročný příběh,kdy si každý z hrdinů splní svůj sen. A aby vše neskončilo happy endem i mezi nimi.