Janniska Janniska komentáře u knih

Kost v krku Kost v krku Anthony Bourdain

Taková Kuchařsko-mafiánská oddechovka.Není to detektivka,spíš příběh.Doporučuju číst když jste najedení,na každé stránce jídlo,vaření...a odklizení nevhodné osoby :-)

21.02.2018 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Hustý,nedalo mi přestat číst.Byla sem napnutá jak guma od spoďárů a musím uznat že mě docela dlouho nebavila takhle detektivka podmázlá love story .Super!

11.02.2018 5 z 5

Láskožrout Láskožrout Hana Hažíková (p)

Moc zajmavá kniha o jedné ztracené (?) existenci.O tom že někdy není lehký nebejt Tím co lidi očekávaj,že není lehký dělat co se čeká,bojovat s přirozeností a s osudem.Ne všechny lidský osudy jsou hezký a tom to je...

07.02.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Detektivka se mi líbila , téma neotřelé , no , ono u těch detektivek vymyslete něco "nového" .Zahradník to neudělal , za mě super napínavé čtení... :-)

03.02.2018 4 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

První kniha od tohoto autora.Dost mě zaujal styl jeho psaní.Vykresluje postavu velice sobeckou,bez citu,zároveň přemýšlivou nad životem,jeho smyslem,smrtí a co bude po ní?Určitě sáhnu po jeho další knize!

30.12.2017 4 z 5

Charles Manson: Život a doba Charles Manson: Život a doba Jeff Guinn

Čitelné,zajímavé

28.12.2017 5 z 5

Opravář osudů Opravář osudů Robert Fulghum

Čtivé,Robert má vypravěčský dar!

09.12.2017 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Báječné čtení,to se nedá popsat,to se musí přečíst!!

03.12.2017 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Luxusní pokračování Osvícení.

01.12.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se nečetla nejlíp,dělalo mi potíže zorientovat se mezi postavami.

24.09.2017 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Hodně dinamická kniha,dobře čtivá,má spád.Žadné těžké téma,spíš oddechovka.Líbí se mi styl psaní,jistě sáhnu po sedmilhářkách.

21.08.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

pro mě super čtení,jen ten závěr byl takovej trochu zmatenej a hledala jsem další stránky a oni nikde...Dala bych si další :-)

14.08.2017 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Rozhodně zajmavá detektivní zápletka.Kniha má spád,je dobře čitelná.

08.08.2017 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Kniha mne vůbec nevzala,četla jsem ji z povinosti ke knize rozečtené a do výzvy.Tenhke žánr mi nesedl.

03.08.2017 2 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Užasné povídky.Obzvlášť oceňuji autorovu předmluvu před každým příběhem.

03.08.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha má obrovský spád,je propracovaná,extrémně čitelná,nejde přestat číst.Stránky jsem doslava přelétla očima a těšila se co bude na další stránce.O to víc mě trošku zklamal konec,najednou děj zvolnil a rozuzlení nebylo tolik detailní jako zbytek vyprávění.V podstatě byla pointa zmíněna jen tak mimochodem.I přes to byla kniha super a těším se na další autorčin počin.

30.06.2017 5 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Skvělá oddychovka na dovolenou.Na konci ukápla i slza dojetí.Knihu jsem si vybrala na doporučení do knižní výzvy a jsem ráda že jsem ochutnala z trochu jiného žánru než čtu běžně.

17.06.2017 5 z 5

Medová smrť Medová smrť Hanni Münzer

Poutavě napsaná kniha.Silný příběh u kterého sem měla místy husí kůži.Přečteno jedním dechem.

06.06.2017 5 z 5

Prak Prak Michal Vrba

Moc zajímavé čtení tzv.na jeden zátah.

01.06.2017 4 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Výborná literatura faktu,chvílemi mne mrazilo v zádech.Silné a emotivní vyprávění.

10.05.2017 5 z 5