Kost v krku přehled

Kost v krku https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354653/bmid_kost-v-krku-HY1-354653.jpg 3 33 33

Kost v krku je napínavý mafiánský román, propečený jak nejlepší steak a říznutý pořádnou porcí zábavných postav a suchým humorem. Aby ne, vždyť se jedná od debut ďábelského šéfkuchaře Anthonyho Bourdaina. Děj zasadil do restaurace na Manhattanu, v níž se někdo rozhodl provést vraždu. Šéfkuchař Tommy Pagano musí zapomenout na všechno, co se naučil v kuchařské škole, a začít jednat.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Bone in the Throat , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kost v krku. Přihlašte se a napište ho.

janka84
03.02.2022 3 z 5

Po téhle knize jsem sáhla kvůli jejímu autorovi. Byla jsem zvědavá,jak se náš oblíbený šéfkuchař z televizního pořadu zhostil role spisovatele. Nu, četla se mi dobře, jelikož jsem u ní kulila oči Holt moje první kniha o mafiánech a jejich praktikách. Taková kniha...pro chlapy.

Jaruš7
02.01.2022 5 z 5

Knižní delikatesa s příchutí drog, mafiánskou brutalitou, kořeněné neodolatelnou čtivostí.
Tak nějak asi vypadá v Americe boj o prestiž restaurace, nebo o zisky za každou cenu.

Pastva pro představy gastronomických kreací se stálou nelítostnou hrozbou kolem dokola.

Citace:"On chce svý prachy, a to pravidelně. Už žádné , dělám co můžu, .Prostě mi dáš ty zasraný prachy. Včas. Půjč si je. Okradní svoje společníky. Tohle je vážná věc. Viděl jsi Kmotra, ne?"
"Páni," řekl... shlížeje do svého talíře. " Teď nevím, jestli je to k jídlu, nebo k navození orgasmu."

Štítek - černý humor je nemístný.
Překladatel si u mě šplhl.

Superčtivo.

Leona333
14.01.2021 2 z 5

Tak tato kniha byla pro mě špatně stravitelná. Svým obsahem a všemožnými ingrediencemi, mi připomíná anglický vánoční pudink. Nic proti pudinku, ale i zde bylo v knize nacpáno a překombinováno mnoho věcí, vztahů a zábavy najednou...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kost v krku v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x