Janík511 Janík511 komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

První půlka knihy výborná, druhé už něco málo chybělo, abych byla spokojená. Konec byl rychlý, jako by autor chtěl rychle ukončit a nevěděl jak. Proto nemohu dát plný počet hvězd. Přečtu si ale ráda i další díly, zda udrží výborný nástup a bude to opět jedna velká jízda.

01.08.2019 4 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Nedocteno, před půlkou jsem to vzdala. Tohle fakt omyl a ztráta času.

28.07.2019 odpad!

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Dočteno z povinnosti, jinak nuda, nuda.... K autorovi se už vracet nebudu, jeho knihy mě nebaví.

23.07.2019 1 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Četla se dobře. Trochu něco jiného od oblíbené autorky.

20.07.2019 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Právě dočítám a za mě přiměřený počet stran s napětím. Žádná kapitola není zbytečně natažená a už se těším na závěr, jak to celé dopadne.

15.07.2019 4 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Zajímavá kniha, za mě příjemné překvapení.

13.07.2019 4 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Bohužel nedočteno, v půlce jsem to vzdala. Kniha mi nesedla, přišla mi o ničem a nechtěla jsem zbytečně ztrácet čas. Kdyby nebyla za zlomek ceny v akci, tak ji nekoupím.

09.07.2019

Takhle to končí Takhle to končí Kathleen MacMahon

Nedocteno, nezaujala mě.

07.07.2019 1 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Opravdu parádní jízda. Od začátku mě kniha zatáhla do děje a už jsem jenom hltala stránku po stránce. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrahem. Za mě si zaslouží plný počet hvězdiček.

06.07.2019 5 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Příjemný příběh, který má hlavu a patu.

04.07.2019 3 z 5

Odkaz run Odkaz run Michael Peinkofer

Příjemná oddychovka.

29.06.2019 4 z 5

Padělatelé Padělatelé Bradford Morrow

Zvláštní kniha, celý děj plyne ve stejném rytmu, nic překvapivého se neděje a až na posledních stránkách se dozvím, jak to celé bylo a kdo zavraždil bratra Megan. Obálka knihy mě zaujala, ale vím, že znova ji číst už nebudu.

24.06.2019 2 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Právě dočteno a přemýšlím co napsat. Kniha nebyla tak špatná, příběh měl spád, ale nebyla jsem spokojená s detaily, které nebyly dobře propracované. Když zhodnotím s jinými autory, není to ono. Chtěla jsem přečíst další díly, ale prozatím odkládám a dám přednost něčemu jinému. Je to škoda, kniha má potenciál, ale není dobře propracovaná.

20.06.2019 3 z 5

Život na trampolíně Život na trampolíně Frances Whiting

Opravdu velmi pohodová oddechodka. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ji mám koupit a nelituji. Příběh krásný, četl se jedním dechem. Ještě teď z ní mám povznesenou náladu.

15.06.2019 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Oddechovka, tak nějak si romantiku na klidné nedělní odpoledne představuji.

09.06.2019 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

První půlka knihy mě neoslovila, druhé půlce jsem už přišla na chuť a čekala na celé rozuzlení. Bestsellerem bych knihu nenazývala, četla jsem i lepší, ale za přečtení stojí. Vzbudila ve mě zvědavost si přečíst i Věř mi.

07.06.2019 3 z 5

Studio 6 Studio 6 Liza Marklund

Knihu dočítám a až na zbytečně zdlouhané a místy nezáživné situace se mi líbí a čte se dobře. Svědek a Studio 6 už stojí za přečtení, takže nelituji, že jsem ji četla. Uvidíme, jestli se pustím ještě do dalších dílů.

29.05.2019 4 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

První kniha od tohoto autora - jedním slovem hodně vydařená jízda. Od začátku až do konce jsem byla napnutá a stránky hltala jedním dechem. Jdu na další a těším se, čím mě Coben překvapí.

19.05.2019 5 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

Dočteno a jedním slovem uffff. Třetina knihy jen tak zvolna plynula a poslední část byla opravdu hodně vydařená, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Určitě stojí za přečtení. Za mě hodně povedená.

14.05.2019 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Právě dočteno. Ze začátku jsem byla celkem dost napnutá, jak se děj táhl, ztratila kniha pro mě své kouzlo. Na závěr žádné velké odhalení se nekonalo. Kdybych si přečetla začátek a pak konec, vím asi vše. Není to kniha, kterou bych četla znova a za pár měsíců už nebudu ani vědět její obsah. Jednou opravdu stačilo.

07.05.2019 2 z 5